Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Някой ползвал ли е добавката на Дуралюб Diesel HD ?


  • Please log in to reply
50 мнения по тази тема

#31 Мерджан

Мерджан

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 13 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    Мерцедес 124

Публикувано 07 април 2014 - 08:33

За мен по-важно е да кажеш от какво си доволен от добавката на дуралюб ? Теория иначе много.


  • 2

#32 maniaka54

maniaka54

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 55 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 09 април 2014 - 10:52

Вече карам по нормално и успях да засека разхода на гориво. На около 2000 км след сипването на добавката на Дуралюб за моторно масло засичам икономия в разхода на гориво около 11 - 12 % . За мен по важно е че двигателя ми работи по добре. 


От опита си с добавката на дуралюб освен споменатото по горе , мога да добавя само че двигателя започна да набира по бързо .


  • 2

#33 Мери Бенц

Мери Бенц

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 36 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    W201 190D '93

Публикувано 13 ноември 2014 - 08:43

 

Някой ползвал ли е добавката на Дуралюб Diesel HD ?

колеги със свалянето на температурите мерцедеса започна да пали по трудно. Ходих на сервиз и монтьорите  ми казаха че ми е понижена компересията. Посъветваха ме да сипя добавка на Дуралюб България Dura lube Diesel HD 

 

Била специално разработена за издъхнали дизели да им  възтанови компресията. 
Моля който я е ползвал да ми обясни как действа ? 

 

Онзи ден като валя снега изпаднах точно в същата ситуация. От сервиза ми казаха да сложа тази и една друга добавка , но не намирам лисчето сега. Били най-добри в България. Добри , добри , колко да са добри ? Та въпроса ми е тази дура люб става ли за моята колица W201 190D '93 ?

 


  • 1

#34 МерцБенц

МерцБенц

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 22 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes E250D 20V 1994

Публикувано 16 ноември 2014 - 18:27

А дано , ама нада ли ? Все пак разгледах това :  http://vbox7.com/play:mcbf68f38c . По скоро може да удължи живота , не да премахне ремонта.

 

 

С колко да удължи живота ?


  • 1

#35 Мери Бенц

Мери Бенц

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 36 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    W201 190D '93

Публикувано 17 ноември 2014 - 11:15

На мен ми трябва да си паля без проблеми и да избутам зимата. Клипа на Мерджан ме кефи.


  • 0

#36 МерцБенц

МерцБенц

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 22 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes E250D 20V 1994

Публикувано 18 ноември 2014 - 15:18

Ето видео тест но на Румънски  : )

 

 

Клипа е на Станиола   :)

 

Намерих на руски :  

 

и на английски :  


  • 1

#37 Мери Бенц

Мери Бенц

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 36 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    W201 190D '93

Публикувано 18 ноември 2014 - 23:25

Добре де. Днес ми го сипаха дура люба ,но на кутията пишеше DURA LUBE POUR & PO. Бил най-добрия за Мерцедес .


  • 1

#38 daimler1

daimler1

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5183 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    в миналото W111 280E 62г.
    W123 230E 83г.
    W 124 220Е,
    W202Т 250 TD 97г.
    W210 E220CDI
    Сега:
    E500T 4-matik AMG
    SL500 R 230

Публикувано 19 ноември 2014 - 13:09

Добре де. Днес ми го сипаха дура люба ,но на кутията пишеше DURA LUBE POUR & PO. Бил най-добрия за Мерцедес .

Пиши после дали има желания ефект,че да знаем.
Аз лично съм скептично настроен към тези добавки.
  • 0

#39 Мери Бенц

Мери Бенц

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 36 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    W201 190D '93

Публикувано 26 ноември 2014 - 09:47

Днес сутринта беше доста студенко. Прозорците се бяха скрежнали. За моя радост двигателя запали веднага,без да въртя много както преди. От вчера го заслушвам променя шума,става по басов.Бяха ме спрели двама полицаи. За фаровете се хванаха,не били регулирани , а все в полата ми гледаха. Ходих до сервиза за регулирането им и момчетата ми замериха компресията. Казаха браво ,добавката си е свършила работата. До тук съм минала точно 430 км от сипването и. Казаха да следя за намален разход на гориво,това  при мен няма как да стане.Друго от добавката не усещам,може би на сфетофар съм една идея по-ускорителна.Ако имате други въпроси,споделете.


  • 1

#40 daimler1

daimler1

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5183 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    в миналото W111 280E 62г.
    W123 230E 83г.
    W 124 220Е,
    W202Т 250 TD 97г.
    W210 E220CDI
    Сега:
    E500T 4-matik AMG
    SL500 R 230

Публикувано 26 ноември 2014 - 10:02

Днес сутринта беше доста студенко. Прозорците се бяха скрежнали. За моя радост двигателя запали веднага,без да въртя много както преди. От вчера го заслушвам променя шума,става по басов.Бяха ме спрели двама полицаи. За фаровете се хванаха,не били регулирани , а все в полата ми гледаха. Ходих до сервиза за регулирането им и момчетата ми замериха компресията. Казаха браво ,добавката си е свършила работата. До тук съм минала точно 430 км от сипването и. Казаха да следя за намален разход на гориво,това  при мен няма как да стане.Друго от добавката не усещам,може би на сфетофар съм една идея по-ускорителна.Ако имате други въпроси,споделете.

Колко беше компресията преди и след слагането на добавката,че да засллужиш браво?
Предполагам от думите ти са ти измерили компресията на топъл мотор.Това не е правилно.
В крайна сметка важното е как ти си чувстваш колата и ако е към по-добре,значи има смисъл.
  • 1

#41 МерцБенц

МерцБенц

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 22 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes E250D 20V 1994

Публикувано 26 ноември 2014 - 16:51

Добре де. Днес ми го сипаха дура люба ,но на кутията пишеше DURA LUBE POUR & PO. Бил най-добрия за Мерцедес .

 

Колежке,извинявай изрових целия сайт на Дура люб България   www.duralube.in  , но не намерих тази добавка   DURA LUBE POUR & PO . Може би имаш в предвид тази  http://duralube.in/p...б-с-sr3-pourgo/

Дура люб POUR & GO ?


  • 1

#42 Мери Бенц

Мери Бенц

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 36 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    W201 190D '93

Публикувано 28 ноември 2014 - 08:49

Грешката е правописна,за което се извинявам.  Продуката е DURA LUBE POUR & GO.Това е снимката на продукта , на линка който си постнал.

 

Колко беше компресията преди и след слагането на добавката,че да засллужиш браво?
Предполагам от думите ти са ти измерили компресията на топъл мотор.Това не е правилно.
В крайна сметка важното е как ти си чувстваш колата и ако е към по-добре,значи има смисъл.

 

Колата я чувствам по-добре. Днес беше много студено.Запали веднага,което за мен е добре.Не разбрах с колко тази добавка е подобрила компресията или казаха нещо изравнила.Да е равна във всички цилиндри. Най важното е , както ти казваш,да си чувствам колата добре и работата на двигателя.


  • 0

#43 Мери Бенц

Мери Бенц

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 36 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    W201 190D '93

Публикувано 30 ноември 2014 - 09:42

Цените в България всеки си ги прави както му скефне, За мен по важно е че добавката на Дуралюб повиши компресията  и улесни паленето на двигателя сутрин. Дори забелязвам че двигателя се развърта по лесно и по бързо.                                                                                              

 

 

Пропуснах да благодаря на Мерджан,МАНИАКА 54 и Станиола, за идеята по добавките на дура люб или DURA LUBE , там както се пише ! Да не сбъркам пак името на тази добавка , която ми свърши добра работа. Е момчета, ВИЕ се оказахте истински добри кавалери с вашите добри идеи за тези маслени добавки. От сърце благодаря, сега шофирането ми е по-спокойно и става все по-приятно .


  • 0

#44 МерцБенц

МерцБенц

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 22 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes E250D 20V 1994

Публикувано 16 декември 2014 - 14:38

Колежке,и на мен да ми бе благодарила нямаше да се разсърдя :)

Пробвай да издействаш някаква отстъпка за форума на тези добавки. Тъкмо се чудя за зимата какви горивни добавки да сипвам. Даже може да пусна тема.


  • 0

#45 МерцБенц

МерцБенц

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 22 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes E250D 20V 1994

Публикувано 20 март 2015 - 16:52

Пропуснах да благодаря на Мерджан,МАНИАКА 54 и Станиола, за идеята по добавките на дура люб или DURA LUBE , там както се пише ! Да не сбъркам пак името на тази добавка , която ми свърши добра работа. Е момчета, ВИЕ се оказахте истински добри кавалери с вашите добри идеи за тези маслени добавки. От сърце благодаря, сега шофирането ми е по-спокойно и става все по-приятно .

 

 

Извинявай ако нахалствам,кажи сега как се чувства колата с добавката на Дура люб ?


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни