Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Въпроси преди покупка на CLK W208


  • Please log in to reply
112 мнения по тази тема

#106 Brozestian

Brozestian

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 233 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    W203T 270 CDI Avangarde
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 януари 2021 - 19:30

Абе нещо ми се е докарало такъв ветеран. Първото CLK си е класика.

Харесва ми цвета и салона, син със синьо табло и има нещата които искам. Ясно е че липсват кожа, подгрев на предното стъкло и седалки, ел. седалки с памет, климатроник, печка, няма оригинално стерео, парктроник, ксенон и не е фейслифта. За мен това че е добре измита и изпрана е +. Поне не е мазана с парафин, нафталин и гланц за устни, поне по снимки. Има шанс да е била мръстна, но пък пазена кола. Не виждам счупени щипки, лайсни, липсващи кори...

Но цената ми се струва ниска, като гледам и' липсва триъгъника на багажника, по снимка май ключа е един, на предния капак като че ли липсва мокета и висат някакви кабели... показатели че може и да е напудрен торник... Всъщност най-много не ми допада че се продава от автокъща, въпреки че и това не е гаранция, купувал съм коли от бг джамбази и съм уцелвал.

Общо взето умувам, че до Сливен ще отиде 1 ден.

 

Някой ако каже за лмбдите, кутията 5 степенна ли е, компресора и намират ли се все още части ,ще съм благодарен.:)


  • 0

#107 Алекс Панов

Алекс Панов

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 189 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 18 януари 2021 - 20:30

Аз се вкарах вече в тоя филм като взех CLK за 1100 лева. Изкаха ми 600 лева за газова на Ланча Делта и аз директно купих CLK-то с газов инжекцион. Всичко трябва да се прави по него ама няма сравнение между CLK и Ланча Делта. За 3 седмици както го имам съм навъртял 1500 км. Като съм си дал минимум 4000 километра на месец, ама май няма къде да ги въртя...

В Сливен има човек и 5 различни жи ес ем-а и обявите са му "часно лице" - има 3, 5-6 CLK-та за разколачване.
В Стара Загора е Драголов в с.Бъдеще
В Стара Загора и с.Християново ми дават заден капак, броня и един халоген за 280 л.в., като аз учтиво отклоних офертата. Цената е тази която пазара я плати, като не пратя тази цена, явно не е на пазара цената а на собственика за което не мога да го виня!
В Хасково има морга...

Сега търся 36 пинов четец да прочете какво става из колата...

 


  • 0

#108 daimler1

daimler1

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 5183 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    в миналото W111 280E 62г.
    W123 230E 83г.
    W 124 220Е,
    W202Т 250 TD 97г.
    W210 E220CDI
    Сега:
    E500T 4-matik AMG
    SL500 R 230

Публикувано 19 януари 2021 - 00:43

Трябва да е с две ламбди,кутията е петстепенна,за компресора не знам.
Добре изглежда колата и една разходка ще ти изясни въпросите.
За такава кола автомат,климатик и шибидах плюс ел стъкла и туй онуй са си предостатъчни.
Предполагам че идеята е да се кара от време на време на хубаво време,така че е супер.
  • 0

#109 mitkofitnes

mitkofitnes

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1134 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Благоевград
  • Автомобил:
    CLK230TURBO/LPG

Публикувано 19 януари 2021 - 09:25

EVO мотора е с две сонди, една преди и една след катализатора, не ЕВото е с една.За компресора какви части търсиш точно че не мога да се сетя,на ЕVO мотора е М45 на другия е 62 с елмагнитна ролка.

Изпратено от моят Huawei Nova 5T с помощта на Tapatalk

Този пост е редактиран от mitkofitnes: 19 януари 2021 - 09:26

  • 0

#110 Brozestian

Brozestian

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 233 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    W203T 270 CDI Avangarde
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 19 януари 2021 - 17:32

Благодаря момци!

@daimler карал съм такова CLK преди 15-на години, ръчка и доста ме беше впечатлило, естествено на ония години. Но колата има един специфичен характер и до колкото се познавам, ако случа на запазен екземпляр, ще ми стане основната кола.
Благодаря момци!

@daimler карал съм такова CLK преди 15-на години, ръчка и доста ме беше впечатлило, естествено на ония години. Но колата има един специфичен характер и до колкото се познавам, ако случа на запазен екземпляр, ще ми стане основната кола.
  • 0

#111 Brozestian

Brozestian

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 233 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    W203T 270 CDI Avangarde
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 19 януари 2021 - 19:19

Нещо се бъгна и единия отговор липсва.

@mitkofitnes
По скоро не ме разбра, чудех се дали има части за колата като цяло: двигател, периферия, електроника, окачване, че като гледам за 203ките вече някои части започват да ги хваща липсата или се намират трудно.:)

Кой двигател е ЕВО? :)
  • 0

#112 Brozestian

Brozestian

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 233 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia
  • Автомобил:
    W203T 270 CDI Avangarde
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 22 януари 2021 - 16:42

Малко да пооплакнем окото:) ето я с всички екстри та даже и eл. щора, обаче за момента джобовете ги изпрах на 90 градуса и много отесняха. :D

https://m.mobile.de/.../314783712.html
  • 0

#113 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 22 януари 2021 - 17:01

Оуу, прекрасна е. Бих предпочел фейсова 209 пред нея (пак), но определено е страхотен екземпляр


  • 0

Audi_A4_avatar.gif





0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни