Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Компютърна диагностика Къде?гр. София


  • Please log in to reply
107 мнения по тази тема

#106 MB_lover

MB_lover

    Чирак

  • Членове на клуба
  • 204 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:София

Публикувано 17 юни 2021 - 09:30

Здравейте,

Познавате ли някой, който предоставя услугата "мобилна диагностика" за гр.София сиреч.. да се разберем и да отидем на мястото, където се намира колата, защото е без номера. :)

Не е задължително да е най-големия професионалист, ще се радвам, ако има някой колега, който дори и любителски си има някаква диагностика за собствената кола, за да видим дали има грешки и живи данни за работата на мотора.

Поздрави!

Интересно ми е мога да дойда и аз, ако намерите някой

Изпратено от моят SM-A202F с помощта на Tapatalk
  • 0

#107 BBRemapping

BBRemapping

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 130 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Враца
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz S-Class W221 500 388hp

Публикувано 17 юни 2021 - 11:00

Интересно ми е мога да дойда и аз, ако намерите някой

Изпратено от моят SM-A202F с помощта на Tapatalk

Свържете се с Росен Бебов от София и говорете с него, момчето е много точно и върши страшна работа. Много добър! Това му е номера на момчето : 0897702403. Кажете му, че Йоан от Враца ви е дал номера му и така :) Успех! :hailandkill  :hailandkill


  • 1

#108 kopoev1

kopoev1

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 241 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:софия
  • Автомобил:
    ML 320, МL 350, CL203

Публикувано 17 януари 2022 - 15:30

Мобилна  Стар диагностика в София и стационарна  в жк. Младост 2 ! В удобно за клиентите време и час! Четене на модули, живи данни, триене на грешки + диагностициране на механични и др. проблеми, неуловими за електрониката !  Проверка на автоматични скорости + обслужване ,смяна масло, филтър ,гарнитура, букса, платка, промивка на мозък и тн.! 0882887508, Копоев


  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни