Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Mercedes Benz 560 SEC


  • Please log in to reply
32 мнения по тази тема

#1 W140

W140

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4552 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:фото, музика, пътувания
  • Автомобил:
    Двуколка '87

Публикувано 18 юли 2006 - 11:16

B) Хора, защо се влюбвам в този Мерцедес?
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение
Публикувано изображениеПубликувано изображение

Toва е първата немска кола, която като нова е струвала 100 000 DM.
Най-успешния CL пройзвеждан досега.
Ох, колко ми е красив. :wub:
  • 0
=> W140 <=
"Jeder Tag ist ein neuer Anfang, jede Nacht eine neue Versuchung."
Галерия W140
Публикувано изображение

#2 thedon

thedon

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 28 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Sofia

Публикувано 26 юли 2006 - 05:43

Е как да не се влюбиш...той е просто невероятен, особено това изпълнение. Неповторим, невиждан, уникален за времето си, дори и сега изглежда убийствено, истинска класика.. :yahoo: Впрочем откъде го намери? Това да не обява в интернет?? Колко струва това изпълнение в момента?.. аз бих дал всичко каквото имам :)
"Най-успешния CL пройзвеждан досега."- за мене всички са успешни, това един от любимите ми модели на Мерцедес..харесвам го повече от SL, е според зависи естесвено... ;)
  • 0

#3 560sel

560sel

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 91 Мнения:
  • Град:Шумен

Публикувано 29 юли 2006 - 09:42

незнам за вас но аз на момента си давам единиа бубрек за тази кола ако има купувачи да пишат,хахахахахаха
  • 0

#4 neichev

neichev

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1019 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Добрич --- Варна
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W201 1988`

Публикувано 15 октомври 2006 - 11:49

Ами какво да ви кажа момчета за първи път видя СЕК на снимка преди 2 години....тук във Форум и от раз тази кола ме грабна.....незнам как...защото по принцип кагато нещо ми хареса много от първия път след това се разочаровам от него....но при този случай не беше така.....тази кола е уникална...във всяко едно отношение било то цена...мотор екстри....и т.н.
Може да е на 20 на 25 години но това е Мерцедес-Бенц!
И то не какъв да е..

П.С.Не мога да ви опиша как се нервя на някои като каже "ааа виж го 20 годишен КОШНИК......кошник ама за времето си е нямал аналог........та дори и сега те кара да чувстваш като господар на пътя...
  • 0
Mercedes-Benz W201

#5 Boncho

Boncho

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 2 Мнения:

Публикувано 27 януари 2007 - 22:45

Пурата ми е един от любимите мерцедеси и специално купето. Дизайнът е УБИЙСТВЕН. Според мен е актуален и днес. Искам да ви попитам около колко лева е цената на един СЕК в момента ;)
  • 0

#6 neichev

neichev

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1019 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Добрич --- Варна
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W201 1988`

Публикувано 04 февруари 2007 - 20:11

Пурата ми е един от любимите мерцедеси и специално купето. Дизайнът е УБИЙСТВЕН. Според мен е актуален и днес. Искам да ви попитам около колко лева е цената на един СЕК в момента ;)

В България да има най-много...6-7 такива автомобила...аз лично съм виждал само 1 път черен в Албена....
иначе в Западна Европа и Щатите ги има и то доста..и са още на мода...така да се каже...като символи на качеството здравината...безопасноста..и още куп качества ;)
Та гледам в Мобиле.де почват от...2000 евро и стига до 50 000 евро..при един кабриолет мисля че беше..но според мен за такава читава..кола..която когато се появява на пазара струва повече от 100 000 Марки...трябва да се дадат поне 10-15 хил. лева.../това е лично мнение ако греша моля да ме поправите/ :D
Моторите за 3.8 4.2 5.0 5.6 само бензин...до колкото знам...най-много проблеми създава...3.8 литровия двигател.. :dontknow:
  • 0
Mercedes-Benz W201

#7 Jesus_Capita

Jesus_Capita

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 80 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 14 март 2007 - 21:02

Днес видях един тъмно син на Околовръстното и ми потекоха лигите много красива кола, един от най-добрите модели на Мерцедес, дори днешните му наследници бледнеят. :icon_welldone: :icon_welldone: :icon_welldone: :icon_welldone:
  • 0

#8 neichev

neichev

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1019 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Добрич --- Варна
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W201 1988`

Публикувано 15 март 2007 - 23:38

Днес видях един тъмно син на Околовръстното и ми потекоха лигите много красива кола, един от най-добрите модели на Мерцедес, дори днешните му наследници бледнеят. :icon_welldone: :icon_welldone: :icon_welldone: :icon_welldone:

Кога ще видя и аз такъв автомобил на живо :o :huh: :dontknow:
Нямам търпение... :wub:
  • 0
Mercedes-Benz W201

#9 popowski

popowski

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 6 Мнения:

Публикувано 29 март 2007 - 20:39

Кога ще видя и аз такъв автомобил на живо :o :huh: :dontknow:
Нямам търпение... :wub:

че разходи се до варна .тук има няколко!!
  • 0

#10 vasko.tonev

vasko.tonev

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 11 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 23 юли 2007 - 18:45

здравеите имам нужда от малко помощ живея от 5 месеца в щатите преди седмица си купих 560 SEC имам малко проблееми с тоците един от бушоните ми гори още докато дам на контакт можеш ли да ми кажеш от каде да взема схема кои бушон от къде e или дали мога да си изтегля няква книжка за таз кола искам също така да разбера колко конски сили защото мисля че има с различни мощности колата е 86 год 560 SEC незнам кво друго да кажа ще съм благодарен за информацията :allhail:
  • 0

#11 ENOXELA

ENOXELA

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 4188 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 23 юли 2007 - 19:24

здравеите имам нужда от малко помощ живея от 5 месеца в щатите преди седмица си купих 560 SEC имам малко проблееми с тоците един от бушоните ми гори още докато дам на контакт можеш ли да ми кажеш от каде да взема схема кои бушон от къде e или дали мога да си изтегля няква книжка за таз кола искам също така да разбера колко конски сили защото мисля че има с различни мощности колата е 86 год 560 SEC незнам кво друго да кажа ще съм благодарен за информацията :allhail:


Здравей,и добре дошъл  Тук ще намериш повечето отговори
Можеш,да пуснеш някой и друга снимка твоя звяр :icon_welldone:
  • 0

#12 vasko.tonev

vasko.tonev

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 11 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 24 юли 2007 - 03:10

благодаря аз сам фен на мерцедес от както съм се родил в България имам Е 250 ТД 94 г оба4е тоз е по разли4ен смятам да сменя каквото мога и да си го оставя за мен завинаги много класи4еска кола с добър двигател днес ходих в един сервиз имам проблем с някав цилиндар на спира4ките от зад оба4е ми искат 300 $ и 4ак другата седмица 6те я сменям Имам о6е един вапрос като мина през някоя дупка и от зад не6о хлопа незнам ко е и като трагвам от място с много газ имам 4увство 4е не6о тресе от зад на деферинциала или незнам ко да има6 няква идея :4036: kak da sloja snimki
  • 0

#13 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 26 юли 2007 - 18:05

Къде си в САЩ,дай повече подробности за колата и почвам да ровя.
  • 0
.

#14 grosmaster

grosmaster

    Фен на Клуба

  • Потребители на форума
  • 5223 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    BMW

Публикувано 28 юли 2007 - 10:43

здравеите имам нужда от малко помощ живея от 5 месеца в щатите преди седмица си купих 560 SEC имам малко проблееми с тоците един от бушоните ми гори още докато дам на контакт можеш ли да ми кажеш от каде да взема схема кои бушон от къде e или дали мога да си изтегля няква книжка за таз кола искам също така да разбера колко конски сили защото мисля че има с различни мощности колата е 86 год 560 SEC незнам кво друго да кажа ще съм благодарен за информацията :allhail:


Колага посни малко снимки на звяра :bigemo_harabe_net-110:
И аз преди да си купя пуричката много търсих такъв, но нищо свястно не намерих :(
  • 0

logo-600-1002.png


#15 vasko.tonev

vasko.tonev

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 11 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 29 юли 2007 - 16:52

живея в ужна каролина града се казва муртъл беач добро място спокоино има много растителност на 18 август ще има кар шоу много ще е яко вси4ки за него говорят имаще седмица на моторите преди месец оба4е щибания компутар се прецака и кам 600 снимки се изтриха за колата ква информация да дам нямам идея 560 SEC 86 г с много тъпи американски фарофе номер на двигатела WDBCA45D3GA275488 друга информация нямам нямам идея как да сложа снимки ако искате ми пратете адрес на поща ще ви пратя там
  • 0




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни