Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Покупка на S клас W220


  • Please log in to reply
211 мнения по тази тема

#31 ///sasho

///sasho

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 742 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK W208 200 KOMPRESSOR 192 PS

Публикувано 06 ноември 2014 - 22:46

Колега, въпреки , че си се насочил към бензин , ще ти препоръчам една дизелова W220, която ходих да я гледам лично и просто ми грабна отвсякъде окото. Собственника на автокъщата е приятел на мой приятел и разговаряхме откровенно за колата. Колата си я е ремонтирал и правил за него и и е сменил всичко от което има нужда, като е дал над 4000 лв. по нея , но по стечение на обстоятелствата е решил да я продаде. Отгоре на всичко човека е фен на марката и разбира от Мерцедеси. Колата си заслужава всяка стотинка, капарирана е от човек, но това непречи и ако имаш интерес да я купиш ми пиши.

 

http://www.mobile.bg...70&slink=7z4qep


  • 0

#32 mr Big

mr Big

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 1953 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 06 ноември 2014 - 23:27

кой е собственика на автокъщата, чиито е този ес?


  • 0

#33 ///sasho

///sasho

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 742 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK W208 200 KOMPRESSOR 192 PS

Публикувано 06 ноември 2014 - 23:53

Не му помня името, просто е приятел на мой много добър приятел и отидох да видя въпросната кола. Бях готов да я взема за себе си, защото колата много ми хареса, но жената реши , че сега не е момента да си взимаме друга кола, иначе колата е много хубава.

Този пост е редактиран от ///sasho: 06 ноември 2014 - 23:55

  • 0

#34 ubiboy

ubiboy

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 34 Мнения:
  • Град:Mizia

Публикувано 07 ноември 2014 - 17:54

Аз мисля, че човекът не е за W220ка.

И защо мислиш така не съм достоен според теб ли или какво 


  • 0

#35 ubiboy

ubiboy

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 34 Мнения:
  • Град:Mizia

Публикувано 07 ноември 2014 - 17:56

Колега, въпреки , че си се насочил към бензин , ще ти препоръчам една дизелова W220, която ходих да я гледам лично и просто ми грабна отвсякъде окото. Собственника на автокъщата е приятел на мой приятел и разговаряхме откровенно за колата. Колата си я е ремонтирал и правил за него и и е сменил всичко от което има нужда, като е дал над 4000 лв. по нея , но по стечение на обстоятелствата е решил да я продаде. Отгоре на всичко човека е фен на марката и разбира от Мерцедеси. Колата си заслужава всяка стотинка, капарирана е от човек, но това непречи и ако имаш интерес да я купиш ми пиши.

 

http://www.mobile.bg...70&slink=7z4qep

Супер е но все пак ще взема бензинка благодаря все пак  :)


  • 0

#36 shotgun600

shotgun600

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3761 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W140 600SEL

Публикувано 07 ноември 2014 - 17:58

И защо мислиш така не съм достоен според теб ли или какво 

 

Ами виждам в какъв ценови диапазон се целиш. Това не е Рено.


  • 0

#37 ///sasho

///sasho

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 742 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK W208 200 KOMPRESSOR 192 PS

Публикувано 07 ноември 2014 - 18:26

Колегата е прав, за 10 бона бензинова W220-ка , подържана и от човек със газова уредба и всичко платено няма как да намериш. То моето цлк ми излезна 12 с газовата и разни други шукарийки. Най вероятно за тези пари ще вземеш някой кошник, който в последствие ще разбереш , че е такъв и ще намразиш марката. Правилно ти е написал колегата, това не е рено и един ремонт на такава кола в много случаи е с четрицифрена сума.
  • 0

#38 ubiboy

ubiboy

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 34 Мнения:
  • Град:Mizia

Публикувано 07 ноември 2014 - 18:30

Ами виждам в какъв ценови диапазон се целиш. Това не е

Виж приятел потърсих компетентно мнение никъде не съм споменал таван на парите от моя страна попитах защо непременно м/у 10и 12000лв  защото 3-3500 € не са 10 бона колегата ми отговори благодаря за което и какво общо имат парите с фразата "човека не е за тая кола "  като че ли ти ще ми я купуваш и поддържаш аз също мога да обиждам но съм добре възпитан


  • 0

#39 ubiboy

ubiboy

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 34 Мнения:
  • Град:Mizia

Публикувано 07 ноември 2014 - 18:41

Колегата е прав, за 10 бона бензинова W220-ка , подържана и от човек със газова уредба и всичко платено няма как да намериш. То моето цлк ми излезна 12 с газовата и разни други шукарийки. Най вероятно за тези пари ще вземеш някой кошник, който в последствие ще разбереш , че е такъв и ще намразиш марката. Правилно ти е написал колегата, това не е рено и един ремонт на такава кола в много случаи е с четрицифрена сума.

Да разбрах и все пак на 320 газовата е 1000лв дали ще го взема за 10000 или за 12000 няма грижи вече знам какво и как да гледам благодарение на колегите за което им благодаря отново дори и 15000 да е хареса ли ми кредит ще изтегля и е мой даже днес карах и 5те дето са във Враца 3 беха наистина кошници на другите всичко беше ок но пуста тапицерия беше нацепена продължавам с търсенето  :)


  • 0

#40 ///sasho

///sasho

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 742 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK W208 200 KOMPRESSOR 192 PS

Публикувано 07 ноември 2014 - 18:41

Колега невлизайте в спорове, няма смисъл. Колегата иска да каже, че тези коли са скъпи за подръжка и феновете на този модел са твърде малко, поне тези които ще я подържат качествено. Повечето купуват този модел щото е готин, хората ще го възприемат като голям бизнесмен и като го покара малко и се строши нещо което е непосилно да го оправи я обявява за продажба на малко по ниска от средната пазарна цена, докато подържана кола от фен ще е на максимална цена. Читави w220 трудно се намират, повярвай ми дълго исках такава кола и се нагледах на много кошници, и накрая си взех читаво купе от по нисък клас, защото купетата явно не се карат толкова много. Огледах и много ЦЛ-и на ниски и средни цени, все с проблеми бяха, я окачване , я нещо друго. По добре виж този дизел който ти пуснах, колата е хубава.
  • 0

#41 ///sasho

///sasho

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 742 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK W208 200 KOMPRESSOR 192 PS

Публикувано 07 ноември 2014 - 18:49

Да разбрах и все пак на 320 газовата е 1000 лв

Няма такъв филм. Моята газова за 4 цилиндров двигател я платих 1500 лв. Хубава газова за 6 - так за 1000 лв. Няма. Един приятел си сложи газова за половината пари на 4 цилиндров двигател и ми се хвалеше колко съм се прецакал с моята и на втория месец след всекидневно ходене до газаджиите си продаде колата и си купи дизел
  • 0

#42 ubiboy

ubiboy

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 34 Мнения:
  • Град:Mizia

Публикувано 07 ноември 2014 - 18:51

Колега невлизайте в спорове, няма смисъл. Колегата иска да каже, че тези коли са скъпи за подръжка и феновете на този модел са твърде малко, поне тези които ще я подържат качествено. Повечето купуват този модел щото е готин, хората ще го възприемат като голям бизнесмен и като го покара малко и се строши нещо което е непосилно да го оправи я обявява за продажба на малко по ниска от средната пазарна цена, докато подържана кола от фен ще е на максимална цена. Читави w220 трудно се намират, повярвай ми дълго исках такава кола и се нагледах на много кошници, и накрая си взех читаво купе от по нисък клас, защото купетата явно не се карат толкова много. Огледах и много ЦЛ-и на ниски и средни цени, все с проблеми бяха, я окачване , я нещо друго. По добре виж този дизел който ти пуснах, колата е хубава.

Дааааа много е хубава наистина няма спор все пак първо ще търся бензин в тоя ред на мисли имам съученик и близък приятел който само с това се занимава от 25 г. последните обаче печели само от докарване както и да е той докара на жена ми А класата  и ща е ми докара кола от човек и то НЕМЕЦ поддържан там сега говорих с него спирам да търся тук 


  • 1

#43 ubiboy

ubiboy

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 34 Мнения:
  • Град:Mizia

Публикувано 07 ноември 2014 - 18:56

Няма такъв филм. Моята газова за 4 цилиндров двигател я платих 1500 лв. Хубава газова за 6 - так за 1000 лв. Няма. Един приятел си сложи газова за половината пари на 4 цилиндров двигател и ми се хвалеше колко съм се прецакал с моята и на втория месец след всекидневно ходене до газаджиите си продаде колата и си купи дизел

Приятелю и реното е 6так  197к.с  140кв изпарител  заспа за 1100лв. е за мерцедеса може да е по скъп ще питам моя човек ок нека е 1500 даже за 8ак  ми каза че хубав италиански 1750лв. за това не споря 


  • 0

#44 ///sasho

///sasho

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 742 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK W208 200 KOMPRESSOR 192 PS

Публикувано 07 ноември 2014 - 19:04

То зависи и каква газова слагаш, защото има много модели на различни цени. Хубава италианска газова е толкова. Успех с покупката от немско , ама хубаво прегледай колата преди да я вземеш. Казвам ти го защото преди години така се набутах с една Е класа цди в немско, купих я за 7500 и след това отидоха още 8 по не за да е всичко ок, само турбината и беше 2500 .
  • 0

#45 ubiboy

ubiboy

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 34 Мнения:
  • Град:Mizia

Публикувано 07 ноември 2014 - 19:25

Ще пуслушам съвета ти  все пак набора има и сервиз като ми докара кошник ще го прави това в реда на шегата имам му доверие че ще я закара в тамошен сервиз и ще я прегледат преди да ми я докара 


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни