Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Смърт на авторадио крадцитеЗаклевам ги всичките да изгният като....


  • Please log in to reply
13 мнения по тази тема

#1 mad_butcher

mad_butcher

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 92 Мнения:
  • Град:София, България

Публикувано 10 януари 2006 - 16:42

Искам да ви съобщя, че снощи към 23.30 часа на ул. Христо Белчев в София беше извършена кражба от моя автомобил. Взет ми е CD player-а Blaupunkt, но това не е притеснителното в момента, защото добре знаете, че такова нещо се купува пак. Проблема е вандалския начин, по който шибаните наркомани са влезнали в колата ми. Разбили са задното триъгълно стъкло като през него са свалили голямото стъкло, а от там са си отключили вратата. След това с мръсните си крака са ми изпотъпкали кожения салон на задните седалки и са се преместили отпред. Но това не е най-лошото. Когато са стигнали до радиото са използвали стандартния метод с 2-те отвертки, в следствие, на който в момента имам две огромни дупки от двете страни на така нареченото барче и махагона в района на радиото е надраскан зверски. Отвратително противните за мен застрахователи от Bulstrad ми признаха щетите и днес бях на сервиз. Понеже колата не е първа младост, те не могат да си позволят да ми дадат паричната равностойност на повредените неща и за това бях принуден да избера вариантът - ремонт в сервиз на Bulstrad. Преди около половин час си взех колата от сервиза като в момента само е подменено стъклото - и то не с оригинално стъкло на Mercedes, а с някакво измислено (най-вероятно турско) като единственото ми успокоение е, че поне е тонирано като останалите ми стъкла и няма съвсем за ми загрози колата. Относно барчето ми казаха, че застрахователите няма да разрешат да бъде закупено ново такова от Balkanstar и ще се наложи да ми търсят втора употреба. Аз като знам повечето части втора употреба в какво състояние са, да не кажа голяма дума, но предпочитам да си запазя сегашното барче. Та след като ви се оплаках бих искал да ви задам въпроса дали на някой му е изпадало такова барче или евентуално би ме ориентирал къде мога да си намеря някакво в прилично състояние. Искам да си въстановя колата в състоянието, в което беше преди крадците да се изсерат върху нея, защото не съм съгласен на компромиси. А относно въпросните крадци искам да спомена, че ако някога ми се случи да хвана такъв човек в действие или да знам, че се занимава с подобни неща ще му се прииска никога да не ме е срещал, защото съм му замислил най-неприятно мъчение, което един крадец може да получи. Според хан Крум на крадците трябва да им се режат ръцете и аз изцяло подкрепям тази теза.
  • 0
гр. София
Mercedes W124 200E
---------------------------------
Публикувано изображение

#2 DJ FUNKY

DJ FUNKY

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2660 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    C 220 Т CDI Sport 1999 г. W 124 300 D Turbo 1992 г.

Публикувано 10 януари 2006 - 17:33

гадна работа ,на мен за последните 3 години 2 пъти ми разбиват колата.първия път ми изкъртиха ключалката и ми бяза взели диска без панел(аз си взимам панела с мен винаги)и ми почупиха кората за да отскубнат колоните и беха направили доста кочина по салона.а втория път преди 1 месец някъде страничния преден прозорец ми счупиха и само съдаржанието на жабката изпразниха копеленцата,и си намерих на седалката една свещ с която вероятно са счупили джама.само чупене на крака и ръце за тия
  • 0
Публикувано изображение
СИРОМАХ DJ , ЖИВ ДЯВОЛ !!!!!
DON`T FUCK WITH MODERATORS!
MY FACEBOOK
http://stara-sofia.com/
Гласувайте за доброто име на "Мерцедес - Бенц Клуб България" В БГ ТОП
Публикувано изображение

#3 batNIKI

batNIKI

    Член на МБКлуб България

  • Потребители на форума
  • 194 Мнения:
  • Град:Sofia

Публикувано 10 януари 2006 - 17:40

гадна работа ,на мен за последните 3 години 2 пъти ми разбиват колата.първия път ми изкъртиха ключалката и ми бяза взели диска без панел(аз си взимам панела с мен винаги)и ми почупиха кората за да отскубнат колоните и беха направили доста кочина по салона.а втория път преди 1 месец някъде страничния преден прозорец ми счупиха и само съдаржанието на жабката изпразниха копеленцата,и си намерих на седалката една свещ с която вероятно са счупили джама.само чупене на крака и ръце за тия

Напълно подкрепям идеята за строшените ръце и крака, мамка им :angry: И ако някой хване такъв айдук да се обади да се включим и ние в офанзивата :wacko:
  • 0
Публикувано изображение
http://store1.data.bg/batniki/MB260E/
http://store1.data.bg/batniki/Actros/
BMW-много шум малко бързина и около 150000км почти задължително в бокса за мотор!!!
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#4 Dezki

Dezki

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1517 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 10 януари 2006 - 17:50

Гадни копеленца са тия! Аз имам друга идея-Ако някои хжане такава гад:
1.връзва му ръцете с миши опашки, тел, белезници, сезал, бе кво намери.
2.лепенка на устата
3.лепенка на очите/чувал на главата
4.свиква се извънреден мерцосбор
5.ДРИФТ ПАРТИ ВЪРХУ РЪЧИЧКИТЕ НА ГАДИНАТА
6.ПРОВЕРКА НА ТЕМПЕРЕТУРАТА НА ИЗПУСКАТЕЛНИТЕ КОЛЕКТОРИ С РЪЧИЧКИТЕ НА ГАДИНАТА :angry:
  • 0
Lancia Kappa TDS / Land-Rover 88 Series 3 FFR

#5 Dezki

Dezki

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1517 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 10 януари 2006 - 17:54

на един познат за да му отключат пежото ,бяха пробили ламарината на вратата с отвертка за да закачат лосчето,
на маика ми и разбиха ключалката и клъвнаха касетофона като панела беше свален
  • 0
Lancia Kappa TDS / Land-Rover 88 Series 3 FFR

#6 batNIKI

batNIKI

    Член на МБКлуб България

  • Потребители на форума
  • 194 Мнения:
  • Град:Sofia

Публикувано 10 януари 2006 - 18:18

Гадни копеленца са тия! Аз имам друга идея-Ако някои хжане такава гад:
1.връзва му ръцете с миши опашки, тел, белезници, сезал, бе кво намери.
2.лепенка на устата
3.лепенка на очите/чувал на главата
4.свиква се извънреден мерцосбор
5.ДРИФТ ПАРТИ ВЪРХУ РЪЧИЧКИТЕ НА ГАДИНАТА
6.ПРОВЕРКА НА ТЕМПЕРЕТУРАТА НА ИЗПУСКАТЕЛНИТЕ КОЛЕКТОРИ С РЪЧИЧКИТЕ НА ГАДИНАТА :angry:

Хммм, добра идея :D Аз съм твърдо ЗА, мамка им ... :angry:
  • 0
Публикувано изображение
http://store1.data.bg/batniki/MB260E/
http://store1.data.bg/batniki/Actros/
BMW-много шум малко бързина и около 150000км почти задължително в бокса за мотор!!!
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#7 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 10 януари 2006 - 18:35

Много съжелявам колега mad_butcher и ти съчуствам ;) Много гадно и вандалски са постъпили гадините.За съжаление вече и алармите не ги плашат и спират.На мен също ми счипиха слъклото на задната врата за да вземат СД-то и то без панел, но понеже вратата заяждаше не са успели да влязът :angry: После ми свалиха всичките емблеми и трите :angry: Kill them All мамка им!!!!!!!!!!!!!!!!
Май ще трябва да си монтирам аларма с пейджър отези дето доло не свирят а горе при мен и като свирне слезам с Батата и ръцете и краката ;)
  • 0

#8 Dezki

Dezki

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1517 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 10 януари 2006 - 18:42

на един състудент му разбиха ладата в перник пред неква банка(отишъл да се разплаща нещо) и имало камери.И после на записа се виждало как си слиза от колата и си я заключва, а момента когато му я разбиват го нямало на записа-камерата уж гледала на другаде.На него не са му дали да изгледа записа-тва са му го казали от полицията. Крадна ли са му документите, панела не са го намерили.
  • 0
Lancia Kappa TDS / Land-Rover 88 Series 3 FFR

#9 mad_butcher

mad_butcher

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 92 Мнения:
  • Град:София, България

Публикувано 10 януари 2006 - 20:09

Значи по принцип полицаите изобщо не искат да се занимават в такива случаи. Снощи около въпросната улица имаше двама патрулиращи полицаи, които ги видях и като си паркирах колата и после като се върнах. И дори когато се връщах те излизаха от пресечката, на която ми беше паркирана колата. Явно джамбазите са били доста дръзки, за да го направят при такова положение или просто си остава вариантът да не им е пукало, защото не е безизвестно, че ченгетата пазят дребните крадци и кокошкари, защото те им снасят информация за по-големите риби. След това като ходих на оглед в 1 РПУ някакъв тип се опита да свали отпечатъци от колата и останови, че крадците били с ръкавици - това ми се стори доста глупаво, защото ако са били с ръкавици, то обирът е бил предварително обмислен, а колата ми беше там точно 45 минути. Да не говориме, че това е първият път, когато я спирам на това място.
  • 0
гр. София
Mercedes W124 200E
---------------------------------
Публикувано изображение

#10 Dezki

Dezki

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1517 Мнения:
  • Град:София

Публикувано 10 януари 2006 - 20:29

какво говориш.казаха ми за един дето му дигнали колата от пред блока при това тои им се развикал а в отговор му казали "скрии се бе дришльо".
За какво говорим. Добре че оня си е бил застаховал колата. Мн нагли са станали - дано никои от нас не пострада от подобни работи.
  • 0
Lancia Kappa TDS / Land-Rover 88 Series 3 FFR

#11 KPAHK

KPAHK

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3766 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:MLADOST CITY
  • Автомобил:
    MB E 200, 2016
    MB E 320 CDI, 2007
    Mazda3 BL, 2011
    Toyota Hilux DLX, 2007
    Punto MK1, 1998
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 януари 2006 - 10:37

Haide i az da vi razkaja
predi 2 godinki se sluchi slednoto:

Benz sprian pred bloka tochno pod lampata, pritejavasht AVTOKASKO(tova mi beshe poslednoto kasko prez jivota mi) i na sledvashtioat den:

1. kliuchalkata razbita s otverka
2. kapaka otvoren
3. sirenata na alarmata izkurtena s chuk i hvurlena na 15-tina metra
4. svaleni migachi
5. razriazani vodni saedinenia
6. svalen radiator, difuzior i perka
7. svaleno kazanche za chistachkite
8. lipsvasht akumulator

posle razpravii s MILICIATA, zastrahovateli /platiha mi kam 80 lv da gi e*a/ i t.n.

samo i az da imah alarma s pager - ne s BATA shtoto niamam, a s 12cal /a tova go imam/ mamicata im mrusna :angry:
  • 0

#12 KoZmo

KoZmo

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 366 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Шопландия
  • Интереси:Mercedes-Benz |Y|
  • Автомобил:
    2001' MB W210 - E 220 CDI

Публикувано 22 февруари 2006 - 21:57

Нашия Мерцедес също беше разбит преди около година и изчезна CD-player-a на Pioneer. Говедата издебнаха когато баща ми е влизал до нас за няма и 10 минути и като слиза ключалката разбита и радиото го нема... Бяха пробвали да отворят и жабката ама тя си седи заключена обикновенно (все пак живея в кв. Левски). По принцип мангалите вършеят из квартала и ако ги набарам ше мрат. И на един приятел му вдигнаха JVC-то от колата ама му бяха отнесли предния джам та цялата предна седалка беше станала в стъкла, и най-наглото е,че в момента на кражбата по-малкия му брат си е играел на двора със хлапетата (на 8-9 години са) и мангалите не са им обърнали внимание и за секунди успяват да измъкнат касетофона.... Та това си е...
  • 0

#13 van_asten

van_asten

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 2 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia

Публикувано 22 март 2006 - 07:19

Искам да ви съобщя, че снощи към 23.30 часа на ул. Христо Белчев в София беше извършена кражба от моя автомобил. Взет ми е CD player-а Blaupunkt, но това не е притеснителното в момента, защото добре знаете, че такова нещо се купува пак. Проблема е вандалския начин, по който шибаните наркомани са влезнали в колата ми. Разбили са задното триъгълно стъкло като през него са свалили голямото стъкло, а от там са си отключили вратата. След това с мръсните си крака са ми изпотъпкали кожения салон на задните седалки и са се преместили отпред. Но това не е най-лошото. Когато са стигнали до радиото са използвали стандартния метод с 2-те отвертки, в следствие, на който в момента имам две огромни дупки от двете страни на така нареченото барче и махагона в района на радиото е надраскан зверски. Отвратително противните за мен застрахователи от Bulstrad ми признаха щетите и днес бях на сервиз. Понеже колата не е първа младост, те не могат да си позволят да ми дадат паричната равностойност на повредените неща и за това бях принуден да избера вариантът - ремонт в сервиз на Bulstrad. Преди около половин час си взех колата от сервиза като в момента само е подменено стъклото - и то не с оригинално стъкло на Mercedes, а с някакво измислено (най-вероятно турско) като единственото ми успокоение е, че поне е тонирано като останалите ми стъкла и няма съвсем за ми загрози колата. Относно барчето ми казаха, че застрахователите няма да разрешат да бъде закупено ново такова от Balkanstar и ще се наложи да ми търсят втора употреба. Аз като знам повечето части втора употреба в какво състояние са, да не кажа голяма дума, но предпочитам да си запазя сегашното барче. Та след като ви се оплаках бих искал да ви задам въпроса дали на някой му е изпадало такова барче или евентуално би ме ориентирал къде мога да си намеря някакво в прилично състояние. Искам да си въстановя колата в състоянието, в което беше преди крадците да се изсерат върху нея, защото не съм съгласен на компромиси. А относно въпросните крадци искам да спомена, че ако някога ми се случи да хвана такъв човек в действие или да знам, че се занимава с подобни неща ще му се прииска никога да не ме е срещал, защото съм му замислил най-неприятно мъчение, което един крадец може да получи. Според хан Крум на крадците трябва да им се режат ръцете и аз изцяло подкрепям тази теза.

Виж при подгомерския,колега.Има много и всякякви части за мергел.
Успех :)
  • 0

#14 Blond

Blond

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3954 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    C124 200E 1992
    S202 220CDI 11.1999
    W211 220CDI 04.2004
    C207 350CDI 06.2009
    W212 220CDI facelift

Публикувано 23 март 2006 - 15:21

Аз откога се каня да ходя до подгумер. аре някой ако ще ходи там събота или неделя - да свирка(или още по-добре да ми прати бележка) . ако трябва ще мина да го взема с моята кола и ще го върна, че нито го знамм къде е , нито ми се ходи сам. :rolleyes:
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни