Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Радио Мерцедес Б класа


  • Please log in to reply
20 мнения по тази тема

#16 ivanb

ivanb

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 39 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 14 септември 2015 - 11:56

Да използвам темата на колегата и да попитам Audio 50 чете ли мп3 или не? И от къде и как да изкарам AUX за да просвирва от външен източник музика? Имам в менютата AUX и е активен,като направя че кача снимки, мисля да използвам едно модулче за мп3 декодер то има яходове с СД.карта, УСБ и блутуут, ползвах такова в Спаса и останах доста доволен
Благодаря ви преварително
А ето и снимка на музиката ми 4acc9466d13e10d5fddf9b1d4c966c81.jpg

Sent from my Coolpad 8675-W00 using Tapatalk
  • 0

#17 sami

sami

    Администратор

  • Администратори
  • 2839 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дармщат
  • Автомобил:
    W215 CL500
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 14 септември 2015 - 13:49

МР3 не свири. За AUX си провери в жабката дали вече нямаш изкарано заводски. Иначе ти трябва такъв кабел.


  • 0

#18 ivanb

ivanb

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 39 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 14 септември 2015 - 16:50

Благодаря за информацията колега.
  • 0

#19 ivanb

ivanb

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 39 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 21 септември 2015 - 11:19

Разбра се че Audio 50 не просвирва мр3 формат и реших да си изведа входове за AUX , ще се ползва един китайски модул който просвирва от USB , CD card и bluethoot , модула е поръчан вече представлява ето това http://www.aliexpres...1444_5,201409_3 , ползвах такъв в Еспаса и съм доволен от него . Оня ден свалих музиката от колата и изведох AUXa , ползвах ето тия разпиновки поствам линка защото мисля че ще са полезни за колегите , има няколко схеми достатъчно е да знаете кой е точния ви модел - http://www.tehnomaga...g-Connector.htm използвах стар куплунг от СД РОМ който пасна идеално , самият модул мисля да го вградя над пепелника като мястото ми се вижда идеално за целта , като пристигне ще има снимки да се види нагледно как е станало :)
За сега толкова , другото ще е след като пристигне модула и го монтирам :)

Sent from my Coolpad 8675-W00 using Tapatalk
  • 0

#20 MIGO

MIGO

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 1 Мнения:
  • Град:Нова Загора
  • Автомобил:
    B180

Публикувано 02 октомври 2015 - 15:08

Здравейте.

Колегата започнал темата milengvelev явно се е отказал, защото неговата бетка вече е при мен. :D

Не е Double DIN а нормален иначе с оригинален преход за нормално СД.

Самото радио ве някъква пародия. Купих ето това SONY DSX-A60BT свири много добре ползва се и като хендсфри връзва се към телефона с блутут и т.н.

Гледам обаче че пише "Готовност за управление от волана", та мисълта ми е, дали ще мога да го подкарам?


  • 0

#21 Antoni_

Antoni_

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 212 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Plovdiv
  • Автомобил:
    C180 S204 Kompressor BlueEFFICIENCY Avantgarde 2010 - ex
    C250 S204 Facelift BlueEFFICIENCY Avantgarde 2012

Публикувано 22 май 2018 - 17:02

Здравейте,

 

исках да попитам има ли начин да се свърже телефон с навигацията и да се ползва с колоните в колата например при разговор?

Вторият ми въпрос е с какви устройства е най-добре да се свърже кабелът, който е изведен в жабката? Управлява ли се пак от волана?


  • 0

"Ръката Му отдава всекиму - дължимото"





0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни