Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Проблем с централното!!!W210-моето


  • Please log in to reply
18 мнения по тази тема

#1 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 15 декември 2009 - 17:43

Колата е W210 97ма Е200(ако има значение де) преди месец установих,че задна дясна врата е спряла да взима участие в централното...Иху-аху питах Боян и съвета беше да сваля кората и да раздвижа моторчето-дотук добре.Не ми остана време оттогава,но затова пък миналата седмица спря да бачка и задна лява :kill_myself: В събота установих,че предна дясна е започнала само да се отключва...
Малко вероятно ми се струва за месец да се прецакат три моторчета-тоест четири (преди малко замервах бушони и видях,че и багажника не е*ава :kill_myself: ) по-скоро вакуум помпата явно сдава багажа.Та питането ми е подлежи ли на ремонт това чудо (на лабиринта ме увериха в това) и по-важното ако някой е рециклирал да сподели къде и приблизително за колко,защото ако е повечко по-добре да търся от морги.
Нека който се е сблъсквал или е чул нещо да каже,че съм останал с една работеща врата,и като си замине и тя има да размразявам ключалки,да си отключвам от дясната врата.абе приказна идилия по коледа :kill_myself:
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#2 merz

merz

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 14 Мнения:

Публикувано 16 декември 2009 - 12:01

Като свалиш помпата я закарай по Сливница и Раковска-там по спомен пренавиваха ел.мотори.
  • 0

#3 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 17 декември 2009 - 10:10

Ебаси навалицата от отговори... :kill_myself:
Благодарско на колегата merz,но се оказа,че причината е доста по-прозаична.Вчера вечерта тръгнах да свалям вакуум помпата,но преди да почна пуснах алармата и се оказа,че просто имам теч в системата,проблем който явно прогресира.
ето го корпуса на вакуум помпата...
Публикувано изображение
Та те това U-образно маркучле изпуска въздух в горната си клема ли,букса или накрайник.Остава да ида до Бс да видя дали продават накрайничето.Засега закрепих положението с изолирбан,но ме дразни мисълта за такива тунинги в колата.Добрата новина е,че сега ми бачкат всички врати и багажника :icon_coolgrin:
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#4 Ivan W210

Ivan W210

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 2835 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    E320 4MATIC
    E 250 TD
    150hp,1999
    ОГИН БЕШЕ!!!

Публикувано 17 декември 2009 - 10:46

Това ти е по-добрия вариант,продават се тия щуцери.
  • 0

#5 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 17 декември 2009 - 10:52

Абе и аз се зарадвах вчера,че не е помпата...Дано ги продават БС,но не знам как да го измъкна-дърпах леко,но ме хвана шубе да не се счупи,а като не знам дали се продава отделно го пазя-тия дни ще го потърся.
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#6 Ivan W210

Ivan W210

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 2835 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    E320 4MATIC
    E 250 TD
    150hp,1999
    ОГИН БЕШЕ!!!

Публикувано 17 декември 2009 - 11:23

Аз също не можах да го измъкна от фара и го оставих да не го счупя.
  • 0

#7 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 17 декември 2009 - 11:34

Първо ще го купя-после ще напъвам.Яд ме е,че ей заради такива дребни неволи ме дразни колата-накрая ще купя фабиа и ще се оправи всичко...
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#8 Ilia

Ilia

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 35 Мнения:
  • Автомобил:
    W210 E200 98г.

Публикувано 17 декември 2009 - 11:42

Съжалявам, късно видях темата. И аз имах подобен проблем с една S-ка, само че беше във вратите. Беше стояла 7 години без да се кара и бая неща здадоха багажа за 1 ден. Точно я купих и на излизане от нотариуса не можа да се отключи :) Добре че си го хванал на време, че на мен ми изгоря моторчето.
  • 0

#9 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 17 декември 2009 - 11:51

Е моята се кара всеки ден-явно му е дошло времето...Учуди ме това,че не стана отведнъж,а едно по едно...
Сигурно луфта се е увеличавал... Ще се отремонтира :icon_coolgrin:
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#10 Ilia

Ilia

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 35 Мнения:
  • Автомобил:
    W210 E200 98г.

Публикувано 17 декември 2009 - 11:55

Е моята се кара всеки ден-явно му е дошло времето...Учуди ме това,че не стана отведнъж,а едно по едно...
Сигурно луфта се е увеличавал... Ще се отремонтира :icon_coolgrin:


Точно. Дупката се е разшрявала малко по малко. Щом си разбрал къде е не е страшно. лошото е ако трябва да проследяваш тръбичките 1 по 1.
  • 0

#11 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 17 декември 2009 - 12:03

Добре че си го хванал на време, че на мен ми изгоря моторчето.

Мхм-доколкото съм чувал,след време си изключва само моторчето-точно за да не изгори.
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?

#12 dpower

dpower

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 133 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W210-1996 Е300D
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 17 декември 2009 - 15:44

Първо ще го купя-после ще напъвам.Яд ме е,че ей заради такива дребни неволи ме дразни колата-накрая ще купя фабиа и ще се оправи всичко...

Вече постъпих по този начин, купих я на жена ми! Ще си развалиш "вкуса"с тая "кола", надявам се че ме разбираш, а и Фабията не е "стока".
  • 0
Публикувано изображение

#13 Тоцата

Тоцата

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 543 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:от село съм :)
  • Автомобил:
    FORD EXPLORER

Публикувано 17 декември 2009 - 23:59

Между другото, при проблем с помпата, би трябвало първо да замине заключването на шофьорската врата. Поне така си мисля.
  • 0

#14 Алфонсо

Алфонсо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2773 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz C124- 92г 200CE -продаден
    Mercedes-Benz W210-97г E200 Avantgarde- продаден
    Mercedes-Benz C208- 99г CLK200 Kompressor-продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 18 декември 2009 - 02:26

Първо ще го купя-после ще напъвам.Яд ме е,че ей заради такива дребни неволи ме дразни колата-накрая ще купя фабиа и ще се оправи всичко...

Повярвай ми, че със закупуването на Шкода Фабия не само, че няма да се оправи всичко, а тепърва ще започне всичко- филма и приключението ти в него като главен герой. Имам преки наблюдения върху такъв автомобил- какво да ти кажа, с две думи- не ти трябва.
  • 0

#15 Мишо

Мишо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2421 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    W210-E200

Публикувано 18 декември 2009 - 06:54

На щуцера има палче,буташ го навътре с отверка и дърпаш нагоре.
Аз си купих от морга 5 лв.

Мхм-полезно!!! Благодарско...
Все си мисля,че в БС не би било повече от 10-20лв,а докато намеря в морга ще дам толкова за гориво...
Щуцер-нова дума в речника ми ;)
  • 0
Публикувано изображение
Проконтролирай деструктивността на стремежите си..да помислим заедно над крайността....и да отворим по бира....живеем заедно, умираме сами, нали?




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни