Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Една бензиностанция за заобикаляне


  • Please log in to reply
1 отговор на тази тема

#1 ikarlo

ikarlo

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 105 Мнения:
  • Автомобил:
    W202, C180, 1995, Esprit (но никъде не пише), цвят "среднощна синева"

Публикувано 27 август 2012 - 20:29

Събота сутрин тръгвам за провинцията към Хемус и решавам да дозаредя на бул.Данаил Николаев в "Ромпетрол" (макар, че нямах особена нужда - резервуара беше на 2/3 и повече). Та налях за 40лв 95Н и... не мога да взема левия завой на подуенското кръстовище - колата прекъсва, тресе, ужас... До този момент никакъв проблем с вървежа.
Малко предистория: Дълго време наливах в "Лукоил" (бяха ме "зарибили" с карта за отстъпка), докато не усетих, че разхода ми се вдигна драстично (с повече от 1.5л/100км). Смених бинзиностанциите с "Еко " и "Ромпетрол" (но не тази по-горе) и нещата се оправиха. До злощастното зареждане в събота. Почнах вече да правя сметки какво ще ми излезе диагностика при Петко и т.н. Тия са ми наляли почти чиста водица и от там проблемите. При тия цени на бензина искушенията за бензинаджиите са големи. Слава богу количеството не беше голямо, та нещата почти се оправиха (ще сипя малко чист спирт за всеки случай), но пиша този пост за да предпазя колегите от подобна гадост. Бензиностанцията е след гаража на УБО (на Надето) преди Подуене.
  • 0

#2 martinis

martinis

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 78 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Благоевград
  • Интереси:Automotive Diecast Models
    Whisky & Cigars
  • Автомобил:
    (S203) C320CDI Elegance 2005
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 07 септември 2012 - 15:31

На мен ми се наложи два пъти оттам да заредя само че дизел и нямах никакви аномалии... явно само с бензина са проблемите...
  • 0
Кучета не са ме хапали, само хора...




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни