Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Мерседес 170 произведен 1939 годиназа реставрация


  • Please log in to reply
48 мнения по тази тема

#46 mg34

mg34

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 10 Мнения:

Публикувано 17 май 2011 - 07:56

Да кажа до къде съм стигнал: трансмисията е в общи линии готова, същото се отнася до шасито. По спирачната система остана да се прави помпата и нови тръбички, след което и тя ще е готова. И тогава май ще съм завършил шасито с ходовата част и следва купето.

Най-важното, двигателят работи! Ето го как мърка:


  • 0

#47 LosBandoleros

LosBandoleros

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Интереси:Car & moto Racing
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz 170V 1950

    Renault Fluense 2011

Публикувано 11 август 2011 - 09:35

Колеги Добър ден за начало и аз изкам за се включа с започването на реставрасията ми на 170 V от 1950 подарък ми е за 18-тия ми рочден ден и ново начинание ентусиаст съм от както се помня се съм в моторните спортове карам мотори и наскоро върнах един на пътя от много лошо състояние и за жалост го продадох но сега мисля да продължа с това начинание и да дам времето си на този автомобил. Случайно попаднах на този раздел за ретро автомобили и както гледам има колеги които са се захванали с същото начинание и имам въпроси и нужда от съвети и за кореспонденция ако е възможно. Относно състоянието на автомобилаима много панели за смяна по купето но като ходова част е много здрава дихеренциала е реставриран както и предните ресьори има за подмяна лагери и дребни работи на като цяло в много добро състояние кормилната и спирачна уредба в добро състояние, като интериор само един волан и кори на пратите сичко друго ще се прави наново което от една страна е добре защото ще гледам максимално да е идентична с оригинала,относно двигателя имам го да но там е слабото ни звено доколкото разбрах защото още не е при мен в гаража липсва му горната част капака и още някои дреболии трудни за намиране но ще ви държа в течение.

Поздрави. :flagMB new:

Прикачени файлове


  • 0
Gumball 3000

#48 Gangsta Man

Gangsta Man

    Рапeр

  • Членове на клуба
  • 3671 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:5Rich-California
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W 140 S500 L
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 25 август 2011 - 10:22

Колега с интерес, ще чакаме развитието на автомобила :)

Ако обичаш дръж ни в течение на това, което правиш

и ако някъде се спънеш питай :)

Успех :)
  • 0
Публикувано изображение

By Batev

#49 LosBandoleros

LosBandoleros

    Прохождащ

  • Нови потребители
  • 2 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Интереси:Car & moto Racing
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz 170V 1950

    Renault Fluense 2011

Публикувано 02 ноември 2011 - 15:08

Колеги извинете за дългото отсъствие но за дълго нямах време за колата и сега вече е на топло в халето ми купето е отделено от шасито и чака за пясакоструй но това чак на пролет в момента се занимавам с спирачките диференциара и другите неща по шасито двигателя ще се почва скоро и до тука прогреса свършва и малко по-малко ще продължавам по реставрацията. Ще съобщавам малко по-малко до къде съм и благодаря за топлото отношение сигурен съм ,че ще има да поразпитвам за някой неща. :pc-gamer :mbcb
  • 0
Gumball 3000




1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни