Към съдържанието

  •  

Снимка
- - - - -

Покривало за автомобил ( снимки )


  • Please log in to reply
25 мнения по тази тема

#1 amsterdama

amsterdama

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 52 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 10 май 2008 - 18:58

Днес си взех покривалото , което поръчах преди 5 дни . Бях оставил 50 лева капаро и доплатих 32 лева - общо 82 лева .

Публикувано изображение


Има торба за прибиране от същият плат , с връзки . Тежи около 3 - 3,5 кг.

Публикувано изображение

Поставя се лесно , отпред има ластик за опъване , отзад се пристяга с въженца . Има и коланче с щипки , което минава под колата в средата й , но аз не съм го слагал .

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение


Целта ми беше да предпазя автомобила от прахоляка и слънчевите лъчи . Общо взето съм доволен от качеството и цената .

Линк към производителя :

Покривала за автомобили
  • 0

Good boys go to heaven , bad boys go to Amsterdam !


#2 mbenz

mbenz

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2892 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    МВ 124/Е 250D 20V'94г.

Публикувано 10 май 2008 - 19:00

Честита придобивка!
Кажи каква е тази полу-прозрачна материя?
  • 0
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#3 amsterdama

amsterdama

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 52 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 10 май 2008 - 19:02

Някаква изкуствена е !? Има избор от материи и цветове , когато поръчвах , нямаше сиво и за това избрах бялото .
  • 0

Good boys go to heaven , bad boys go to Amsterdam !


#4 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 10 май 2008 - 19:04

Публикувано изображение

Много секси му стои ;) :0_yahoo:

Пльтното тежи поне още толкова,пак е с ластици и пак има врьзка през средата.
  • 0
.

#5 mbenz

mbenz

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 2892 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    МВ 124/Е 250D 20V'94г.

Публикувано 10 май 2008 - 19:06

Някаква изкуствена е !? Има избор от материи и цветове , когато поръчвах , нямаше сиво и за това избрах бялото .


А,пропуска ли въздух малко,или е съвсем плътна?Защото,ако е съвсем непропусклива не покривай колата,ако е мокра-няма да изсъхне скоро и ще се получи влага,като в парник.
Инак бялото си е ок-особенно за лятото.
  • 0
Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

#6 amsterdama

amsterdama

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 52 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 10 май 2008 - 19:07

Публикувано изображение

Много секси му стои ;) :0_yahoo:

Пльтното тежи поне още толкова,пак е с ластици и пак има врьзка през средата.


Като го сложих , 15 минути й се кефих , наистина много й отива ! :icon_coolgrin:
  • 0

Good boys go to heaven , bad boys go to Amsterdam !


#7 amsterdama

amsterdama

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 52 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 10 май 2008 - 19:10

А,пропуска ли въздух малко,или е съвсем плътна?Защото,ако е съвсем непропусклива не покривай колата,ако е мокра-няма да изсъхне скоро и ще се получи влага,като в парник.
Инак бялото си е ок-особенно за лятото.

Пропуска въздух , доста форуми изчетох , преди да го поръчам ... :closed-topic:
  • 0

Good boys go to heaven , bad boys go to Amsterdam !


#8 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 10 май 2008 - 19:11

Публикувано изображение

Мойто малко ниско му стои,като миниполичка и се налага да го врьзвам през средата,че го духа вятьра като на Мерелин Монро гащите.Твоето е готино,стига до земята.

Моито пуска всичко,пак се нагрява колата ма не толкова.Леко прах пуска ма леко,като вали е мокра...........дишащо било некво ма за 50 кинта тука е добре.Като му пребера ушите по-добре стои обаче.




Сега като се замисля се сещам и друго.Моето дойде в една гадна прозачна чантоподобна гад с цип,много прилежно сгьнато вьтре.Толкова прилежно,че а го извадиш и няма вкарване после. :kill_myself: Твоя сак ми харесва :icon_coolgrin: ,позволява "тьпчене" вьтре,а не на носна кьрпа,че и цип.Може ли да направят правоьгьлна чанта за кальф на кола,кой ше го сгьва това,сега седи натьпкано в друг сак,двойно по-голям от оригинала.
  • 0
.

#9 amsterdama

amsterdama

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 52 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София

Публикувано 10 май 2008 - 19:22

Мойто малко ниско му стои,като миниполичка и се налага да го врьзвам през средата,че го духа вятьра като на Мерелин Монро гащите.Твоето е готино,стига до земята.

Моито пуска всичко,пак се нагрява колата ма не толкова.Леко прах пуска ма леко,като вали е мокра...........дишащо било некво ма за 50 кинта тука е добре.Като му пребера ушите по-добре стои обаче.

То и моето сигурно ще пуска прах и дъжд , но няма да е като без покривало . Най - вече няма да се налага да го чистя от разни боклуци и шумки , които попадат в улеите на предният капак и багажника . И няма да го греят директно слънчевите лъчи , а също така и гумите пази .
  • 0

Good boys go to heaven , bad boys go to Amsterdam !


#10 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 10 май 2008 - 19:29

То и моето сигурно ще пуска прах и дъжд , но няма да е като без покривало . Най - вече няма да се налага да го чистя от разни боклуци и шумки , които попадат в улеите на предният капак и багажника . И няма да го греят директно слънчевите лъчи , а също така и гумите пази .



ЕЕЕЕЕ,сьвсем друго си е.Аз като казвам прах значи като го пипна след седмица с прьст и да си видя отпечатька,по нормални стандарти си е направо чиста :icon_coolgrin:
Като постои десетина дни с това и рано сутрин като е още влажно при махане се виждат леки следи,не е като да е за миене колата.А за сльнцето си много прав,моите за черни и няма да ти казвам каква фурна става вьтре без това,белия никви нерви ма черните са мамата си ебало.

Това позволява да мия кола и на сльнчево време,не се е напекла боята яко и мога да го махна и да я измия веднага,а не да я крия на сянка.

Бе добре си е,не е като гараж ма не е като да е гола колата.Па за тия пари си е кукла направо еле твоето дето е леко и лесно се прибира.Исках и аз такова ма няма или поне аз не намерих.Моето едно такова твьрдо стои,от тук го дьрпам,от там пада................бе мамата си трака па и кьсичко,половината гуми са вьн.
  • 0
.

#11 shotgun600

shotgun600

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3761 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W140 600SEL

Публикувано 10 май 2008 - 19:45

Според мен няма файда от такива покривала.Щом пуска прах и вода значи няма смисъл.Е да, няма да се напича толкова през лятото,но само заради това да си играеш да покриваш....Аз си покривам колата само когато има опасност от градушки с три одеала.Като гаража е зает,а вънка запраскат ледените топчета да видите как тичам с юрганите.Дали продават някъде такива покривала само за горната част на колата,изложена на пряк удар с ледените топчета.Нещо хем дебело за да поема удара, хем да не се мокри, за да може като мине заплахата да си го прибереш веднага, а не да съхне 2 дена.
  • 0

#12 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 10 май 2008 - 19:55

Има,има................вярвай ми.Аз като казвам прах значи има нещо на боята,не е като на снимката долу.Аз сьм един чистник майка,льскач с 2 думи,за мен прах е малко по-друго понятое от това на нормалния човек.

Е виж кое не е прашно,сьвсем малко прах след 10 дни е като на другата сутрин тая боя долу.

Публикувано изображение

Това е малко кофти снимка,че колата е мита с препарат за миене на чинии,шампоан за кола,клей бар,Зайно вакса 2 стьпки,Магуайарс НХТ вакса,3М детайлинг спрей и НХТ Детайл.

Ведньж на 6 месеца това ма сега като я измия пак така стои,процедурата отнема ден ако е добре боята и знаеш какво правиш.Това го завивам ако имам вьзможност па кой кво ще да ми говори.
  • 0
.

#13 Fitibaldi

Fitibaldi

    Чирак

  • Потребители на форума
  • 248 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:Мерцедес, спорт, +#$%*****
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W124 Е300Т Diesel 1995

Публикувано 10 май 2008 - 20:03

готино покривало, честито.
един приятел ми каза, че в американско имало покривала, които ги слагаш на земята, паркираш колата отгоре и после я завиваш цялата. така отникъде не влиза нищо. като спален чувал го описа. влага, прах - нищо. не съм виждал такива до сега, не съм и търсил де, щото как да го търся е*а ли му ма*ата. също по дискавъри има една рекламна шапка с едно ауди и едно БМВ, които са в нещо като найлонови камери и камерите се надуват. това пък е по-яко и от гараж - мобилно и пази и от градушка... от армагедон надали, ама все е файдичка. такива дали се продават?
  • 0
Публикувано изображение

#14 BENZBOSS

BENZBOSS

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 6668 Мнения:
  • Пол:не е посочено

Публикувано 10 май 2008 - 20:08

готино покривало, честито.
един приятел ми каза, че в американско имало покривала, които ги слагаш на земята, паркираш колата отгоре и после я завиваш цялата. така отникъде не влиза нищо. като спален чувал го описа. влага, прах - нищо. не съм виждал такива до сега, не съм и търсил де, щото как да го търся е*а ли му ма*ата. също по дискавъри има една рекламна шапка с едно ауди и едно БМВ, които са в нещо като найлонови камери и камерите се надуват. това пък е по-яко и от гараж - мобилно и пази и от градушка... от армагедон надали, ама все е файдичка. такива дали се продават?



Тва е за извратени

Публикувано изображение

http://www.hvaa.com/carbag_concept.htm
  • 0
.

#15 Vladek

Vladek

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 3744 Мнения:
  • Пол:Мъж

Публикувано 10 май 2008 - 20:08

Кефи ме
Нареждам се на опашката
Поздрави
:4036:
  • 0
Публикувано изображение
Шофьорски стаж ... 28-29г.
За повече контакти - купете си разклонител




0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни