Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Стопове w210


  • Please log in to reply
18 мнения по тази тема

#16 ///sasho

///sasho

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 742 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK W208 200 KOMPRESSOR 192 PS

Публикувано 11 октомври 2010 - 00:57

Ok, и дай възможно най скоро и някава цена телефон за връзка със снимките на ЛС, защото още един Колега ми предлага такива стопове, та които ми харесат повече те да са. Интересува ме най вече да са оригинални, и след като уточнихме, че са такива следващия на което държа е да са в перфектно състояние.:)
  • 0

#17 ///sasho

///sasho

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 742 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK W208 200 KOMPRESSOR 192 PS

Публикувано 14 октомври 2010 - 21:13

Такааа, взех стоповете от колегата @daimler1 , обаче пасват само по големите детайли. Тези по малките опират много неприятно в ламарината на багажника и немогат да влязат.Явно ще се наложи да се престържат, ама все пак да попитам още един път, въпреки, че никой от форума не писа да е правил нещо подобно, поне някой има ли си представа къде могат да ми ги престържат без да ги счупят и да ги напаснат? :)
  • 0

#18 ///sasho

///sasho

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 742 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK W208 200 KOMPRESSOR 192 PS

Публикувано 15 октомври 2010 - 19:50

Колеги, вече мога да кажа, че стоповете от W210 фейслифта стават на W210 перди фейслифта с леко преправяне на панелите които се поставят на капака на багажника. Днес оставих колата в един сервиз и малко са изрезали пласмасата отзад където опира и стоповете паснаха. :)
  • 0

#19 barty

barty

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 953 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W203 C180 Kompressor the Black bird

Публикувано 24 юли 2017 - 10:21

Колега, как са отзивите от стоповете? Налага се да сменя мойте, и гледам отзивите за тайванските.
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни