Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Смяна на плеър на r170


  • Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 май 2013 - 22:38

Купих СЛК-то с плеър правен от HIFI, с AUX, но ми изпадна едно Traffic Pro, което свети жълто и не успях да се сдържа :)

Свети по-красиво от заводския и пише името на радиостанцията на копчетата по-долу, както и може да ги сортира по сила на сигнала... достатъчни аргументи да го сменя.

 

Сложих новия и "о Ужас!", няма бас. Бутам назад и втори ужас... няма fader.

Разглобих, разплетох кабелите и трети ужас... няма задни говорители, при СЛК е само предна линия.

Ама като знам как трябва да свири, нещо не ми дава мира.

 

И четох 3-4 часа из интернет, намерих схеми на Бозе системата, как се ретрофитва, всякакви безумия, но не и отговор: "Защо почна да свири по-зле?"

 

Накрая изскочи къртицата... оказа се, че Босе-то чака pre-amp сигнал и нищо друго... не задълбавах и не се интересувах от детайли. Имам ги свалени някъде из файловете, ама да не замазваме поста.

 

http://mbworld.org/f...bose-amp-2.html

 

Е от поста на тоя пич стана ясно какво се иска... той е направил всичко, но не и най-смисленото, да разкара глупавият модул, който си е купил и да пусне чист pre-amp/line out към усилвателя.

 

Няма отделна линия към него или някакво специфично управление, взима директно от буксата за говорителите, но не трябва да е усилен сигнала.

Същото е и при Audi & BMW усилвателите. Няма ракетна технология.

 

Мамка им... половин следобед утепах да се чудя как да го оправя.

Сега за подарък съм решил да си купя една антенка на Bosch с вграден усилвател, за вътрешен монтаж и да оправя и радиата :)

 

Bosch_Autofun_70282_122553.jpg

 


  • 1

Audi_A4_avatar.gif





0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни