Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Сервиз за климатициПловдив


  • Please log in to reply
1 отговор на тази тема

#1 dimitardonev

dimitardonev

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 33 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    w211 2005g.

Публикувано 06 юни 2011 - 23:18

Здравейте колеги,
ето че дойде летния сезон и се наложи да обърнем малко в повече внимание на климатичната система на колата. Искам да изкажа моите добри впечатления от сервиз във Пловдив.
Препоръчаха ми сервиз където отидох за диагностика на климатика преди сезона и останах приятно изненадан от модерната апаратура и най-важното от компетентността и отношението на майсторите. Първо мериха някъкво налягане, после източиха цялата система, вакумираха я за да проверят за течове и накрая заредиха нов фреон според указанията на автомобила. Оказа се че липсваха 320гр. Сега климатика работи в пъти по-добре(а не както ми обясняваха че при мерцедес всичко било някак по умерено, затова не съм можел да усетя студа :kill_myself: )
Най-важното изчезна неприятната миризма, която уж трябваше да изчезне със смяната на филтъра на купето, да ама не! Да знаете миризмата идва от питата на климатика а не от филтъра! Прочисиха я с някъкъв препарат като бъркаха през перката на вентилатора включително и от отвора за изтичане. Сега всичко е ок и съм много доволен!
Темата не я пиша с рекламна цел, даже незнам дали е в правилния раздел, но просто останах очарован от интервенцията затова ги препоръчвам на всички колеги. Майстора се казва Стоян - 0893417250
Ако някой от колегите знае и други добри майстори нека ги опишат за да не ходим при хора които още мерят "на око" и "на пипане" ;)

:4036:
  • 0

#2 smollov

smollov

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 18 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 17 август 2012 - 14:38

Здравей Колега,
Можеш ли да ми кажеш каде се намира т.н. пита на климатика вътре в купето или отвун някъде? - защото и аз имам същия проблем с миризмата. И каде се намира този вентилатор- дали е достъпен макар и трудно?
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни