Към съдържанието

  •  

Снимка
* * * * - 1 гласа

Ориентирайте ме какво да избера !


  • Please log in to reply
38 мнения по тази тема

#31 rado32

rado32

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1197 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W203 C280 4matic 2006г. 231к.с.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 05 юни 2012 - 16:53

Питай polaris на лично, той е доста грамотен в тази област.
  • 0
Публикувано изображение

#32 crush

crush

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 451 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобилни климатични системи
    Газови инжекциони
  • Автомобил:
    Ford Fusion '04 1.4 16V

Публикувано 05 юни 2012 - 21:22

Ами аз още чакам да се обадиш де :) ужким щяхме да се видим. Ето ти малко снимки на моя за зарибявка ;)

DSCF1250.JPG Размер: 140,72K, Сваляния: 99DSCF1250.JPGDSCF1255.JPG Размер: 152,13K, Сваляния: 127DSCF1255.JPGDSCF1254.JPG Размер: 164,09K, Сваляния: 120DSCF1254.JPGDSCF1262.JPG Размер: 110,96K, Сваляния: 100DSCF1262.JPG

П.П. Разликата към настоящия момент е, че фолиото от задните стъкла е махнато и има щора на задното стъкло.
  • 0
http://www.CarProfi-BG.com/
Монтаж и поддръжка на газови инжекциони; зареждане и ремонт на автоклиматици!
Най-атрактивните цени в София!

#33 Тони Александров

Тони Александров

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 167 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    С 200kompresor-1996г
    С 180-1996г

Публикувано 05 юни 2012 - 22:15

Много работа в последно време , а наистина искам да направим контакта . Много добре изглежда , заинтригува ме .
  • 0

#34 crush

crush

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 451 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобилни климатични системи
    Газови инжекциони
  • Автомобил:
    Ford Fusion '04 1.4 16V

Публикувано 06 юни 2012 - 00:58

Като намериш време обади се, оставил съм ти телефон. ;) Аз така или иначе си я карам и не съм се засилил особено много да я продавам, просто съм се огледал във следващата...
  • 0
http://www.CarProfi-BG.com/
Монтаж и поддръжка на газови инжекциони; зареждане и ремонт на автоклиматици!
Най-атрактивните цени в София!

#35 xTry

xTry

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 293 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W210 E300 Turbo Diesel
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 06 юни 2012 - 20:56

http://www.cars.bg/u694274
Дайте мнения .... :)

Колега виждам че си харесал тази и мога да ти вмъкна че аз съм от това село и като гледам размишляваш да взимаш колата на един колега от форума.Та моето мнение е виж първо колата на колегата,и после ако евентуално намериш човек ела да гледаш тази от автосалона.Идеята ми е че съм виждал какви коли пристигат тук в автосалоните и след като ги напудрят така да се каже какви стават.За още по-голяма жалост не мога да ти помогна с нищо понеже и аз съм нов собственик на МБ В210 от около месец и си нямам на представа от марката все още.Нямам и познати който да ти гарантират нещо при оглед ако дойдеш затова дето да биеш път огледай тази която ти е на близко и така.Тука салони преди село е БОЛ ама колите не се знае колко са читави.Бил съм на оглед на 2-3 салона и направо се бях отказал от покупка на кола от салон(моята я купих от човек за мой късмет).Чувал съм че има 1-2 читави салона тук,но не знам кой са и до колко са читави.Успех с покупката ако има нещо питай,ако успея ще ти помогна ;)
  • 0

#36 Тони Александров

Тони Александров

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 167 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    С 200kompresor-1996г
    С 180-1996г

Публикувано 06 юни 2012 - 21:16

Благодаря много за съвета, наистина ще видя автомобила на crush. Хареса ми и имам доверие на хората посещаващи сайта предполагам , че всички са съвестни и помагат.
  • 0

#37 xTry

xTry

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 293 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W210 E300 Turbo Diesel
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 06 юни 2012 - 21:24

Ами от доста време следя форума(още преди покупката) и съм прочел доста полезни съвети от тук и другия форум..и съм останал с добро впечатление от хората.Дай боже някой ден се видим всички на някой събор :) Даже ако трябва да съм честен за колата на колега..ми изглежда много читава макар че не е лъсната като тази от обявата.Та по-добре я огледай и в най-краен случая идвай насам за тази.Предполагам че няма да останеш доволен от кола от автосалон както са ти казали по горе.Много дранголници има и са закърпени колкото да се шътнат на някой и след седмица две си показват кирийте.Това е моето мнение за колите от нашите автосалони тук(има един два салона който само съм виждал така,но там колите са доста скъпи.. предполагам за онзи са ми говорили че са добри УШ)
  • 0

#38 crush

crush

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 451 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобилни климатични системи
    Газови инжекциони
  • Автомобил:
    Ford Fusion '04 1.4 16V

Публикувано 06 юни 2012 - 21:38

Това, което аз мога да предложа като гаранции са всички документи за всяка една сменена част с цена на закупуване и произход, никоя автокъща не може да ти го предложи. Колко за излъскването - това да ти е проблема, ти кажи че я взимаш пък аз ще ти оправя, която част кажеш по боята. ;) Така де, ти я виж наживо пък пак ще си говорим ;)
  • 0
http://www.CarProfi-BG.com/
Монтаж и поддръжка на газови инжекциони; зареждане и ремонт на автоклиматици!
Най-атрактивните цени в София!

#39 mbthepower

mbthepower

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2833 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Pleven D'ge
  • Автомобил:
    w140 s300 дизелак

Публикувано 06 юни 2012 - 22:54

Няма значение ,че не е лъснат , таблото се лъска точно за 10 мин с по кадърен спрей , аз имам такъв и като наръся таблото не можеш да го познаеш....
По добре , че не е лъсната , а я виждаш в оригинален вид .
Иди и виж на колегата колата , поне е запазена , пък после си я лъсни за 10 лева :)
  • 0
Публикувано изображение Публикувано изображение

W140 The best or nothing !
Тръгвай и карай така все едно шофираш Мерцедес и то S-Klasse . Тежко , бавно , полека и с финес , хората като видят муцуната и сами се сещат че трябва да ти дадът път и предимство.




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни