Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

проблем със скоростната кутияЕ280 4матик 2007г.


  • Please log in to reply
17 мнения по тази тема

#16 stoqnov123

stoqnov123

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 9 Мнения:
  • Град:Bqla Slatina

Публикувано 06 ноември 2014 - 18:57

не сум го проверявал но днес ходих на по дулуг пут сутринта като тругнах предурпваше до като беше студена и като загря изчезна предурпването може би е от агр клапана като го смених не сум сигурен но има още един проблем един пут ми се случи как карах с 100 км и дадох рязко газ и колата поемаше бавно огасих я и се оправи това какво може да е 


  • 0

#17 Вай Басо

Вай Басо

    Бамбашка!

  • Потребители на форума
  • 5604 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124 220E/E220 тотално рециклиран 2011г

    http://forums.mbclub.bg/topic/31677-/
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 07 ноември 2014 - 08:17

Вкарва грешка, вероятно DPF, когато е налична симптома е същият.  Диагностика му е майката!


  • 0


Вари го,печи го,бенца си е Бенц!

 

Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени!
 


#18 gonzoval

gonzoval

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 6 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Валенсия
  • Автомобил:
    Е280 CDI 2007

Публикувано 08 януари 2018 - 16:37

не сум го проверявал но днес ходих на по дулуг пут сутринта като тругнах предурпваше до като беше студена и като загря изчезна предурпването може би е от агр клапана като го смених не сум сигурен но има още един проблем един пут ми се случи как карах с 100 км и дадох рязко газ и колата поемаше бавно огасих я и се оправи това какво може да е 

Здр,имам същия проблем и аз /придърпване на студено както и бавното набиране /след рестарт и загряване проблема изчезва

Само че в моя случай мисля че PDF е изключен или нещо подобно,така си мисля защото грешки нямам никога а когато включим за проверка филтъра винаги е токущо изчистен


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни