Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Електрическа самобръсначка?Някой ползвал ли е?


  • Please log in to reply
43 мнения по тази тема

#16 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 04 октомври 2008 - 21:19

В цялата история неприятното е че природата ми е запазила брадата на този етап са разлика от керемидите - доста изпопадаха вече - и заради това съм вече само нула номер. Тъй или иначе подстригването го правя по принуда - по принуда /по-точно - задължително е за да изглеждаме що годе добре/ се налага и да се бръсна, та по-добре е с един куршум два заека. Ще си спестя и време от висене пред огледалото, и икономия на вода, и на пяна, и на сабръсначки и т. н., та като ще се самоубивам добре би било да е с качествен инструмент. :)

Беше добре де
На мен да ми говориш за........ керемиди ще те .......разбера :icon_coolgrin:
Щом като е с "двойно" предназначение - разбирам
Тук вече е друга работа
Поздрави
:4036:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител

#17 Lusco

Lusco

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 583 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124 2.5D комби автоматик

Публикувано 04 октомври 2008 - 22:01

Благодарско за разбирането! :D
  • 0

#18 Alenn

Alenn

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 263 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    Volvo C30 2007

Публикувано 05 октомври 2008 - 14:06

Благодаря на всички!
Купих Philips HQ9070 - двуглава, но е с по 3 ножчета на всяка глава, безжична, със всичките им там системи - Smart touch, Ultra close shaving и т.н. Имаше и триглави но с по едно ножче на глава, а тези триглавите с по 3 ножчета са над 300-350лв. Ето и снимка:
Публикувано изображение

Линк: цък

Поздрави на всички! :flagMB new:
  • 0

#19 hammer^BaTe

hammer^BaTe

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 5564 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Дружба Сити :D
  • Автомобил:
    2004 W211 E55
    1995 W140 S500L - ex
    2014 W124 E500 - ex
    1996 W140 S350TD - ex
    1994 W124 E250D - ex
    1982 W201 190D - ex
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 05 октомври 2008 - 14:27

Alenn за колко парички я взе ако не е тайна ?
Че на линка не успях да намеря цена а съм решил скоро и аз да си взимам такова животно , че кожата ми нещо не се разбира с нормалния начин.
Иначе честито :)
  • 0
Scientists have finally discovered what's wrong with the female brain : On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left... :)

#20 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 05 октомври 2008 - 15:20

Благодаря на всички!
Купих Philips HQ9070 - двуглава, но е с по 3 ножчета на всяка глава, безжична, със всичките им там системи - Smart touch, Ultra close shaving и т.н. Имаше и триглави но с по едно ножче на глава, а тези триглавите с по 3 ножчета са над 300-350лв. Ето и снимка:
Публикувано изображение

Линк: цък

Поздрави на всички! :flagMB new:

Честито
Бъди внимателен
Какво стана
Да не би времената да са се променили
Жив ли си
Разправяй де
Хубаво и безболезнено ли бръсне или вади косъмчетата със се коренищата и припадаш след всеки допир на Пилипса до брадата си
Поздрави
:4036:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител

#21 top

top

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2097 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes SL350 2010 316hp
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 05 октомври 2008 - 17:49

Аз се бръсна с ето този модел:

HQ 7180

Публикувано изображение

Не скубе, не боли и бръсне много гладко, въобще съм много доволен. Цената и е около 250лв. вече.
  • 0

#22 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 05 октомври 2008 - 18:04

Аз се бръсна с ето този модел:

HQ 7180

Публикувано изображение

Не скубе, не боли и бръсне много гладко, въобще съм много доволен. Цената и е около 250лв. вече.

Ще ме накарате да се замисля
Явно нещата са се променили
Сугурно не използват вече ножове от косачки
По хотелите все търся самобрасначки и точно когато ти трябва веднага, то тогава е ......тъпа и безполезна
Поздрави
:4036:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител

#23 Alenn

Alenn

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 263 Мнения:
  • Град:София
  • Автомобил:
    Volvo C30 2007

Публикувано 05 октомври 2008 - 18:50

hammer^BaTe, 155лв от Технополис.
Ами първите ми впечатления са добри, по-бързо става. Главите и ножчетата по отделно се местят във всички посоки, така че спокойно се нагажда към извивките на брадата.
А, между другото гледах и модели, които са с кабел, т.е. такива които трябва да са включени към мрежата за да работят, и забелязах че кабела е доста къс и ми изглежда доста непрактично и неудобно. Така че някой от вас ако купува да има в предвид че с този къс кабел самобръсначката става трудноизползваема, освен ако не си носиш някакъв удължител към нея :0_yahoo: :60: :tongue:
А, и изобщо няма никаква болка, все пак ножчетата режат космите, не ги скубят като епилатор.
  • 0

#24 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 05 октомври 2008 - 18:55

Ясно 2 на 0
(аз съм ...... 0-та де)
Благодаря ви за инфото момчета
Поздрави
:4036:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител

#25 LiL

LiL

    Firestarter

  • Замразено членство
  • 2761 Мнения:
  • Пол:Жена
  • Град:София
  • Интереси:Създавам спомени с материали на клиента -:D
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 05 октомври 2008 - 19:16

Само малко да разкажа един случай.Момата ми има една от онези машинки за изтезания-епилатор.Според нея и всички жени когато се ползва епилатор се вади косъма от корена и така с течение на времето намлява окосмяването...
Така...
И аз като високо интелигентен,или по-скоро природно тъп,си помислих следното.Ако го използвам това нещо да си мина 5-6 пъти брадата ще намалее и така ще избягам от досадното бръснене.
И пробвах...
И крещях...
И псувах...
И мноооого болеше!!!
И повече не посмях.

Публикувано изображениеСъчувствам ти..
П.П Абе вие нали знаете,че жените сме мазохистки..ако на някой мъж му се наложи да търпи болките,които една жена търпи по различни поводи..той ще пукне.
  • 0

#26 Esper

Esper

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1531 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Pernik

Публикувано 05 октомври 2008 - 19:23

Честито на колегата за машинката.
Аз така и преди време, когато купувах моята не успях да стигна до еднозначен отговор коя система е по-ефективна:

Philips - това, което ти си взел - въртящи се ножчета.
Brown - онези вибраторните, с мержичката отпред.

Готиното на първата система е, че ножчетата се самозаточват поради конструктивната си особеност и имат значително по-дълъг живот от главата на Brown.
Готиното на втората система е... Е, Вени го е казал.

Моята си е чист Brown, не помня модел но беше над 150лв - от сравнително "високия" им клас ако за една самобръсначка изобщо може да се говори за класове.
Преди това, много отдавна правех опити да ползвам една на филипсовата система, само че производство на СССР - Харков :icon_coolgrin:

Честно казано никога не успаха да ми станат любими този тип стригалки...
Основната причина, че всички тези системи за бръснене работят добре САМО ПРИ КЪСА БРАДА.
Аз обаче имам навика да се бръсна максимум по 1 път на седмица.
А обикновено и по-рядко ;)
Изобщо не е оптимален вариант - по-бавно става и който каквото иска да си говори, по-гладко от ножче или бръснач никаква модерна технология няма да те обръсне.
Ако това последното е важно де.
Е, може би епилацията ама тук гледам/чета имаме експерти - аз съм аматьор и мога само да предполагам :soldier:

Аз ползвам Жилет с класически ножчета POLSOLVER - ножчетата със марка Жилет са гола-вода.
Обаче напоследък все по-често ми се случва дИвойките в магазина да не разбират какви са тези ножчета, които търся.
Все едно вместо запалка искам да ми продадат кремък и прахан :slap:
  • 0

879897.png


#27 Esper

Esper

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1531 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Pernik

Публикувано 05 октомври 2008 - 19:35

Публикувано изображениеСъчувствам ти..
П.П Абе вие нали знаете,че жените сме мазохистки..ако на някой мъж му се наложи да търпи болките,които една жена търпи по различни поводи..той ще пукне.



Едно време като работех в ДМЗ ( Фирма Стомана - перниШкото Кремиковци ) много работехме и частно на "държавната" работа.
Всеки мъкнеше нещо - я ВЕФ, а някой ЮНОСТ... Един ден колежка ми донесе да и поправям епилатора.
Проработи машинката и рекох да я пробвам на ръката - новост беше, нямаше ги по това време и аз юнУша бУеден - кво ми разбира главата....
Не помня ясно какво стана...
След малко разбрах, че инстинктивно като съм си дръпнал разко ръката съм запратил урутката в стената и леко съм я привел към готовност за следваш ремонт ;)
Та оттогава забикалям отдалеч тези джаджи. И съм се отказал вече да разбера вие как го правите.
  • 0

879897.png


#28 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 15 октомври 2008 - 17:41

Здравейте
Преди час си закупих Филипс HQ 9070-двуглав змей със зареждаща се батерийка - под вашият неудържим натиск от положителни исказвания и благодарение, на моето силно заострено любопитство
Ефектът е поразителен
Преди малко се изстъргах с нея
Вярно, че ги няма тия досадни сърбежи и парения, като при подобните ел. уреди от ....миналият век
Процедурата мина гладко и доста нежно :bigemo_harabe_net-110:
(след като се избръснах, жената дори я чух да прошепва - ......Ееее ти се подмлади с дестина години)
Погледнах се в огледалото - верно е така :icon_coolgrin:
Благодаря на пича за отворената тема и за проведените дебати, които ме накараха да размисля и да си ......купя
Супер
Поздрави
:4036:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител

#29 rabbitt

rabbitt

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 134 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    280SE
    E200K

Публикувано 15 октомври 2008 - 18:11

Аз карам на един триглав Филипс. Купих го преди 2г. и съм много доволен, ама много. От 6ххх серия е, ама ще погледна точно кой номер. Аз съм си с малко брада по-принцип, пък и ми е руса и не си личи... :-)

Като избирах гледах да е с 3 ножчета и да са възможно най-подвижни и нови като модел. Помня че ръснах към 200лв. С презареждаема батерия и държи яко. Аз използвам основно тримера, защото ми е по-чувствителна кожата...

Иначе - не съм се бръснал от 10г. с обикновена бръсначка.
  • 0

#30 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 15 октомври 2008 - 18:28

Аз карам на един триглав Филипс. Купих го преди 2г. и съм много доволен, ама много. От 6ххх серия е, ама ще погледна точно кой номер. Аз съм си с малко брада по-принцип, пък и ми е руса и не си личи... :-)

Като избирах гледах да е с 3 ножчета и да са възможно най-подвижни и нови като модел. Помня че ръснах към 200лв. С презареждаема батерия и държи яко. Аз използвам основно тримера, защото ми е по-чувствителна кожата...

Иначе - не съм се бръснал от 10г. с обикновена бръсначка.

Тоя е двуглав с по три ножчета на глава
Пише,че държи до около 80 минути
Та това е твърде много и достатъчно според мен
Бъдещето ще покаже
Поздрави
:4036:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни