Към съдържанието

•  

Снимка
- - - - -

Не шофирайте след употреба на алкохол!ВАЖНО

• Please log in to reply
89 мнения по тази тема

#76 SAMURAIJACK

SAMURAIJACK

Майстор

• Потребители на форума
  • 2322 Мнения:
  • Град:Global
  • Интереси:Живота,Вселената и Всичко останало
  • Автомобил:
    не е Мерцедес
    В историята:
    W124 260 E
    W124 E 300
    C140 CL500

Публикувано 11 май 2009 - 14:11

Теамата си е важна-спор няма-мене ми се иска обаче никой -никога-от нас-да не попада в нея.....сега обаче гледам ,че по заведенията има дрегери даже-онзи ден пробвах един-смятам че отчита вярно
Според мен-20 кинта за такси са много по добре от -акт,затвор за цял живот или гузна съвест до гроб(ако случайно Ви се размине някак си)..а и да не споменавам ,че в големите градове има дринк енд драйв компаниий ....и така
опичайте си акъла щото алкохола верно не прощава на никой
  • 0
Due to the current financial crisis facing the world, the light at the end of the tunnel will be switched off until further notice to save on electricity costs.

Sincerely yours-God

––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––--
ПРАВИЛА на форума
–––––––––––––––––––
Публикувано изображение

#77 damian-E250

damian-E250

Майстор

• Потребители на форума
  • 1022 Мнения:
  • Град:Троян
  • Автомобил:
    W124 E-250TD/94'
    W123 200D/79'
    Sprinter 308D Maxi/98'
    Lada Niva 1.6/94'
    kawasaki klx 250/
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 11 май 2009 - 14:36

Теамата си е важна-спор няма-мене ми се иска обаче никой -никога-от нас-да не попада в нея.....сега обаче гледам ,че по заведенията има дрегери даже-онзи ден пробвах един-смятам че отчита вярно
Според мен-20 кинта за такси са много по добре от -акт,затвор за цял живот или гузна съвест до гроб(ако случайно Ви се размине някак си)..а и да не споменавам ,че в големите градове има дринк енд драйв компаниий ....и така

Тука по нашия край дрегерите непоказват вярно...Аз на 10тина бири и 3 водки ми показа 4.06 :kill_myself:

По добре найстина със такси да се возиш когато си във нетрезво състояние отколкото огромен акт и книжката на трупче и ламарини да се правят.
  • 0
Публикувано изображение

#78 Мишо

Мишо

Майстор

• Потребители на форума
  • 2591 Мнения:
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 26 май 2009 - 10:57

Вчера ме спряха,прибирах се към 1a.m. и си викам дай да мина през центъра да погледам пияни абитуриенти,и на Алабин ме отби чичко полицай....
Умрях си от кеф-човека ме гледа как мазно дъвча дъвка и съвсем в реда на нещата пита:"Колко си пил?" викам му-2 бирички,ама преди 40 мин беше последната глътка :).... Не бях пил грам,но просто не се сдържах да си полафиме с човека,той милия целия в щастие грейна-и ми вика:"абе сички сте на по бира две-я ела да духнеш малко"...Казвам му,че само си губим времето,а той приветливо ме насочва към астрата,където другия услужливо ми е приготвил дрегера :) :) :)...
Надувам аз кавала и излизат трите нули,айде пак -ми айде....Земи още три нули,и щат не щат ми пожелаха лека вечер.
Хубаво се получи и пожелавам на всички колеги да имат САМО такива срещи с органите на КАТ-наистина няма нищо по готино,от това всичко да ти е ОК,и да нямат за какво да се хванат родните бдители на реда.
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#79 hammer^BaTe

hammer^BaTe

Модератор

• Модератори
  • 5373 Мнения:
  • Град:Дружба Сити :D
  • Автомобил:
    2014 W124 E500 Limited
    1995 W140 S500L
    1996 W140 S350TD - ex
    1994 W124 E250D - ex
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 май 2009 - 11:27

Дамяне... според мен това с дрегера е добре напревно.. аджеба като видиш 4.06.. да решиш да не пиеш повече.. па и у колата да не се качваш... !
МЗТ съгласен.. напълно.. Аз алкохол не пия... и всички документи са ми изрядни.. и за това не ми е проблем , че ме спират органите , даже напротив.. приятно ми е
Наскоро дори.. един полицай ме разпитва какъв ароматизатор използвам в колата... :0_yahoo: :kill_myself:
  • 0
Scientists have finally discovered what's wrong with the female brain : On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left... :)
Публикувано изображение

#80 damian-E250

damian-E250

Майстор

• Потребители на форума
  • 1022 Мнения:
  • Град:Троян
  • Автомобил:
    W124 E-250TD/94'
    W123 200D/79'
    Sprinter 308D Maxi/98'
    Lada Niva 1.6/94'
    kawasaki klx 250/
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 май 2009 - 13:44

Дамяне... според мен това с дрегера е добре напревно.. аджеба като видиш 4.06.. да решиш да не пиеш повече.. па и у колата да не се качваш... !

Знам знам :) вече нерискувам да пия и да карам е 1 -2 бири си пия и си карам но несе чувствам омаян ма рядко правя така....
И мене преди 1 година така ме спрях във Казанлък бях със Спринтера ... Влязох през града във 1часа през ноща да видя имали мацки и минах до една дискотека и оп патрулката :) прас палката едвам намерих полицата на гражданската изприщих се докато я намеря :(
И по едно време ми вика я вари да надуеш и то ми беше за първи път направо се бях уплашил много щото бях на 6 шарка :icon_coolgrin: викамси ей сега ако ми покаже незна какво ще правя :)
Та надух и ме пуснаха по живо по здраво...
  • 0
Публикувано изображение

#81 Илия Горанов

Илия Горанов

Член на МБКБ

• Администратори
  • 7777 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 май 2009 - 20:07

Аз пък, таман си извадих златния талон (действа между другото) и миналата седмица, в събота сутринта, слизам и една птичка ми насрала колата, ама се напънала - половината предно стъкло и половината навигаторско. И реших, преди да ида на работа, да мина да я измия - само там, дето е насраното. Хем че нищо не се вижда през тия прозорци, хем че тия птичи лайна са вредни за лака на боята. И понеже автомивката е на 50 метра от нас, ама като казвам 50 метра имам предвид буквално 50 метра, взех, че не си закопчах колана. А иначе имам инстинкт и го закопчавам, даже ако ще паркирам колата пред блока. И даже (да се (18) в главата проста) си помислих, а бе дали да не взема да го сложа тоз колан, за 50 метра ще се намери някой точно в 8 сутринта в събота да ме спре... помислих и докато още мислех - онзи, за когото си мислех вече махаше...

- Добро утро, ала бала, документите... Знаете ли за какво ви спирам?
- Е знам естествено!
- И защо така?
Обяснявам за птичката, за насраното (то се вижда от далече)...
- Е, то е на късмет да те насере птичка!
- Явно при мен не е точно на късмет!
После обяснявам, за колана, за автомивката, то в личната карта пише, че живея на ъгъла, дето са ме спрели... Правиха се на добър и лош чичко... Ама ти сега с тоя талон, ще ти го вземе колегата, ала бала... и накрая вика, слагай колана и отивай да миеш колата, че като те гледам яд ме хваща. И така.

Не знам дали него го е хванало яд, ама мен колко ме беше яд на себе си, не е истина просто.
  • 0
Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле

#82 LiL

LiL

Firestarter

• Членове на клуба
  • 2783 Мнения:
  • Интереси:Създавам спомени с материали на клиента -:D
  • Автомобил:
    А 180, 2012, white
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 май 2009 - 20:31

Аз при човек, употребил алкохол не се качвам...бях 12 клас, когато загубих по този нелеп начин съученичка и близка приятелка, бяхме дори съименнички и след 2 седмици ни беше абитуриентският бал.В катастрофата загинаха 3-ма, без шофьора....не мисля, че някога ще употребя алкохол преди да седна зад волана.
  • 0

#83 fiveq

fiveq

Напреднал

• Потребители на форума
  • 626 Мнения:
  • Град:Sofia,Bg.
  • Интереси:Обичам да карам, музиката (почти от всякакъв тип), хубавите парфюми,удоволствията в живота и мнооого други неща, просто ме питайте.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 27 май 2009 - 01:40

Не карам пила никога...то аз и много рядко пия де.
По тоя повод ето и няколко снимки :icon11:

Прикачени файлове

• 0
5q

Публикувано изображение

Публикувано изображение

#84 Ерик Иванов

Ерик Иванов

Прохождащ

• Нови потребители
  • 10 Мнения:
  • Автомобил:
    Мерцедес 190Е 1986

Публикувано 02 юни 2010 - 21:59

Никога няма да шофирам пил!Най-добрия ми приятел почина на 7-ми март тази година..... ;(
  • 0

#85 Acho

Acho

Прохождащ

• Потребители на форума
  • 33 Мнения:
  • Град:Козлодуй
  • Автомобил:
    mercedes C180
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 17 ноември 2011 - 19:44

Алкохол + автомобил = лош коктейл !!!
  • 0

#86 Илия Горанов

Илия Горанов

Член на МБКБ

• Администратори
  • 7777 Мнения:
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 17 ноември 2011 - 21:29

RedBull с мляко също не е добър коктейл :)

• 0
Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле

#87 mradulov

mradulov

Член на МБКБ

• Членове на клуба
  • 3969 Мнения:
  • Интереси:Автомобили
  • Автомобил:
    S203 220CDI Автоматик 2005г.

Публикувано 17 ноември 2011 - 21:38

Едва ли могат с дрегер да отчетат наличие на пресечено мляко в кръвта ти, а пък и не е незаконно.
Така или иначе, млякото се пресича в стомаха, дори и без редбул.
Границата между пил и пиян е доста тънка, и е по-добре да не се употребява алкохол преди шофиране, защото колкото повече пиеш, толкова по трезвен се чувстваш.

Този пост е редактиран от mradulov: 17 ноември 2011 - 21:38

• 0
Mercedes-Benz - Unlike any other!

#88 maniaka54

maniaka54

Чирак

• Потребители на форума
  • 55 Мнения:

Публикувано 02 декември 2013 - 10:05

:right

Прикачени файлове

• Прикачен файл  drink3.jpg   8,76K   5 Брой сваляния

• 1

#89 Мерджан

Мерджан

Прохождащ

• Нови потребители
  • 13 Мнения:
  • Автомобил:
    Мерцедес 124

Публикувано 23 декември 2013 - 15:22

100 %

• 0

#90 инж. Николов

инж. Николов

Прохождащ

• Нови потребители
  • 4 Мнения:
  • Град:Монтана

Публикувано 29 декември 2014 - 15:51

НЕ НА ШОФИРАНЕТО СЛЕД УПОТРЕБА НА АЛКОХОЛ!
Много от вас биха казали, че това е глупаво но НЕ е така!
Виждал съм последствията, и бих казал, че са трагични!
Наскоро един приятел едва не се прости със живота си точно
след като се качи в тъмночервения си Голф 2 GTI след обилна почерпка
по случай Св. Валентин и после Голфа се озова в Надин, а той в ИСУЛ
с множество наранявания и едва не докара на приятелката си която НЕ беше с него (слава богу!) сърдечен удар!
ЛОШИТЕ НЕЩА СТАВАТ ЗА СЕКУНДИ И ЧЕСТО ОСТАВАТ ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ!

Затова ПИИТЕ както трябва, ОБОРОТИТЕ да са над 5000 но НЕ ГО ПРАВЕТЕ заедно!

wacko.gifwacko.gifwacko.gif

Не си разваляйте празниците !?

• 1

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни