Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Не шофирайте след употреба на алкохол!ВАЖНО


  • Please log in to reply
89 мнения по тази тема

#16 Bustter

Bustter

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 615 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Не се знае, знае ли се...
  • Интереси:Финикийски знаци.

Публикувано 25 май 2006 - 22:26

Колега точно това което казваш натискам но ми се отваря един прозорец горе и на него пише http и там ми пише да вкарам адреса на картинката а по рано не беше така. Ще попитам по запознати с материята хора но в другите форуми поставям снимки без проблем :(

Като копираш линка на снимката изтрии http:\\ което ти се поява в прозореца каде трябва да сложиш линка и тогава слагаш линка и си готов да има само едно http:\\
  • 0

#17 коцев

коцев

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 445 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Ловеч
  • Автомобил:
    190 D 2.5 1988г

Публикувано 25 май 2006 - 22:36

Публикувано изображение

Брей майка му стара от 9 часа съм се замъчил а ето как ставало :D
  • 0

#18 Bustter

Bustter

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 615 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Не се знае, знае ли се...
  • Интереси:Финикийски знаци.

Публикувано 25 май 2006 - 22:36

Таговете винаги завършват с [/...] пример:Публикувано изображение - посредата пишеш линка (адреса на снимката) ([имг][/имг] - имг е IMG просто е на български защото на англииски не ми позволява да го пусна като няма адрес на снимка, така е и подолу за снимката линк)
[/qote]
[url="адрес на саит][имг]адрес на снимката[/имг] - това е като искаш дадена картината да може да се щракне върху нея и да ти отвори някои саит или друга снимка ...
тва са основните тагове винаги се затварят с наклонена черта и варянта на тага и са в квадратни скоби линковете трябва да си точно да не сповтарят http:\\ или www или нещо подобно

Ако има въпрои питаи.
  • 0

#19 коцев

коцев

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 445 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Ловеч
  • Автомобил:
    190 D 2.5 1988г

Публикувано 25 май 2006 - 22:42

Със снимките вече го разбрах а с това да се удебелява шрифта да се сменя цвета на думите как става ???

undefined остава само с дебелия шри фт

бре ще го направя някога

Абре аз бързо разбирам .... <_< само дето трябва много да ми се обяснява :D
  • 0

#20 Bustter

Bustter

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 615 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Не се знае, знае ли се...
  • Интереси:Финикийски знаци.

Публикувано 25 май 2006 - 22:48

ми по същия начин квадратните скоми и отваряш тага с b (тва е за увеличаване на шрифта) и го затваряш с /b с i /i се накланя а с u /u се подчертава само че сквадратни скоби. А наи лесното е като напишеш нещо да го маркираш и после штракнеш отгоре бутона с които искаш да редактираш текста като е маркиран и натиснеш B-то отгоре или си избереш цвят то слага преди и след текста необходимия размер/цвят/одебеляване/шрифт и т.н.

p.s. всеки таг накрая слагаш [/тага които си избрал] наклонената черта е задължителна и само color без =red така е и при url-тп и шрифта.
  • 0

#21 Bustter

Bustter

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 615 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Не се знае, знае ли се...
  • Интереси:Финикийски знаци.

Публикувано 26 май 2006 - 08:44

Със снимките вече го разбрах а с това да се удебелява шрифта да се сменя цвета на думите как става ???

undefined остава само с дебелия шри фт

бре ще го направя някога

Абре аз бързо разбирам .... <_< само дето трябва много да ми се обяснява :D

Радвам се. Дано сме ти помогнали особенно моите обясненния... :lol:
  • 0

#22 коцев

коцев

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 445 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Ловеч
  • Автомобил:
    190 D 2.5 1988г

Публикувано 26 май 2006 - 08:59

Кюто ми е постоянно пуснато нищо че понякога ти показва че ме няма .И скайп имам ikotzev6578 -а кюто ми е 206-305-645

Аз естествено съм ви безкрайно благодарен и само дано аз не ви затруднявам с питанията си а когато има Мерцосборове ще се опитам да дойда и се видим :rolleyes:
  • 0

#23 W123

W123

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2824 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 18 юни 2006 - 09:12

Има една "народна" мъдрост-Защо да ПИЕШ и да КАРАШ,като можеш да ПУШИШ и да ЛЕТИШ. Е... това е девиз на подрастващата младеш-келеш,но въпреки че е сериозен проблема с алкохола,вече имаме и нов,масово навлизащ враг който подценяваме-НАРКОТИЦИТЕ.Много са случаите на дрогирани шофьори.Най-гадното е това че след използване на дрога,и при проверка от органите на КАТ,ако нарушителя е в що годе прилично състояние,тестера за алкохол нищо няма да отчете.Страшна случка ми се случи.Пребирах се една вечер от работа и пред блока ми гледам 2 патрулки.Таман паркирам и дойде още една с кучета.Полицайте бяха заклещили някакъв таксиметър.Викам им -Колега,к'о стаа тука? -Ми ко да ти кажа,ей тоя го фанахме с наркотици,на всичкото отгоре се е и дрогирал. Огледах се да го видя кое е тва лай*но,и се оказа шофьора на таксито!!! Ченгетата бяха бесни... И понеже имал в него наркотик,те го спрели за рутинна проверка,а той да не го хванат-газ и да го няма.Подгонили го и го гепиха де.Представяте ли си-дрогиран шофьор,гонен от полиция,в стрха си да не го хванат,какво може да направи!!! Действието се развива към 20:00ч. в Пловдив(за пловдивчани- таксиджията бяга по Ландос и след пируети се скрива пред Преспите).Като свалиха кучетата от едната патрулка,и след като усетиха "аромата" на дрога,животинките направо щяха да го разкъсат.Щракнака му белезниците,взеха да го вкарват в патрулката,ама то дрогирано момчето бе-де ша си удари главата в тавана,де ша се блъсне във вратата...Бе уцели от къде се влиза най-накрая!Така че колеги вече сме 21век,и проблема "пия-карам" започва да се измества от друг - "смъркам-летя"!И докато алкохола дезориентира хората,наркотиците дават чувство на безнаказаност,смелост,безрасъдност... Дрогирания шофьор се има за Господ на пътя,и от там знаем способността на наркотиците да усилват емоцията владееща ни в момента.Не е невъзможно някой на който му е замъглено съзнанието,в един момент карайки с 100км/ч в града,да види една спирка хора,чакайки закъсняващия автобус,и да му се сторят като една спирка вампири,и че неговата мисия в да изтреби.Ще се вреже в тълпата като едното нищо.Не знам вече кое е по опасно-масовото използване на алкохол или навлизащите наркотици.И опазил ни Господ-комбинацията от двете...
  • 0

#24 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 18 юни 2006 - 10:37

Публикувано изображение Много си прав колега,че наркотиците са също толкова опасни колкото и алкохола при шофиране.Напоследък зачестиха случайте описани от теб на дрогирани "таксикари" и това е даста обезпокояващо!!!
  • 0

#25 sky

sky

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2135 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София;Казанлък
  • Автомобил:
    190E 2.3

Публикувано 18 юни 2006 - 20:40

И хората се доверяват на таксиметровите шофьори :angry:
  • 0
Публикувано изображение

#26 Lorinser

Lorinser

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5339 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    --Първият в БГ C124 CE500 M117-V8 Custom.
    --W126 260SE 1988

Публикувано 06 юли 2006 - 00:37

мамка им друсана таксиджийска :angry:
  • 0

#27 willy555

willy555

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 798 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124 E 200 T, 1993г., 136 к.с.

Публикувано 06 юли 2006 - 09:24

Да, напълно съм съгласен с казаното дотук. Искам да добавя нещо, което дочух преди няколко месеца. Значи вече се предлага /за София поне чух със сигурност/ услугата Drink&Drive. Ще рече пиеш-караш. Ама не точно. Значи ако примерно излизаш вече и не ти се оставя колата, си я взимаш с теб. Ядеш и пиеш на воля. Като си затръгваш, звъниш на един телефон, и след 5 минути пристигат две момчета с една кола. Единият любезно те прибира в твоята и я подкарва. Другия си кара неговата. И така те закарват до вкъщи, паркират ти колата и лека нощ. Услугата не струвала скъпо, но ще трябва да се поинтересувам допълнително.
  • 0

#28 Fitibaldi

Fitibaldi

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 248 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Мерцедес, спорт, +#$%*****
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W124 Е300Т Diesel 1995

Публикувано 06 юли 2006 - 12:42

Drink and drive: 0888 715 345
тоя телефон ми даде шефа веднъж, ама не съм се обаждал и не знам колко е актуален. говорим за време отпреди една година. цената мисля, че е повече от на такситата, но нямам повече информация
  • 0
Публикувано изображение

#29 Capt.Vimes

Capt.Vimes

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 191 Мнения:
  • Град:Varna

Публикувано 06 юли 2006 - 15:09

Да, напълно съм съгласен с казаното дотук. Искам да добавя нещо, което дочух преди няколко месеца. Значи вече се предлага /за София поне чух със сигурност/ услугата Drink&Drive. Ще рече пиеш-караш. Ама не точно. Значи ако примерно излизаш вече и не ти се оставя колата, си я взимаш с теб. Ядеш и пиеш на воля. Като си затръгваш, звъниш на един телефон, и след 5 минути пристигат две момчета с една кола. Единият любезно те прибира в твоята и я подкарва. Другия си кара неговата. И така те закарват до вкъщи, паркират ти колата и лека нощ. Услугата не струвала скъпо, но ще трябва да се поинтересувам допълнително.

В Лондон и един човек е достатъчен. Идва при теб с едно моторче, което сглобява и пъха в чанта, като преди това източва горивото. След което пъха чантата в багажника на колата и потегляте към дома, ако успеете да обясните къде се намира. Щото съм чувал какедин професор и един асистент от СУ след като се почерпили тръгнали да се прибират. Стигнали до квартала на професора и младият му колега започнал да го пита къде живее. "В тоя блок ли?". "Ъъъ, май...НЕ!" и продължили нататък. На друго място асистента пак попитал, но получил същия отговор. Така се мотали цяла нощ, докато не започнало да просветва и хората да се разбуждат и тръгват на работа. Тогава и на професора му просветнало :" А, ей това е моят вход." . " Ама ние минахме поне пет пъти от тука...." отвърнал изтощеният му колега. То не че на шофьора ще му е проблем да прави кръгчета цяла нощ, но на другия ден ще имате осен алкохолно и финансово главоболие.
  • 0

#30 MISFIT

MISFIT

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 166 Мнения:

Публикувано 10 юли 2006 - 19:06

Една историйка която му се случи на един приятел преди около седмица: Седи си тои на червен светофар на Мол-а на стамболийски а от Стамболийски лети линеки на сирени от другата страна с/у моят приятел някв бял голф се залетял да хване жълто червеното и удря линеиката, която се обръща в/у субаруто на приятеля ... е просто незнам добре че дядката в линеика са го спасили...
  • 0
Защото само от Мерцедес могат да ме полазят тръпки по гърба и да ми избият сълзи от кеф....

Публикувано изображение




1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни