Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Много лошо. Блъстнах дървоW201


  • Please log in to reply
59 мнения по тази тема

#31 tuning13

tuning13

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 341 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Златоград
  • Интереси:Автомобили
  • Автомобил:
    W123 1980г

Публикувано 23 септември 2008 - 07:27

Koлега,според мен за да улегнеш ти трябва едно 124-200д,е те тогава натискай гаста колко щеш....... :kill_myself: :icon_welldone:

Нееее Милене ;)
Трябва мy 123-200d
  • 0

#32 Avantgarde

Avantgarde

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 454 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна

Публикувано 23 септември 2008 - 09:57

По възможност автоматик.
  • 0
W211-Avantgarde

#33 swindler

swindler

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 187 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Автомобил:
    Audi B3 '91

Публикувано 25 септември 2008 - 13:59

а кво ще кажете че в момента карам Мазда 323 1987 1.3 изгнила... пред разпадане :) колкото и да натискаш файда няма :)... като събера парички пак може да е 124 ама едва ли дизел :)

п.с. ей ако знаете ония ден се качих в моя мечо да си сваля едни букси за CD-то ... като седнах такова жално и мъчно ми стана чак ми се дорева :kill_myself:

п.п.с. а ся как ме дразнят като почнат да ми се напъват другите МПС-та че са много бързи и само си карам кротко и си викам ... ех да беше мечо сега тук да видите кво ще стане ....
  • 0

#34 Momchil

Momchil

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 488 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Specialized Allez - my favorite ride :)
    RAM Podium - off-road adventure :)
    Royal Enfield - Bike that has a soul!
    CLK 280, V6
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 септември 2008 - 11:13

п.п.с. а ся как ме дразнят като почнат да ми се напъват другите МПС-та че са много бързи и само си карам кротко и си викам ... ех да беше мечо сега тук да видите кво ще стане ....


блъснах мечо снощи много лошо ... бутнах едно дърво.


Ние тук видяхме какво е станало. Явно ти не си проумял още...
Тъжна история, особено ако вместо дърво беше ударил нещо друго...
Явно наистина човек си пати най-много от акъла!
  • 0

#35 Avantgarde

Avantgarde

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 454 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна

Публикувано 26 септември 2008 - 12:38

А и с тези 122 к.с. ако мислиш, че си царя на пътя. БТВ кой набор си ?
  • 0
W211-Avantgarde

#36 Kotitu

Kotitu

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 440 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 26 септември 2008 - 14:28

"Няма значение колко коне има под капака, а какво магаре е зад волана"
Това с дизеляците нещо не ми вдъхва доверие - "по-улегнали"... някой 3-литров с турбина :)
И аз си "изпъвам" 122-та коня, които вече са ми твърде малко. Досега (да чукам на дърво) проишествия nada.
Относно карането: имам 2 стила
1- стил "Боли мъ фара" - до 60км/ч и съобразено със ЗДвП каране. С една дума - Пенсионерско.
2- стил "Трябва ми турбо" - до 120 км/ч и по никакъв начин не съобразено с другите шофери или ЗДвП. Направо Себастиан Льоб...
Това говорим за градско. И сега, искате да ме убедите, че съм неулегнал и "млад дивак"? Хубаво - ще си продам 190-ката и...шъ са кача на мАтор. В този случай 120-те стават поне 200 км/ч.

Леле къф съм спамър. Сигурно ядосах модовете и ще ме пратят на скамейката да я топля... :D
  • 0

Old Mercs don't die, they just get faster!

"Опит се трупа собственоръчно, собственокрачно и най-вече собственогъзно..."

190E 2.0i WDB2010241F806491


#37 House M.D.

House M.D.

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3301 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    1. Suzuki Sv650, '04
    silver

Публикувано 26 септември 2008 - 14:42

Леле къф съм спамър. Сигурно ядосах модовете и ще ме пратят на скамейката да я топля... :D

Де си бре коташки,
фнимавай със спама, ей :flagMB new:
  • 0
Застраховки Каско и ГО - Тук!

Нашите мисли определят желанията ни, но само нашите действия показват това, което сме в действителност!

Публикувано изображение
Отбор по футбол на Мерцедес - Бенц Клуб България - Тук!
Публикувано изображение

#38 tonyb

tonyb

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 290 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Добрич
  • Автомобил:
    W201 ,190E , 122 h.p.,1990

Публикувано 26 септември 2008 - 15:40

а кво ще кажете че в момента карам Мазда 323 1987 1.3 изгнила... пред разпадане :) колкото и да натискаш файда няма :)... като събера парички пак може да е 124 ама едва ли дизел :)

п.с. ей ако знаете ония ден се качих в моя мечо да си сваля едни букси за CD-то ... като седнах такова жално и мъчно ми стана чак ми се дорева :kill_myself:

п.п.с. а ся как ме дразнят като почнат да ми се напъват другите МПС-та че са много бързи и само си карам кротко и си викам ... ех да беше мечо сега тук да видите кво ще стане ....

Така като ти гледам писанията пак на 190-ка ще се качиш. :icon_coolgrin:
  • 0
Mercedes Benz W201 - The Last Action Hero

#39 swindler

swindler

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 187 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Автомобил:
    Audi B3 '91

Публикувано 30 септември 2008 - 00:15

Така като ти гледам писанията пак на 190-ка ще се качиш. :icon_coolgrin:


да ти кажа честно много ми се иска, но няма да е ... тва 190-то за мен е като необуздано животно :)
88 набор съм ... малък и див... със 122 коня не съм царя на пътя но съм способен да накажа тези които се заяждат с мен
предполагам ви се е случвало някой да ви кара със 90 извънградско и като тръгнеш да го минаваш и той да почне да натиска а срещу тебе да има кола... с тези 122 коня не ми се е случвало да ми правят тоя номер ( освен една 124-ка като се връщах от морето :) )
да прави сте... можеше да не е дърво а нещо друго ... за това сега си давам сметка как къде карам ... но и преди никога не съм правил рискови изпреварвания ... дивотиите си ги вършех когато съм сам на пътя... никога не съм поставял друг водач в опасност ... 5 години учех в друг град и всеки ден пътувах ... нагледал съм се на достатъчно простотии от шофьори и съм си извадил следната поука: като си решил да се трепеш гледай да е някъде където няма да пострадат други хора. също след катастрофата научих нещо друго ... като си сам в колата карай както си искаш, но като има други в нея ... спазвай правилата и карай внимателно... избягвай да возиш други хора за щяло и нещяло.

не знам дали ви казах как съм се ударил... случката беше доста елементарна грешка от моя страна... малка тясна тъмна уличка с прекалено голяма скорост (2-ра с пълна газ).настилката на улицата беше пясък с камъни ( кофти селска улица ) ... в моята част на платното имаше голяма дупка и купчина пясък... завивам рязко на ляво за да ги избегна при което в лявото платно виждам паркирал черен голф 2-ка при което отново рязко завивам надясно ... задницата подниса и се удрям в дървото със скорост около 60-70 максимум 80 км/ч.
подведе ме настилката подведе ме мощността на колата и задното и задвижване... или накратко опитът зад волана и простотията в главата.

п.с.може да греша но според мен ако не смяташ да използваш силата на такъв автомобил по-добре не си го купувай... не може да си решил да си купиш кола със сума си коне под капака и да я караш като пенсионер.... като ще караш така купи си жигула да ти е мирна главата
  • 0

#40 brpi

brpi

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1243 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Karlsruhe,Germany
  • Автомобил:
    W124 300D 603
    W124 230E 102

Публикувано 30 септември 2008 - 07:06

кат ти чета писанията и .... споко бе човек - макар че си е кеф човек да си юрка мощна кола -много по голям кеф е да ЖИВЕШ.
Разсъжденията ти са типични за младок но ти пожелавам да ги надраснеш -щото да не си останеш вечно млад.....
  • 0
W 124 - 300D
W 124 - 230E

#41 swindler

swindler

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 187 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Автомобил:
    Audi B3 '91

Публикувано 30 септември 2008 - 09:30

:icon_coolgrin: и това ще стане :) има време ... то на мен си ми вродено .... ген кво да го правиш баща ми дядо ми ... поколения наред все са такива ... ще се оправим някой ден :)
  • 0

#42 Kotitu

Kotitu

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 440 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 30 септември 2008 - 09:50

Ще го надраснеш, само време трябва. Да не мислиш, че постоянно карам в стил "Шумахер"? Това става, когато няма пукната кола около мен или когато "шоферите" ме издразнят изключително много. Или когато има условия за малко drift :D Преценяваш ситуацията и решаваш, дали "бабешката" или "пидала до митала".
Аз пък съм 82 набор и още не съм улегнал...
Както прочетох в един друг форум: "Пристигнах невредим заради дълбоката си убеденост, че зад всеки ъгъл ме причаква циг...ъъъ ром в Кадет".
  • 0

Old Mercs don't die, they just get faster!

"Опит се трупа собственоръчно, собственокрачно и най-вече собственогъзно..."

190E 2.0i WDB2010241F806491


#43 swindler

swindler

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 187 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Автомобил:
    Audi B3 '91

Публикувано 01 октомври 2008 - 08:22

:icon_coolgrin: абе някъде съм чувал че такива като нас улягат чак когато полегнат ама тва е друг въпрос :) как да живея като пенсионер когато съм на 20 ... ще му дойде времето и за пенсията (дано само да опрем до там) ква е тръпката да караш последен модел мерц като си на 70-80 години ... нито ще го настъпиш (дори и на магистрала) нито мадами ще сваляш ... за къв член ти е такава кола ?
  • 0

#44 KPAHK

KPAHK

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3766 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:MLADOST CITY
  • Автомобил:
    MB E 200, 2016
    MB E 320 CDI, 2007
    Mazda3 BL, 2011
    Toyota Hilux DLX, 2007
    Punto MK1, 1998
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 02 октомври 2008 - 12:07

....
88 набор съм ... малък и див... със 122 коня не съм царя на пътя но съм способен да накажа тези които се заяждат с мен
.......


я взимай един от ония адски мощните и зверски бързите автомобили - ГОЛФ май бяха и почвай да наказваш
и кат се наиграеш след 10-тина години ела да питаш каква Е класа да си купиш :cool:
  • 0

#45 mercedestoni

mercedestoni

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 258 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна
  • Автомобил:
    W124-300D, 1992 г.
    WDB1241301B737008

Публикувано 02 октомври 2008 - 18:13

взимай един от ония адски мощните и зверски бързите автомобили - ГОЛФ май бяха и почвай да наказваш
и кат се наиграеш след 10-тина години ела да питаш каква Е класа да си купиш cool.gif





Е тва беше яко . :allhail:
  • 0

The Gods Made Heavy Metal




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни