Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Ремонт на активни амортисьори на Peugeot 605 - къд


  • Please log in to reply
5 мнения по тази тема

#1 Misho 605 SVti

Misho 605 SVti

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 15 Мнения:

Публикувано 27 октомври 2005 - 13:41

Нуждая се от помощ. Търся информация за майстори, ремонтиращи активно окачване. Амортисьорите са ми за смяна, новите са 1600лв. к-т 4 бр. и ги има само в СФА .... грешни пари, а могат да отидат за по-необходимо нещо.

Ако някой знае нещо - пишете. Ще съм ви безкрайно благодарен.
  • 0

#2 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 27 октомври 2005 - 13:53

Нуждая се от помощ. Търся информация за майстори, ремонтиращи активно окачване. Амортисьорите са ми за смяна, новите са 1600лв. к-т 4 бр. и ги има само в СФА .... грешни пари, а могат да отидат за по-необходимо нещо.

Ако някой знае нещо - пишете. Ще съм ви безкрайно благодарен.

Мисля че не се ремонтирът за съжаление но все пак някъде на павлово колелото на бул.Пушкин имаше някъкъв където ремонтира амортесиоре та там да попиташ :D
  • 0

#3 Misho 605 SVti

Misho 605 SVti

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 15 Мнения:

Публикувано 27 октомври 2005 - 14:26

Не, говорих с него преди няколко часа. Но през това време намерих майстор в Хасково, който имал матрица за пневматичните амортисьори на Рено Сафран. Сега ровя да търся инфо дали са еднакви. Дано.
  • 0

#4 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 27 октомври 2005 - 14:33

Не, говорих с него преди няколко часа. Но през това време намерих майстор в Хасково, който имал матрица за пневматичните амортисьори на Рено Сафран. Сега ровя да търся инфо дали са еднакви. Дано.

Успех ти желая и ако намериш сподели с нас защото има колеги с хидравлично окачване и ще е от полза ;)
  • 0

#5 Misho 605 SVti

Misho 605 SVti

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 15 Мнения:

Публикувано 27 октомври 2005 - 15:10

Ще споделя, на всяка цена.
  • 0

#6 Misho 605 SVti

Misho 605 SVti

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 15 Мнения:

Публикувано 22 ноември 2006 - 10:42

Ето ме отново. Ремонтираха ми амортисьорите. Един приятел ги носи при някави негови авери, не иска да каже координатите им ... но не искам и да ги знам. Първо ми ги направиха прекалено твърди, представете си какво става, като включва бутона СПОРТ ... Колата работи 5-7 хил км, от самото начало омасляваха по малко, сега задните са ми изпуснали почти както преди ремонта. Предните са си дърво.

Така че спирам с експериментите с ремонтите, отивам да си купя спортни амортисьори KONI и си решавам проблема.
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни