Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Нещо повече за този двигател


  • Please log in to reply
9 мнения по тази тема

#1 lukabrazy

lukabrazy

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 4 Мнения:

Публикувано 16 ноември 2008 - 11:14

Здравейте, до преди година карах Е320, след което си купих Х5 който след известно сравнение и каране на двата автомобила избрах пред ML.
Колкото и да съм влюбен в джипа на BMW смятам че при леките коли не могат да се мерят с Мерцедес, та сега имам възможност освен джипа да си взема и лека кола и разбира се тя е мечтата ми CL
Попаднах на интересен CL, но преди да ходя да го видя (мерцедеса е в софия а аз в момента съм във варна)искам да попитам дали някой може да каже нещо повече за този двигател.
Тъй като не можах да прикача снимката, съм я сложил като аватар и в профила ми.
  • 0

#2 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 16 ноември 2008 - 19:19

Без да го гледам ти казвам да стоиш далече от 12,а осмака им се води като един от най-сполучливите мотори правени от Мерцедес.За по-подробно отговори май ще ни трябва поне година на колата или поне модела и 500 ли говорим или свинята 600.После аз ще ти кажа как АБС помпата е вьрзана за окачването и как често дава проблеми точно тя,а точно тя / нейната мама / тук е има/няма 2000$.

И на 23 инча монитор само нещо червено виждам на снимката,от мотор много малко се вижда.
  • 0
.

#3 top

top

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2097 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes SL350 2010 316hp
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 16 ноември 2008 - 19:58

На мен малко ми прилича на моя двигател M113 единствено по това че и на мен капачката за маслото ми е на същото място иначе тоя двигател или е AMG или някаква гаражна модификация.
  • 0

#4 lukabrazy

lukabrazy

    Прохождащ

  • Потребители на форума
  • 4 Мнения:

Публикувано 16 ноември 2008 - 22:16

брех, добре дошъл отново
имах едно усещане, че безвъзвратно си ни напуснал
много приятно
добре дошъл на борда, lukabrazi, :flagMB new:

Никога не съм ви напускал, тъй като никога не съм спирал да си мисля с умиление за Е320 Авангард което карах :). Карал съм много коли и определено лимузините на мерцедес не са ми напускали сърцето :)
Сега по повод тази нарочно не дадох по пълно инфо, но явно трябва да я покажа.
http://nextcar-bg.co...ails.php?id=348
Какви са тези 750 коня от 55AMG, иначе забележете дори и интериора е друг, какво ви е мнението за този автомобил, другото странно е че до преди година го гледах на цена от 300000 а сега е 70хилки.
P.S. щях да забравя, аз всъщност никога не съм излизал от клуба тъй като на жената и взех C-купе 220CDI 2002 и познайте кой се грижи за тази кола :)
  • 0

#5 grosmaster

grosmaster

    Фен на Клуба

  • Потребители на форума
  • 5223 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    BMW

Публикувано 17 ноември 2008 - 00:06

Добре де този CL коя година е?
Защото от тази снимка на аватара, невиждам нищо друго освен грозно направена кора на мотора....
  • 0

logo-600-1002.png


#6 top

top

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2097 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes SL350 2010 316hp
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 17 ноември 2008 - 00:48

Някъде четох специално за тази кола че била някаква модифицирана с RENNTECH (както пише на двигателя) компресор, пипани скорости и тн.. между другото в българското интернет пространство я има на клипове. Може нещо да се е избушила и затова цената да е паднала. Също да допълня че ако е оригинално е била CL55 AMG - може да е най много 460коня с този компресор, ако е CL600 тогава може да бъде 640 коня - или обявата е неправилна или лъжат. За справка сайта на RENNTECH. От тоя сайт излиза че моята мога да си я направя 443к.с. - цели 137к.с повече :)
  • 0

#7 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 17 ноември 2008 - 04:43

Аз максимума който виждам е за 65 АМГ който го качват до 685 коня на второ ниво.Май не гледам там кьдето трябва. :blink:
  • 0
.

#8 top

top

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2097 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes SL350 2010 316hp
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 17 ноември 2008 - 11:45

Аз максимума който виждам е за 65 АМГ който го качват до 685 коня на второ ниво.Май не гледам там кьдето трябва. :blink:


Толкова е максимума не грешиш, аз бях написал не конските сили а някакво "LB-FT", оправих си поста.
  • 0

#9 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 17 ноември 2008 - 18:05

И то там май съава вьпрос за 12,а на снимката му липсват поне 4 на тоя или пак не сьм видял.Не ми се вярва да льжат,колата си заслужава парите без да я хвалят с непокрити данни ма от де тия коне не ми става ясно.Дино тест кьде е правен?
  • 0
.

#10 mrluigi

mrluigi

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 165 Мнения:

Публикувано 11 декември 2008 - 23:20

колега, мятай се на един CL500 и не го мисли......
  • 0
Мъжете правят пари, не парите правят мъже.




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни