Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Speed Show 2010 - официална покана


  • Заключена тема Тази тема е заключена
89 мнения по тази тема

#1 House M.D.

House M.D.

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3301 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. Suzuki Sv650, '04
    silver

Публикувано 04 май 2010 - 09:57

Здравейте колеги,
публикувам тук официалната покана отправена към нас от организаторите на Speed Show 2010,
за участие на автомобили с марката Мерцедес-Бенц.
Прикачен файл  SPEEDSHOW_2010_PRESENTATION_X_VERSION_1.ppt   310K   97 Брой сваляния

Участието за което сме поканение е точката, в която се споменава
за по 10 участника от автоклуб, по една обиколка за време,
като се сумират времената на всичките 10 участника и така се определя крайният резултат.


Няма цена за участие на желаещите ,
но има няколко изисквания:
- Екип за безопастност на пилота ;
- Работещи колани за безопастност ;
- Гориво , гуми и консумативи са за сметка на участника ;


Нека желаещите се запишат тук в темата или да ми пишат на ЛС :icon_welldone:


п.с. Ако не съберем 10 автомобила, няма как да участваме, и тук е момента да кажа,
че не е задължително автомобилите да са модернизирани , нито да гоним 1-во място. :flagMB new:
  • 0
Застраховки Каско и ГО - Тук!

Нашите мисли определят желанията ни, но само нашите действия показват това, което сме в действителност!

Публикувано изображение
Отбор по футбол на Мерцедес - Бенц Клуб България - Тук!
Публикувано изображение

#2 mradulov

mradulov

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3721 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобили
  • Автомобил:
    S203 220CDI Автоматик 2005г.

Публикувано 04 май 2010 - 20:59

Това дето е категория "СУМО" ми звучи доста, как да кажа по-меко... тъпо, едва ли ще има участници.
Мен не ме бройте и за публика на това мероприятие. Никакви ограничения, никаки категории за автомобилите, не звучи като място за нормални хора с нормални коли, още повече пък с това "Сумо". Виждам също, че за акредитираните журналисти има екстри, което ме навежда на мисълта, че аз ще плащам за да може някой неграмотен драска да си търкаля задника по пистата, което не ми се нрави хич. Награден фонд не се споменава да има.

Ще прощаваш скептицизма ми колега, ама наистина от презентацията звучи като събор на недоказани пернишки авто-таланти с присъствие на акредитирани журналисти от същото общество.

Успех на участниците от клуба, ако има.
  • 0
Mercedes-Benz - Unlike any other!

#3 mbthepower

mbthepower

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2833 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Pleven D'ge
  • Автомобил:
    w140 s300 дизелак

Публикувано 05 май 2010 - 08:07

Това дето е категория "СУМО" ми звучи доста, как да кажа по-меко... тъпо, едва ли ще има участници.
Мен не ме бройте и за публика на това мероприятие. Никакви ограничения, никаки категории за автомобилите, не звучи като място за нормални хора с нормални коли, още повече пък с това "Сумо". Виждам също, че за акредитираните журналисти има екстри, което ме навежда на мисълта, че аз ще плащам за да може някой неграмотен драска да си търкаля задника по пистата, което не ми се нрави хич. Награден фонд не се споменава да има.

Ще прощаваш скептицизма ми колега, ама наистина от презентацията звучи като събор на недоказани пернишки авто-таланти с присъствие на акредитирани журналисти от същото общество.

Успех на участниците от клуба, ако има.


Една част от структората на това меропиятие е добра но иначе пълен хаос , никаква организация няма , "Елате да видите колко ми бяга голфа".Все пак рекламата прави играта а то е някаква презентация която не можеш да направиш никакво заключение.Сравняват Мерцедес Бмв и Ауди те хората от завода са си ги сравнили още когато са ги създали.Ще пуснат някоя неравностоен клас мерцедес или бмв и ще се пишат книги че някоя от марките е пълен бокл*к.Лично за мен не ми харесва , колега извинявай че ти нафлодихме темата , тя е за записване на коли , но искам да си изразя мнението.Поздрави :flagMB new: И ако случйно се саберат колегите , ви пожелавам успех и победи.
  • 0
Публикувано изображение Публикувано изображение

W140 The best or nothing !
Тръгвай и карай така все едно шофираш Мерцедес и то S-Klasse . Тежко , бавно , полека и с финес , хората като видят муцуната и сами се сещат че трябва да ти дадът път и предимство.

#4 House M.D.

House M.D.

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3301 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. Suzuki Sv650, '04
    silver

Публикувано 05 май 2010 - 08:36

...
Ще пуснат някоя неравностоен клас мерцедес или бмв и ще се пишат книги че някоя от марките е пълен бокл*к.Лично за мен не ми харесва , колега извинявай че ти нафлодихме темата , тя е за записване на коли , но искам да си изразя мнението.Поздрави :flagMB new: И ако случйно се саберат колегите , ви пожелавам успех и победи.


Темата е за изразяване на мнения на първо място,
и чак след това идва момента за записване , така, че няма проблем - всяко мнение е важно ;)

Другото, което явно не става ясно е, че не се сравняват отделни автомобили,
а времето на 10-те заедно, първо, и второ, има съдии по трасето и има наказания
за нарушаване на правилата.
Също така участието на който и да било, не е ангажирано със заплащане!
  • 0
Застраховки Каско и ГО - Тук!

Нашите мисли определят желанията ни, но само нашите действия показват това, което сме в действителност!

Публикувано изображение
Отбор по футбол на Мерцедес - Бенц Клуб България - Тук!
Публикувано изображение

#5 mradulov

mradulov

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3721 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобили
  • Автомобил:
    S203 220CDI Автоматик 2005г.

Публикувано 05 май 2010 - 20:43

Също така участието на който и да било, не е ангажирано със заплащане!


Ще си позволя да не се съглася, защото изрично пише, че всички разходи са за сметка на участника, което си е живо заплащане за да се участва. Нямам против да се плащат консумативите, ама от къде на къде акредитираните драскатели няма да плащат за нищо, пък всички останали ще плащат за всичко. Ако някой иска да се подмазва на гърба на участници и публика, да си намри и от двете.
Не е балък тоя що пише и чете тук, а ония който храни куче(журналист) да го лае...
  • 0
Mercedes-Benz - Unlike any other!

#6 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 15 май 2010 - 00:01

Koлеги... излагаме се ;) По пътя от офиса до вкъщи всеки ден виждам 5-6 AMG-та и някой друг W12, ние не можем да намерим 5 коли да се мернат там.
http://www.bmwpower-...i...=4&t=204437

Я разгледайте малко темата по-горе. (няма нужда от регистрация), е това е ентуасиазъм. Тежката артилерия излиза там.
Колкото до Сумото... честно, нали на никой не му минава през ум, че ще се блъскат челно читави коли.
  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#7 mradulov

mradulov

    Член на МБКБ

  • Замразено членство
  • 3721 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобили
  • Автомобил:
    S203 220CDI Автоматик 2005г.

Публикувано 15 май 2010 - 07:24

Koлеги... излагаме се ;) По пътя от офиса до вкъщи всеки ден виждам 5-6 AMG-та и някой друг W12, ние не можем да намерим 5 коли да се мернат там.
http://www.bmwpower-...i...=4&t=204437

Я разгледайте малко темата по-горе. (няма нужда от регистрация), е това е ентуасиазъм. Тежката артилерия излиза там.
Колкото до Сумото... честно, нали на никой не му минава през ум, че ще се блъскат челно читави коли.

Щом мислиш, че е възпитателно пубертетите да гледат как се блъскат умишлено коли, значи ще ти е интересно. После се чудим що по пътищата е война.
Аз няма да хабя време и пари, за да стимулирам идиотията на неоткритите пернишки таланти.
  • 0
Mercedes-Benz - Unlike any other!

#8 Dimitar m

Dimitar m

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 479 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Бургас
  • Автомобил:
    w201

Публикувано 15 май 2010 - 13:05

Там винаги са били по-организирани,другото,което е:
Цитирам "И тай като Управата на клуба е загрижена за перфектното представяне на марката сме заделили
бюджет с който да подпомогнем Нашите момчета."
  • 0

#9 Purple_Devil

Purple_Devil

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 6 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Велико Търново
  • Автомобил:
    190Е OМ606
    Е36 Compact ///M pack

Публикувано 15 май 2010 - 13:18

"Фен клубовете на премиум брандовете БМВ, Мерцедес и Ауди ще имат възможността да участват с по 10 автомобила всеки БЕЗ НИКАКВИ ОГРАНИЧЕНИЯ за мощност, тегло, задвижване, гориво, конструкция и тн. Всеки автомобил ще запише по една обиколка за време и общото време на 10-те коли определя класирането между фен клубовте"
Aкo сев съберат 10 човека със по-силни Мерцедеси,а също и да могат да ги карат,имаме шанс поне за второ място,понеже има доста БМВ състезатели в любителския шампионат,а с Мерцедеси реално няма!
Всеки който найстина иска да участва,нито ще го интересуват агажиментите му,нито това какви са изискванията,нито това каде се намора пистата и дали се плащат пари за участие или не.Така че да бъдем затружни и да направим едно участие на калояново пък да става каквото ще.
  • 0
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#10 p22

p22

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 837 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    ML 270 cdi
    A 170 cdi

Публикувано 15 май 2010 - 13:46

Аз не разбрах кои точно са организатори на това мероприятие.
Но понеже стана че тук е място за изказване на мнения, та реших да споделя и аз.... Намирисва ми на сериозна простотия това мероприятие. Не личи да има абсолютно никаква организация,никой не се е ангажирал с никаква отговорност за каквото и да е... Това прилича като гонките при Резиденция Бояна на правия участък само че в по голям мащаб и в по малоумен вид.
Не мисля че Клуба трябва да се ангажира с подобни мероприятия, защото това е антиреклама. Не звучи сериозно. Мерцедес затова е Мерцедес, защото е над обичайните глупости да си мерим на кого му е по голяма....
Разбира се ако има желаещи нека си участват, но моля без да се ангажира Клуба по какъвто и да е начин.
  • 0
Mercedes А 170cdi
Mercedes ML 270cdi
Silentium Universi

#11 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 15 май 2010 - 14:16

Евала на Пенчо... Батки не ми ревете за клубна дейност и простотии от сорта.Тез организаторите и те не знаят откъде са се пръкнали и вече организират "хепънинг",че чак и в програмата ни турили - алооо я леко в лЕво,а?
Момчета мерцедеса е кола с характер - няма нужда да му се изпилят гумите ,за да ти стане кеф,че го караш...
Ние не сме голфаджии,за да гоним времена по изоставени писти,на някакво измислено мероприятие.
Да има мноо повече баварци, и са по напомпани,има и мноо хонди и калибри,и куп добре тунинговани каручки. Има да - и кво? Аз лично не бих слязъл на нивото квартална бегачка,който му е мерак да ходи.
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#12 House M.D.

House M.D.

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3301 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. Suzuki Sv650, '04
    silver

Публикувано 15 май 2010 - 14:50

Там винаги са били по-организирани,другото,което е:
Цитирам "И тай като Управата на клуба е загрижена за перфектното представяне на марката сме заделили
бюджет с който да подпомогнем Нашите момчета."


Сещай се сам ;)

...
Всеки който найстина иска да участва,нито ще го интересуват агажиментите му,нито това какви са изискванията,нито това каде се намора пистата и дали се плащат пари за участие или не.Така че да бъдем затружни и да направим едно участие на калояново пък да става каквото ще.


Идеята е в участиетно на премиум брандовете,
определено, но явно малко са разбралите идеята!

Аз не разбрах кои точно са организатори на това мероприятие.
Но понеже стана че тук е място за изказване на мнения, та реших да споделя и аз.... Намирисва ми на сериозна простотия това мероприятие. Не личи да има абсолютно никаква организация,никой не се е ангажирал с никаква отговорност за каквото и да е... Това прилича като гонките при Резиденция Бояна на правия участък само че в по голям мащаб и в по малоумен вид.
Не мисля че Клуба трябва да се ангажира с подобни мероприятия, защото това е антиреклама. Не звучи сериозно. Мерцедес затова е Мерцедес, защото е над обичайните глупости да си мерим на кого му е по голяма....
Разбира се ако има желаещи нека си участват, но моля без да се ангажира Клуба по какъвто и да е начин.

Пенчо,
в дълбока заблуда си за съжаление,
явно не си се поинтересувал по въпроса и в този случай
мнението ти остава много леко във въздуха. Извини ме,
че така ти го казвам, но ... така де ;)
В минали години дори БС са очаствали с демо автомобили,
та в тоя ред на мисли , дали техният маркетинг е решил че така ще се излагат :dontknow: (риторичен въпрос)


Евала на Пенчо... Батки не ми ревете за клубна дейност и простотии от сорта.Тез организаторите и те не знаят откъде са се пръкнали и вече организират "хепънинг",че чак и в програмата ни турили - алооо я леко в лЕво,а?
Момчета мерцедеса е кола с характер - няма нужда да му се изпилят гумите ,за да ти стане кеф,че го караш...
Ние не сме голфаджии,за да гоним времена по изоставени писти,на някакво измислено мероприятие.
Да има мноо повече баварци, и са по напомпани,има и мноо хонди и калибри,и куп добре тунинговани каручки. Има да - и кво? Аз лично не бих слязъл на нивото квартална бегачка,който му е мерак да ходи.


Мишо,
не става въпрос за квартални бегачки и тем подобни ,
и не ми казвайте че се слиза в някакво ниво,
защото ако беше така, нямаше да имз производство нс СЛ, ЦЛ,СЛК, АМГ, Брабус и т.н.

Отново ,
що се отнася до организаторите - проверявайте бе хора,
преди да изплювате голословни изречения :)
  • 0
Застраховки Каско и ГО - Тук!

Нашите мисли определят желанията ни, но само нашите действия показват това, което сме в действителност!

Публикувано изображение
Отбор по футбол на Мерцедес - Бенц Клуб България - Тук!
Публикувано изображение

#13 hammer^BaTe

hammer^BaTe

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 5564 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дружба Сити :D
  • Автомобил:
    2004 W211 E55
    1995 W140 S500L - ex
    2014 W124 E500 - ex
    1996 W140 S350TD - ex
    1994 W124 E250D - ex
    1982 W201 190D - ex
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 15 май 2010 - 16:08

Аз съм с дизел.. иначе... :drift1:
Относно идеята.. не мисля , че става дума за пернишки вариант на гонки... Пък и все пак.. (понеже дадохте за пример БМВ-тата) ние имаме един МЛ 6.3... чочоне... отделно няколко S500... Жорето ? с неговата 190 ? Колко колеги имат турбинки... Мога да говоря с един пич.. 250 ТД.. Ц-ка.. която си къса партенките общо взето...

Мишо .. като цяло съм съгласен и с теб.. Мерцедес е различен като дух.. ама все пак това не я прави по-малко вървежна ;)
  • 0
Scientists have finally discovered what's wrong with the female brain : On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left... :)

#14 Наско

Наско

    Джантата

  • Потребители на форума
  • 4931 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz w202 C180
    Mercedes Benz w245 B150
    Mercedes Benz w164 AMG
    All Sold
    Now W163 M113

Публикувано 15 май 2010 - 17:05

Просто нямам думи .. излагаме се колеги .. много се излагаме ... нали сме клуб ?
Те Балкан Стар ще участват , но ние сме над тея неща и Мерцедес не е кола за такива мероприятия ...
А и става дума за надпревара между фен-клубовете, не между марките. !!!!!!!
Дайте да покажем и ние на какво сме способни .. не сме хич малко просто ни трябва МАЛКО ОРГАНИЗАЦИЯ ... ?!?!
Ами тогава с какво да се ангажираме ? Всяка Неделя .. Сряда .. да сядаме на маса и да си думаме благи думи и на кой колко му харчела колата ..
Явно правилно ми казаха от Пежо клуба като отидох на 1 тяхна среща " Вие се събирате на обяд ! "
БМВ клуба ще отпусне определена сума за своите състезатели ...
Цитирам "И тай като Управата на клуба е загрижена за перфектното представяне на марката сме заделили
бюджет с който да подпомогнем Нашите момчета." ...........................................
Айде като за капак -
  • 0
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче

#15 Наско

Наско

    Джантата

  • Потребители на форума
  • 4931 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes Benz w202 C180
    Mercedes Benz w245 B150
    Mercedes Benz w164 AMG
    All Sold
    Now W163 M113

Публикувано 17 май 2010 - 11:32

Днес ще има конференция във връзка със събитието .. някой от УС на клуба ще ходи ли ? :dontknow:
  • 0
Градушка бие - слънце пече , аз съм си братче курназ момче




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни