Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Много лошо. Блъстнах дървоW201


  • Please log in to reply
59 мнения по тази тема

#1 swindler

swindler

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 187 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Автомобил:
    Audi B3 '91

Публикувано 05 септември 2008 - 22:37

блъснах мечо снощи :unsure: много лошо ... бутнах едно дърво.
според мен едва ли ще може да се направи защото са свити доста греди.

въпроса ми е приблизително колко пари мога да и хвана ако я продам. един е питал да я купи че имал същата да я ползвал за части
удара е точно в левия фар като е толкова силен че чак ми е изкривен пода под педалите, гредата межу предния прозорец и прозореца на предната лява врата също е крив. отпред гредата ( не знам как да я опиша точно но е доста здрава мисля че ще е от основните на която стои цялата предница ) е здрава така като я гледам защото дървото просто се е "хлъзнало" по нея и е спряло в ботуша на амортисьора. ако имам време утре ще направя снимки. двигателя съм почти сигурен че е здрав ( 2.0е 122к.с. )

мога ли да и хвана в такова състояние 2000лв+ ...знам че така е малко наслуки да се говори но в момента не мога да кача снимки. може би утре



п.с. ако не знаете да ви кажа ... това е е*ати здравата кола ! за такъв удар щетите са просто никакви
  • 0

#2 Алфонсо

Алфонсо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2773 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz C124- 92г 200CE -продаден
    Mercedes-Benz W210-97г E200 Avantgarde- продаден
    Mercedes-Benz C208- 99г CLK200 Kompressor-продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 05 септември 2008 - 22:41

блъснах мечо снощи :unsure: много лошо ... бутнах едно дърво.
според мен едва ли ще може да се направи защото са свити доста греди.

въпроса ми е приблизително колко пари мога да и хвана ако я продам. един е питал да я купи че имал същата да я ползвал за части
удара е точно в левия фар като е толкова силен че чак ми е изкривен пода под педалите, гредата межу предния прозорец и прозореца на предната лява врата също е крив. отпред гредата ( не знам как да я опиша точно но е доста здрава мисля че ще е от основните на която стои цялата предница ) е здрава така като я гледам защото дървото просто се е "хлъзнало" по нея и е спряло в ботуша на амортисьора. ако имам време утре ще направя снимки. двигателя съм почти сигурен че е здрав ( 2.0е 122к.с. )

мога ли да и хвана в такова състояние 2000лв+ ...знам че така е малко наслуки да се говори но в момента не мога да кача снимки. може би утре
п.с. ако не знаете да ви кажа ... това е е*ати здравата кола ! за такъв удар щетите са просто никакви

Дано да имаш каско, язък за колицата.
Значи колата е 190е 2.0 122hp с газ 1989г. нали??? :dontknow: Ако ще я разпродаваш на части може и да си харесам нещичко. За по-точна представа дай някакви снимки.
  • 0

#3 ИВЧО

ИВЧО

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 130 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Из родината

Публикувано 06 септември 2008 - 08:52

Пусни я в продава,ама на части ..... да видиш какво ще стане ....... :)
  • 0

#4 swindler

swindler

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 187 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Автомобил:
    Audi B3 '91

Публикувано 06 септември 2008 - 15:10

каско нямам :) но ето снимките. ся я поогледах по на светло като я снимах ... няма кой знае колко сериозни щети но ще литнат около 1500-2000 лева за ремонт :) а аз нямам толкова. един снощи е питал да я купи да я ползва за части ако даде над 2000 лева му я давам веднага :)
но ето вижте снимките и си дайте мнението :)
това е по колата друго всичко е здраво като изключим прозореца на задна лява врата който още не знам как се е шчупил :)

edit: Изтрих снимките от поста с умисъл. ако някой има голямо желание да ги види нека пише ЛС с причината поради която иска да ги види :)
  • 0

#5 DJ FUNKY

DJ FUNKY

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2660 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:СОФИЯ
  • Автомобил:
    C 220 Т CDI Sport 1999 г. W 124 300 D Turbo 1992 г.

Публикувано 06 септември 2008 - 20:57

еби ги в тенекийте ,ти нали си жив и здрав ,пускай за части
  • 0
Публикувано изображение
СИРОМАХ DJ , ЖИВ ДЯВОЛ !!!!!
DON`T FUCK WITH MODERATORS!
MY FACEBOOK
http://stara-sofia.com/
Гласувайте за доброто име на "Мерцедес - Бенц Клуб България" В БГ ТОП
Публикувано изображение

#6 grosmaster

grosmaster

    Фен на Клуба

  • Потребители на форума
  • 5223 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    BMW

Публикувано 07 септември 2008 - 00:27

Фънки е прав, ти да си жив и здрав пък другото майната му.
Иначе от снимките които видях виждам че колата е тоталка и няма смисъл да се прави, продавай е цялата или ако имаш нерви на части ;)
  • 0

logo-600-1002.png


#7 swindler

swindler

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 187 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Автомобил:
    Audi B3 '91

Публикувано 07 септември 2008 - 01:01

ти пък ме разби :) не е чак толкова зле :) ако не беше бенц щеше да е наистина зле ама излезе корава пущината :) мен ми мяза че не е толкова лом и си мисля че ще може да се оправи ама бая кинти ще фръкнат. основните греди са здрави май но още не съм водил майстор да я види :) скоро може и това да стане... но иначе бутнах една слива със 70-80 км/ч направо си я изкорених и я пречупих на 2. беше дебела около 25-30 см диаметър


п.с. ако не бяха коланите може би щеше да има 2 жертви ... така че сами си правете извода колко важна част са те ! не си правете майтап а ги слагайте. аз разбрах закво става дума и следващата кола която ще карам ще я карам винаги с колан
  • 0

#8 Алфонсо

Алфонсо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2773 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz C124- 92г 200CE -продаден
    Mercedes-Benz W210-97г E200 Avantgarde- продаден
    Mercedes-Benz C208- 99г CLK200 Kompressor-продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 07 септември 2008 - 13:48

Няма смисъл да я правиш, много пари ще набиеш, а резултата няма да е отличен. Пораженията не са само по тенекиите, засегнато е и ел.оборудването, а 100% и по окачването има щети. Не си струва при положение че за 3-4хил взимаш отлична 190-ка. от последните.
И хора, убедете се в ползата от застраховка "АВТОКАСКО" дори и 20-годишна кола да караш. Взе си едно комшийче,младо момче,18-19годишно, едно бяло 190, от последните-92 или93г. и вика : каско няма да правя, тате така ми каза. Вече един месец дърпа дявола за опашката, колата изглежда добре, климатик има, джанти, а спи на улицата без каско :kill_myself:
Пресметнато грубо, за такава кола каското ти е по-малко от левче на ден, е струва ли си :kill_myself:
  • 0

#9 swindler

swindler

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 187 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Автомобил:
    Audi B3 '91

Публикувано 07 септември 2008 - 16:40

:) каското си е каско :) трябва да го има ... ебати живота ... "нова" кола дори може и в по добро състояние струва по малко отколкото ремонт по блъсната такава... колко пари предлагате да и търся в това състояние ако някой реши да я купи?
  • 0

#10 Алфонсо

Алфонсо

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2773 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz C124- 92г 200CE -продаден
    Mercedes-Benz W210-97г E200 Avantgarde- продаден
    Mercedes-Benz C208- 99г CLK200 Kompressor-продаден
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 07 септември 2008 - 17:15

Колкото и да и търсиш, повече ще вземеш ако я рапродадеш на части. НО Ако онзи които те е питал наистина ти дава 2000 давай му я без да се замисляш.
  • 0

#11 grosmaster

grosmaster

    Фен на Клуба

  • Потребители на форума
  • 5223 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    BMW

Публикувано 07 септември 2008 - 17:26

Колкото и да и търсиш, повече ще вземеш ако я рапродадеш на части. НО Ако онзи които те е питал наистина ти дава 2000 давай му я без да се замисляш.


На части не е много добра идеята, защото продава мотора и скоростите и другото.... паметник.
Пълно е по моргите с 190-ки на части и доста артък неща ще ти останат ;)
  • 0

logo-600-1002.png


#12 PreViouS

PreViouS

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 62 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Пловдив
  • Автомобил:
    Мерцедес 190 2.0Е 1988 година, широка лайсна

Публикувано 08 септември 2008 - 08:19

За пример, ако решиш да я правиш, искам да кажа, че доста по-малко щети излезнаха около 700лв. само работата, отделно са се купували калници решетка, фарове и т.н. Та няма да е леко да преглътнеш около 1500лв .. може и повече .... Обаче, ако видиш за каква работа ставаше на въпрос, някви смешни заварки бяха правени..... някви изкривени греди оставени.... абе ужасна работа, май няма свестни майстори вече... :( Дано да не ми се налага да търся точно тенекеджии и бояджии....!!! Но както казва колегата Гросмастер, на части е малко кофти, но другата алтернатива е да я дадеш за желязо, където ще ти дадат 320лв ... ?!!! Май е по-добре да вземе да си продадеш мотора и скоростите и ще вземеш повече, а и аз май ще имам нужда от други чаркалъци, може да помогнем при разпродажбата :)
  • 0
"Когато човек силно желае нещо, цялата Вселена му съдейства." - The Rock never die.. :P

#13 swindler

swindler

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 187 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Автомобил:
    Audi B3 '91

Публикувано 08 септември 2008 - 09:01

аз все си мисля че на части ще изкарам доста повечко парички... вчера един ме пита за таблото и седалките ... а като продам по късно и двигателя скоростите газовата квото има здраво по климатика + всички малки скъпи чаркалъци по двигателя които се намират трудно...
но ще трябва доста време а няма къде да я прибера и рискувам да си я оберат самички :) ще видим какво ще стане за сега предлагам да затворим темата и ако може някой админ да я изтрие :) а по късно когато има някакво развитие аз ще се похваля сам :)
благодаря на всички които писаха по темата :)
  • 0

#14 swindler

swindler

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 187 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Хисаря
  • Автомобил:
    Audi B3 '91

Публикувано 16 септември 2008 - 12:56

малко ъп на темата но имам едно въпросче :)

за колата ми казаха че ремонта ще излезе колкото да си купя друга та сега съм се спрял на решението да си купя едно купе и да си лепна чарковете на него
въпроса ми е колко пари горе долу е едно купе без нищо по него ( седалки табла и т.н.т ). единствено ми трябва да са му здрави ламарините и да има стъкла и гуми да мога да си го довлека до нас а и без тва предницата ми е лом на мойта да не търся поне чаркове по окачването.

и приблизително колко ще ми излезе прехвърлянето на двигателя и всички други джаджи под капака + таблото. а седалки кори по вратите фарове стопове и други такива джаджи мисля че и сам ще мога да си ги оправя с малко помощ от приятели и :4036:

благодаря ви :)

п.с. ТАКА МИ СЕ КАРА КОЛА ЧЕ ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ ИДЕ МИ ДА СИ КУПЯ ЕДНА ЖИГУЛА И ДА И СЪДЕРА КОЖАТА
  • 0

#15 vanko

vanko

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 292 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Варна

Публикувано 16 септември 2008 - 14:49

Вариант: кола от чужбина с ужасна повреда по двигателя.
По сайтовете за автобяви е пълно с такива. После остава една регистрация. А пък ако се смени само планката с номера на рамата, минава и без нова регистрация. Така си мисля.
  • 0
Всеки нехарактерен шум в колата след време става характерен!
Публикувано изображение




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни