Към съдържанието

  •  

Снимка

Спиране от движение за спукано стъкло ??!??


  • Please log in to reply
33 мнения по тази тема

#31 nonev

nonev

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 317 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    W 123 230E`83-продаден
    W 123 200`82-реставрира се
    W 210 320E`96
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 25 юни 2013 - 21:14

Ако погледнеш големия талон, най-отдолу в средата под линията има цифра заградена в окръжност.Това е номера на пломбата.Върху самата пломба тази цифра е на две места/разделя МВР и КАТ/.Цифрите са от О до 9.

А при теб как се е получило-незнам. Не парадирай с това,защото е нарушение.


  • 0
Кола от ремонт и жена от курорт трудно се вкарват в пътя

#32 Ivan W210

Ivan W210

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 2835 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    E320 4MATIC
    E 250 TD
    150hp,1999
    ОГИН БЕШЕ!!!

Публикувано 25 юни 2013 - 21:38

Ако погледнеш големия талон, най-отдолу в средата под линията има цифра заградена в окръжност.Това е номера на пломбата.Върху самата пломба тази цифра е на две места/разделя МВР и КАТ/.Цифрите са от О до 9.

А при теб как се е получило-незнам. Не парадирай с това,защото е нарушение.

Павката беше при компетентните органи колега, напълно легално и законно си смени номера, при хората които имат право да извършват тази процедура.


  • 0

#33 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 27 юни 2013 - 14:55

Аз не мога да разбера, що за талибанска държава сме и докога ще се слагат тия пломби - пълна пародия.

В цяла Европа системата е - отиваш при властите и ти издават талон с номер на автомобила. След това отиваш в рекламна агенция и си поръчваш, да ти изработят пластина. Пластина може да ти изработи почти всяка рекламна агенция. И ако след месец не ти харесва номерът - отиваш в друга агенция и си поръчваш нов номер... И ги правят от ламарина, от плексиглас, дори от хартия с ламинат... ивсичко си е законно. Има разбира се изисквания към формата, размерите и цветовете, но иначе всеки може да ги произвежда. А у нас, все едно са държавни ценни книжа - само един производител, то са типографски защити, то са сложни системи...
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#34 Ванюша

Ванюша

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 637 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пазарджик
  • Автомобил:
    от старата школа

Публикувано 01 септември 2014 - 19:40

Аз на А4 движих доста дълго време със спукано стъкло и чак когата стана на пърчета образно казано и беше видно от 100 крачки тогава се прежалих и го смених и то с китайско което си беше грешка ,но както и да е всиюки лепенки си ми ги прехвърлиха дадоха ми и книжка ,че е сменено и в случайч ,че се прецака и това е. Всичко се случи в ,,Мустанг'' доволен съм. Случаят беше такъв караме си един приятел и аз зад него пътуваме към Шипка на 3 Март. Изхвърча камаче и ми сплюква джама много готино и кво праим. Плаща се доста в тая страна ако искаш да караш кола обаче какво праи страната. След първия сняг улиците са пясъчно трасе ,чакъла най-вероятно се измива от топящия се сняг или някои порой. След преасфалтиране или кърпене положението е същото чаклъл повече от колкото можеш да си представиш. Сещате се на каде бия. Като не си чистят да не ме карат да си сменям стъклото ,личен избор. Иначе един приятел го беха одрусали 300 левчета са спукан прозорец как и какво са писали не знам ама си е грубо.


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни