Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

w220 или w221трябва ми помощ


  • Please log in to reply
17 мнения по тази тема

#16 Алфонсо

Алфонсо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2773 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz C124- 92г 200CE -продаден
    Mercedes-Benz W210-97г E200 Avantgarde- продаден
    Mercedes-Benz C208- 99г CLK200 Kompressor-продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 24 август 2013 - 23:13

Богатите хора са богати, защото си правят сметката, но не по този начин.

Те си правят сметката за много други неща, но колата не е едно от тях.

Като си купуваш нова или сравнително нова кола от висок клас е ясно, че разходите

по нея ще са огромни, ама да сте видяли бизнесмен на високо ниво да кара сапунерки,

защото видиш ли са евтини за поддръжка и имат нисък разход? 

В тези среди колата е знак за успех. Няма да е сериозно да отидеш на преговори по сделка за милиони

с някакъв курник /няма значение дали е нов или стар/, защото това подсъзнателно кара другата страна да

започне да се чуди колко си благонадежден като възможности.

Има много истина в това, че по "дрехите" посрещат....останалата част от поговорката я знаете.

Тоест скъпата кола е един необходим аксесоар, а покрай нея няма начин за пестене и правене на сметка....

Правят се сметки за други работи.

 

Иначе относно колата - W221 500 е правилният избор. W220 се слави като най-калпавата S класа досега.

Пушка прав си принципно, но забравяш къде живеем. 

Колата е символ на успех, в определен кръг на бизнес средите. Има много хора с доста солиден бизнес, които не парадират особено  точно с коли.

Виждал съм човек с W220 (срам ме е да кажа че ми е приятел) ще го нарека мой познат, който имаше 7лв в джоба и 3литра гориво в резервоара..... за какво положение говорим... иначе да, спира пред кафето и слиза от S-класа.

Загледай се ако обичаш, че една голяма част от премиум лимузините, на по 10-ина  и повече години (с вече паднали цени) се карат с гуми на галоши, различни размери, марки и  т.н. лятото със зимни (по-рядко обратното, което е разбираемо), таблата им светят като коледни елхи, вечно са на резерва и сипват за по 20-30лв на колонката.....

Хората не са виновни, поне в по-голямата си част, че нямат пари, ама защо се напъват да карат A8-ци?!?!??


  • 3

#17 shotgun600

shotgun600

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3761 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W140 600SEL

Публикувано 25 август 2013 - 08:51

Еми това, което си написал, не оспорва твърдението ми, че богатите са богати, защото си правят сметката, ама не точно относно личната им кола. Богат не се става с пестене.


Този пост е редактиран от shotgun600: 26 август 2013 - 05:52

  • 1

#18 Алфонсо

Алфонсо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2773 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz C124- 92г 200CE -продаден
    Mercedes-Benz W210-97г E200 Avantgarde- продаден
    Mercedes-Benz C208- 99г CLK200 Kompressor-продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 25 август 2013 - 22:08

 Богат не се става с пестене.

Факт, но с пилеене и прахосване се става беден ;)


  • 2




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни