Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Затъмнение на стъкла


  • Please log in to reply
51 мнения по тази тема

#31 crush

crush

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 451 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобилни климатични системи
    Газови инжекциони
  • Автомобил:
    Ford Fusion '04 1.4 16V

Публикувано 14 ноември 2010 - 09:18

http://www.folio-auto-bmg.com/

след търсене по форуми, като че ли от тези майстори са най-доволни.
някой да има преки наблюдения от работата им?


Добри са да, но едно затъмняване при тях ще ти струва 300 лв.
  • 0
http://www.CarProfi-BG.com/
Монтаж и поддръжка на газови инжекциони; зареждане и ремонт на автоклиматици!
Най-атрактивните цени в София!

#32 Gangsta Man

Gangsta Man

    Рапeр

  • Членове на клуба
  • 3671 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:5Rich-California
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W 140 S500 L
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 14 ноември 2010 - 18:22

300 лева Публикувано изображение Никога.............не ако карам кола 300 000 лева със сигурност:))
  • 0
Публикувано изображение

By Batev

#33 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 14 ноември 2010 - 19:46

Много е лесно и евтино да се осере една кола. Много е трудно да се направи нещо читаво ;)
А ако имаше кола за 300х.лв. и й пльокнеш фолио... нямам думи :)
  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#34 Gangsta Man

Gangsta Man

    Рапeр

  • Членове на клуба
  • 3671 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:5Rich-California
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W 140 S500 L
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 14 ноември 2010 - 20:35

Много е лесно и евтино да се осере една кола. Много е трудно да се направи нещо читаво ;)
А ако имаше кола за 300х.лв. и й пльокнеш фолио... нямам думи :)


Така е колега....ма като се замисля, тия коли по 300 хил. май не излизат от завода като аквариум а са си затъмнениПубликувано изображение
  • 0
Публикувано изображение

By Batev

#35 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 14 ноември 2010 - 20:41

Няма такова нещо.
Вземи един Астон Мартин да видим дали е затъмнен.
Разминах се с няколко Бентлита днес, също не бяха със затъмнени стъкла.
Всичко се плаща на тоя свят. Ние сме дива Индия тука, бай тарикат иска да се чувства като руски олигарх кат бърка в гащите на менекенските и готово, плаща и получава заводски тъмни стъкла.

Един нормален бизнесмен си купува кола с нормални стъкла, продава я след 5 години и ако попадне при бай по-малък селски тарикат, голям играч, пича люпи фолиото и си представя как от мазЪта му извира нефт. :)

Такива ми ти работи. Всеки с вкуса си, свят широк, хора всякакви.
  • 0

Audi_A4_avatar.gif


#36 Gangsta Man

Gangsta Man

    Рапeр

  • Членове на клуба
  • 3671 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:5Rich-California
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W 140 S500 L
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 14 ноември 2010 - 20:59

Така е колега прав си.......както се казва разни хора разни идеали спор няма Публикувано изображение
  • 0
Публикувано изображение

By Batev

#37 crush

crush

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 451 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Автомобилни климатични системи
    Газови инжекциони
  • Автомобил:
    Ford Fusion '04 1.4 16V

Публикувано 14 ноември 2010 - 22:54

Жоро е един от най-търсените тинтери в София и си знае цената. Лично съм ходил при него и цената е точно толкова за задно стъкло + странични задни = 300 лв. Само за задното взима 130 лв. Дава и гаранция, беше доста години, но точно колко ще излъжа, не си спомням.
  • 0
http://www.CarProfi-BG.com/
Монтаж и поддръжка на газови инжекциони; зареждане и ремонт на автоклиматици!
Най-атрактивните цени в София!

#38 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 15 ноември 2010 - 10:39

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Е щом и най-добрите не могат да избегнат гадния ефект по ръба на стъклото и около нагревателите - значи няма смисъл...

Щото на фабрично затъмнените стъкла няма бял кант по вътрешния ръб на стъклото около силиграфа... и реотаните не се виждат като кафеви пътечки между стъклото и фолиото... и не се образува бял кант около тях заради релефа на стъклото... А бе гадна история. Това, че всички го правят така, не означава, че е добре.
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#39 hammer^BaTe

hammer^BaTe

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 5564 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дружба Сити :D
  • Автомобил:
    2004 W211 E55
    1995 W140 S500L - ex
    2014 W124 E500 - ex
    1996 W140 S350TD - ex
    1994 W124 E250D - ex
    1982 W201 190D - ex
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 15 ноември 2010 - 10:44

Илийка ти ли си снимал първата снимка ?
Щото точно там пратих Радулов да си затъмнява неговата.. остана доволен. И моята .. и ЕС-ката. .са правени там.. също е без проблеми.
Даже преди да влезе ЕС-ката.. излезе едно Ауди А8 с Б7 бонировка..
  • 0
Scientists have finally discovered what's wrong with the female brain : On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left... :)

#40 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 15 ноември 2010 - 11:12

Снимките са от галерията на http://www.folio-auto-bmg.com/ - сайта на тия, дето правят затъмняването...
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#41 nikolai4eto

nikolai4eto

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 726 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    W202 C 200 CDI 2000г T VITO 110 CDI 2000г CLC 203 220 CDI 2002г 143Hp

Публикувано 16 ноември 2010 - 18:07

Не си слагайте китайско и тайванско фолио по колите.Аз лично съм потърпевш на старата ми кола си играх два дни изкривих се и после след две-три години фолиото избеля на цяло и по нищо не можеше да се разбере,че е имало фолио освен по тъмните ъгли на страничните прозорци,които се прибират при затваряне в уплътненията,само тези ъгли бяха останали тъмни.Останалото беше абсолютно прозрачно,а фолиото като го сложих беше 95%тъмно.И това не е всичко.Ядосах се,защото ме дразнеше и реших да сваля въпросното менте фолио и тогава стана интересно-няма махане.Фолиото се белеше като целофан или тиксо,което е стояло дълго време на слънце,на лентички широки около 2мм и като станеха 3-4 см дълги се късаха и пак наново.Хванаха ме бесните и пак свалих страничните прозорци и с резец опитах,но надрах едното стъкло.За задното по добре не питайте -там как се врях и се изкривих,лумбаго и ишиаз щях да получа,но и с това страданието не свърши.По прозорците остана лепило след като изтъргах фолиото,но това лепило упорито стоеше и не искаше да се маха въпреки,че го третирах с коресилин,спирт и какво ли не още.Тогава приятел ми даде някаква адска смес от тулол и ацетон в съотношение 3:1 и с това накиснах парцали и ги наредих по свалените стъкла и така стояха една вечер като периодично ги разтърквах и напоявах със сместа и така се оттървах от лепилото,което като се разтвори стана като...сопол и замазваше постоянно.Не си слагайте менте фолио от пазара за 10лв!!!
  • 0

#42 Faca

Faca

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 883 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Wien/Österreich
  • Автомобил:
    S210 E320CDI 2000г.
    W140 S300TD 98г. Продаден!
    Vespa PK50S 3.83г.
    Honda Africa 92г.
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 25 ноември 2010 - 00:31

Не си слагайте китайско и тайванско фолио по колите.Аз лично съм потърпевш на старата ми кола си играх два дни изкривих се и после след две-три години фолиото избеля на цяло и по нищо не можеше да се разбере,че е имало фолио освен по тъмните ъгли на страничните прозорци,които се прибират при затваряне в уплътненията,само тези ъгли бяха останали тъмни.Останалото беше абсолютно прозрачно,а фолиото като го сложих беше 95%тъмно.И това не е всичко.Ядосах се,защото ме дразнеше и реших да сваля въпросното менте фолио и тогава стана интересно-няма махане.Фолиото се белеше като целофан или тиксо,което е стояло дълго време на слънце,на лентички широки около 2мм и като станеха 3-4 см дълги се късаха и пак наново.Хванаха ме бесните и пак свалих страничните прозорци и с резец опитах,но надрах едното стъкло.За задното по добре не питайте -там как се врях и се изкривих,лумбаго и ишиаз щях да получа,но и с това страданието не свърши.По прозорците остана лепило след като изтъргах фолиото,но това лепило упорито стоеше и не искаше да се маха въпреки,че го третирах с коресилин,спирт и какво ли не още.Тогава приятел ми даде някаква адска смес от тулол и ацетон в съотношение 3:1 и с това накиснах парцали и ги наредих по свалените стъкла и така стояха една вечер като периодично ги разтърквах и напоявах със сместа и така се оттървах от лепилото,което като се разтвори стана като...сопол и замазваше постоянно.Не си слагайте менте фолио от пазара за 10лв!!!


Ти си човека .... другия път като съм в Пловдив ако ме уредиш да ми затъмнят малко задните прозорци ... направо незнам как ще мога да се отблагодаря! :allhail:
  • 0
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

#43 nikolai4eto

nikolai4eto

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 726 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    W202 C 200 CDI 2000г T VITO 110 CDI 2000г CLC 203 220 CDI 2002г 143Hp

Публикувано 29 ноември 2010 - 15:57

Аз ще ти ги затъмня,ама да не ти се карат в Австрия после,иначе ако си решил...знаеш,че няма проблеми.
  • 0

#44 alfa5

alfa5

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Автомобил:
    Mercedes 190 - 1983

Публикувано 08 декември 2010 - 07:32

ЗДРАВЕЙТЕ
Освен да затъмнявате с фолио ми се струва ,че сте чували и за опушване на стъклата,тогава тези кантове не се виждат ,защото стъклото се опушва от двете страни.Но е и по скъпо
  • 0

#45 kdl

kdl

    clockwork orange

  • Замразено членство
  • 8412 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Turbo Quattro
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 08 декември 2010 - 11:55

Ние сме чували, но не е опушване, а химическо тониране.
И доколкото сме чували, единственото място в България, което се е занимавало с това, вече не го прави.

Имаш ли нова информация?
  • 0

Audi_A4_avatar.gif





0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни