Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

впечатления за обява

http://www.mobile.bg/pcgi/mob

  • Please log in to reply
14 мнения по тази тема

#1 ония на луната

ония на луната

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 23 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:бургас
  • Автомобил:
    сафран 2.5 автомат

Публикувано 30 юли 2014 - 15:57

Някой има впечатления от този автомобил? Говорих с човека и в неделя ще го гледам , но се оказа , че собственика не знаел дали работи климатика( не ползвал климатик?????) Поне си призна за неработещия парктроник и задни светлини. Та , ако някой вече е гледал колата да пише .


  • 0

#2 Blond

Blond

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3954 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    C124 200E 1992
    S202 220CDI 11.1999
    W211 220CDI 04.2004
    C207 350CDI 06.2009
    W212 220CDI facelift

Публикувано 30 юли 2014 - 18:14

Пропуснал си да дадеш линк към обявата.


  • 0

#3 ония на луната

ония на луната

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 23 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:бургас
  • Автомобил:
    сафран 2.5 автомат

Публикувано 30 юли 2014 - 19:39

http://www.mobile.bg...87&slink=70prr4

Моя грешка , все още не се ориентирам правилно във форума


  • 0

#4 Kainy

Kainy

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 396 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK 200 Kompressor 1997
    Audi A6 3.0TDI 2005
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 30 юли 2014 - 21:34

Язък за екстрите като няма климатроник... Защо не потърсиш някой читав фейслифт. Тази ще ти излезе златна, ако я бутат за 5к...
  • 1
"My armies are all slain. My castle lies in ruins. My enemies have taken everything from me, all my wealth and power. But they could not kill me. I still walk the earth, weak but alive. They have taken everything but the beating of my undead heart.
Now they will learn of fear, these mewing babies who thought they could destroy me. I shall regain my powers, and I shall come to them in the night. And my visits shall not be kind."

#5 ония на луната

ония на луната

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 23 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:бургас
  • Автомобил:
    сафран 2.5 автомат

Публикувано 30 юли 2014 - 21:39

ами аз всъщност търся фейслифта , но не на всяка цена. Преди всичко търся конфорт и екстри. И разбира се добър автомобил.


  • 0

#6 Momchil

Momchil

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 488 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Specialized Allez - my favorite ride :)
    RAM Podium - off-road adventure :)
    Royal Enfield - Bike that has a soul!
    CLK 280, V6
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 31 юли 2014 - 07:35

Касетофона и дупките в тапицерията към допълнителните екстри ли са? :)

Аз лично мисля, че е сериозен риск да вземеш автомобил, чиито собственик твърди, че не знае дали климатика работи... буа-ха-ха!


  • 0

#7 Rompar

Rompar

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 16 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Русе
  • Автомобил:
    CLK 320 CDI 07/2006
    C 200 KOMP 04/2002
    W201 1991

Публикувано 31 юли 2014 - 10:29

Ами за следващия модел замислял ли си се,много му е паднала цената и на мен лично ми е по красив.
  • 0

#8 ония на луната

ония на луната

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 23 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:бургас
  • Автомобил:
    сафран 2.5 автомат

Публикувано 01 август 2014 - 18:37

Касетофона и дупките в тапицерията към допълнителните екстри ли са? :)

Аз лично мисля, че е сериозен риск да вземеш автомобил, чиито собственик твърди, че не знае дали климатика работи... буа-ха-ха!

Касетофона е разбираемо- чейнджъра се скапва и става неизползваем (само радио и касета). По тази причина смених оригиналния алпин  на колата си , колкото и да не ми се щеше. Това с климатика е повече от съмнително , въпреки , че познавам поне 2-3 човека които наистина не ползват климатик в колата и при 40 градуса навън . Дупчици видях само на пластмасата между двете задни седалки(това от снимките ). За газовото каза само , че не е от известна марка. Разход в града като настъпвал - 20!!!!  Като не настъпвал- 12. Парктроника не работел и светлините за задна също.(това се оправя лесно ,предполагам.)

 От доста време търся цлк. Прочетох доста и като крайни критерии нещата са така - Колата да е от човек , не нов внос. Да е регистрирана и да е карана в България( тази от линка е купена 2012 от автокъща в Пловдив, 2013 е слагана газ ). Желателно да е с новия двигател и 6 скорости (163коня) , но ще го прежаля това в името на екстрите и доброто състояние. 2.3 също не е лош вариант.  Годините не са от значение, стига да не и от първото производство.  Километрите също не ме трогват особенно. Дори предпочитам кола на 250000, а не на 130000.(поне малко истина да има в тях)Да е 208 , а не 209 модела(не мога да го харесам). Не е зле да има газ , но и без нея става.И като за последно - колата минава сервиз преди покупка. Парите които съм предвидил за покупка - до 6500 максимум. Все пак още 1000 съм отделил и за допълнителни разходи по колата.


  • 0

#9 Kainy

Kainy

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 396 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK 200 Kompressor 1997
    Audi A6 3.0TDI 2005
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 01 август 2014 - 20:50

Трябва да си много внимателен. Неработещ климатик и парктроници може изобщо да не ти излязат евтино. Трябвя да я закараш на майстор който чатка бенцове, за да разбере дали кугията и двигателя са добре. Казвам ти го от опит, защото току що смених двигател на моята, която не само че беше карана в България, пък и беше правена гарнитурата на мотора, пък и от колега (той самия също не е подозирал). Общо взето бая пари може да глътне колата, ако не е гледана правилно.

Задължително провери дали има изгорели газове в охладителната система. Дали тече масло от който и да е семеринг на двигателя и кутия (тегави са за смяна). Виж я и на стар диагностика. Не се доверявай на китайските заместители. Общо взето окачването ти е последната грижа. Аз съм брал ядове най-много около мотора (ламби, дебитомери, вискота и т.н) там са и скъпите работи.
  • 0
"My armies are all slain. My castle lies in ruins. My enemies have taken everything from me, all my wealth and power. But they could not kill me. I still walk the earth, weak but alive. They have taken everything but the beating of my undead heart.
Now they will learn of fear, these mewing babies who thought they could destroy me. I shall regain my powers, and I shall come to them in the night. And my visits shall not be kind."

#10 ония на луната

ония на луната

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 23 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:бургас
  • Автомобил:
    сафран 2.5 автомат

Публикувано 01 август 2014 - 21:24

Трябва да си много внимателен. Неработещ климатик и парктроници може изобщо да не ти излязат евтино. Трябвя да я закараш на майстор който чатка бенцове, за да разбере дали кугията и двигателя са добре. Казвам ти го от опит, защото току що смених двигател на моята, която не само че беше карана в България, пък и беше правена гарнитурата на мотора, пък и от колега (той самия също не е подозирал). Общо взето бая пари може да глътне колата, ако не е гледана правилно.
Задължително провери дали има изгорели газове в охладителната система. Дали тече масло от който и да е семеринг на двигателя и кутия (тегави са за смяна). Виж я и на стар диагностика. Не се доверявай на китайските заместителто окачването ти е последната грижа. Аз съм брал ядове най-много около мотора (ламби, дебитомери, вискота и т.н) там са и скъпите работи.
Задължително провери дали има изгорели газове в охладителната система. Дали тече масло от който и да е семеринг на двигателя и кутия (тегави са за смяна). Виж я и на стар диагностика. Не се доверявай на китайските заместители. Общо взето окачването ти е последната грижа. Аз съм брал ядове най-много около мотора (ламби, дебитомери, вискота и т.н) там са и скъпите работи.

Задължително провери дали има изгорели газове в охладителната система. Дали тече масло от който и да е семеринг на двигателя и кутия (тегави са за смяна).

 

Как да видя изгорели газове в охадителната система???


  • 0

#11 ония на луната

ония на луната

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 23 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:бургас
  • Автомобил:
    сафран 2.5 автомат

Публикувано 01 август 2014 - 21:26

автоматика ще мине сервис , ама и аз карам автоматик ,тъй че мисля знам какво да гледам


  • 0

#12 Kainy

Kainy

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 396 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK 200 Kompressor 1997
    Audi A6 3.0TDI 2005
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 01 август 2014 - 21:58

Има си специален тестер с няква течност която се оцветява от въздуха който е в казанчето. Доста сервизи имат тестера.
  • 0
"My armies are all slain. My castle lies in ruins. My enemies have taken everything from me, all my wealth and power. But they could not kill me. I still walk the earth, weak but alive. They have taken everything but the beating of my undead heart.
Now they will learn of fear, these mewing babies who thought they could destroy me. I shall regain my powers, and I shall come to them in the night. And my visits shall not be kind."

#13 ivantov

ivantov

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 147 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Автомобил:
    CLK 200, 1999 г.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 12 март 2015 - 14:56

http://www.mobile.bg...99&slink=938k15

Колеги, някой гледал ли е тази подозрително евтина 209-ка?
  • 0

#14 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 12 март 2015 - 15:10

Tя изглежда доста добре, вероятно е била ударена и са я оправили, както повечето, но изглежда много интересно за цената си.


  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#15 ivantov

ivantov

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 147 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Стара Загора
  • Автомобил:
    CLK 200, 1999 г.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 12 март 2015 - 16:14

Така е. От екстрите има тези, които търся (ксенон, парктроник и климатроник) и няма тези, които не ми трябват (кожен салон). Все пак питам за преки впечатления.
  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: http://www.mobile.bg/pcgi/mob

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни