Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Инфо за А-класаНови модели


  • Please log in to reply
3 мнения по тази тема

#1 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 28 февруари 2006 - 14:05

MB-A-класа Инфо
  • 0

#2 Bustter

Bustter

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 615 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Не се знае, знае ли се...
  • Интереси:Финикийски знаци.

Публикувано 09 март 2006 - 15:12

Новата А класа определено си заслужава парите не е издънка като старата!
  • 0

#3 cosmopolitan_pavlov

cosmopolitan_pavlov

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 1 Мнения:

Публикувано 02 септември 2006 - 19:31

здравеите, специално се регистрирах тук за да ви помоля, да ми дадете съвет какви са хубавите и лошите страни на Мерцедес А класа.
Много ми харесва но нищо не знам за нея, дали не е недоносчето на Мерцедес. Цената не е малка и преди да скоча във далбокото реших да питам тези които са карали такава кола.
кирилица моля

Този пост е редактиран от ALEXONE™: 02 септември 2006 - 22:08

  • 0

#4 hektor

hektor

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1751 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Гера/София
  • Автомобил:
    Alfa Romeo 147 1.6 ts

Публикувано 03 септември 2006 - 13:10

Аз ще да се заповтарям. Старата неееееееееееееееееееееееееее, поне не преди фейслифта. Може да съм попаднал на каръшка, но не върви на 8 годишен автомобил да му се разпадат пружините от ръжда. Ако ще взимаш от старата А класа или след края на 2000 или новата. За двигатели или А 160 бензин или А 170 дизел, най-икономичните агрегати хмммммммм ако по книжка 9,9 градско на бензиновия е икомично :Dn: !
Относно новата А класа, не съм много убеден в нейната здравина и тн. Колеги тя е още нова и естествено да върви ама айде да я видим когато направи 10 годинки. :offtopic: В този ред на мисли, когато бях оставил да ми оправят задните колела в сервиза на Мерцедес, ми извикаха такси ( безплатно хахаха за 400 евро сметка би трябвало и червен килим да ми постелят) се заговорих с шофера, който караш е Б класата и той изказа доста негативни коментари относно возията на този 25000 евро струващ автомобил :Dn: Та вече незнам къде е истината, поне при Мерцедес. Колеги знам, че ще скочите за 124-ките или пурите ама все пак.................................................... :soldier:

:offtopic: А пропо- Скоти, купили новата А класа?
  • 0
Sky каза:Ела да сръбнеш от извора!

" Ау ми врътнеш един Биг Бен ма! Ни моа, боли ме главата!"




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни