Към съдържанието

  •  

Снимка
* * * * * 2 гласа

Предколеден клубен роуд трип в югозападна България - 17 и 18 ДекемвриПосещение на Благоевград,Сандански и Петрич


  • Please log in to reply
274 мнения по тази тема

#1 Lazar V12

Lazar V12

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 334 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:От всичко по малко !
  • Автомобил:
    Mercedes Benz 600 SEL '1992
    Chrysler Voyager 3.3 AWD '1993
    SAAB 9000 CS '1995
    Fiat Tipo 1.4 '1995
    Fiat 126P '1989
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 20 ноември 2011 - 23:42

Записани до момента - 13.12.11

1. Gangsta Man
2. hammer^BaTe
3. Blond
4. Илия Горанов
5. LazarV12
6. Ivan W210
7. Alipi

Организация:
Тъй значи за тръгването - събиране до 9.00 часа в събота 17.12.2011г. на паркинга на Мосю Бриколаж в Люлин и в 9.00 - 9.10 часа потегляне в колона за Благоевград. С Гангстера днес се разбрахме къде ще ни чака местната група и полицейския ескорт ,та събираме се с тях в Благоевград и натам движим заедно по маршрута.



След разговор първо с колегата Gangsta Man преди няколко дни в Благоевград и след обсъждане днес с Илия и Веско пускам и тук темата за да обсъдим и организираме една разходка на клуба с цел популяризирането му в югозападната част на страната. Идеята е следната :
Тръгване в петък 16.12.11г. следобяд от София за Кюстендил,нощувка в Кюстендил ,за което разбрах че колегата Атанасов може и иска да съдейства.
Събота 17.12. сутринта потегляне за Благоевград -
с Gangsta Man се разбрахме да провери възможностите за отразяване на мероприятието от местни медии, да организира маршрут за едно кръгче с патрулна скорост из града и някое по-оборотно кафе с паркинг за кратка почивка.
След Благоевград се пренасяме към Сандански като програмата е в същия дух - обиколка и кафе на забележимо място - все си мисля че 10-15, а дай боже и повече бенцове заедно на едно място със знамена и лепенки ще привлекат достатъчно внимание и в по-големи градове....
След Сандански се потегля за Петрич където Гангстера ще провери как стои въпроса с нощувките и пак ще съдейства за организацията на маршрут и отразяване на мероприятието.
Поради краткото време мисля че обиколката на Петрич може да се направи и в неделя 18.12. ако в събота не остане време.
Та в общи линии това е идеята - ако има някакви други предложения ще се радвам да ги обсъдим и мисля да преместим темата в общия раздел и да направим записване за желаещите.

Този пост е редактиран от Blond: 14 декември 2011 - 08:46

  • 0
Публикувано изображение
България е една от малкото страни в света ,в която докато караш в насрещното движение може някой да те шибне отзад !!!

#2 Blond

Blond

    Член на МБКБ

  • Членове на клуба
  • 3954 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    C124 200E 1992
    S202 220CDI 11.1999
    W211 220CDI 04.2004
    C207 350CDI 06.2009
    W212 220CDI facelift

Публикувано 21 ноември 2011 - 09:45

Като ти каже Атанасов условията за нощувка, трябва да видиме и датите, че то не остана много до края на годината.
Илийката вчера спомена, че трябва да прескочим и до Михалци.
  • 0

#3 Lazar V12

Lazar V12

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 334 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:От всичко по малко !
  • Автомобил:
    Mercedes Benz 600 SEL '1992
    Chrysler Voyager 3.3 AWD '1993
    SAAB 9000 CS '1995
    Fiat Tipo 1.4 '1995
    Fiat 126P '1989
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 23 ноември 2011 - 19:30

Ми айде да видим колко желаещи ще се съберем като за начало. Гангстера е задвижил нещата с общината в Благоевград и няма проблем да си спретнем шествие,само трябва да ги уведомим кога,колко автомобила и по какъв маршрут ще се мине и те ще преценят дали да ни пратят полицейски ескорт или не. Маршрута ще го измисли отново Гангстера а междувременно пак той проучи и офертите за отразяване на събитието от местна телевизия и имаме конкретно предложение което ще обсъдим с УС.
  • 0
Публикувано изображение
България е една от малкото страни в света ,в която докато караш в насрещното движение може някой да те шибне отзад !!!

#4 Вай Басо

Вай Басо

    Бамбашка!

  • Потребители на форума
  • 5604 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124 220E/E220 тотално рециклиран 2011г

    http://forums.mbclub.bg/topic/31677-/
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 23 ноември 2011 - 19:57

Гангстер..... Бенцове...... полис ескорт..... медий.....шествие.........обиколка на Калифорния..................мм'М'аааааааааааллллллллеееййййййййй !!! Шаш! :)

Ако има представител от ЕК.....да звъня на Тоцата да осигурява охрана.Posted Image
  • 1


Вари го,печи го,бенца си е Бенц!

 

Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени!
 


#5 Lazar V12

Lazar V12

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 334 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:От всичко по малко !
  • Автомобил:
    Mercedes Benz 600 SEL '1992
    Chrysler Voyager 3.3 AWD '1993
    SAAB 9000 CS '1995
    Fiat Tipo 1.4 '1995
    Fiat 126P '1989
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 23 ноември 2011 - 20:01

Гангстер..... Бенцове...... полис ескорт..... медий.....шествие.........обиколка на Калифорния..................мм'М'аааааааааааллллллллеееййййййййй !!! Шаш! :)

Ако има представител от ЕК.....да звъня на Тоцата да осигурява охрана.Posted Image


Шаш а хахахахах.Събрахме се с гейнгста и го измислихме само не разбрах ти ще се включиш ли?
  • 0
Публикувано изображение
България е една от малкото страни в света ,в която докато караш в насрещното движение може някой да те шибне отзад !!!

#6 Вай Басо

Вай Басо

    Бамбашка!

  • Потребители на форума
  • 5604 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124 220E/E220 тотално рециклиран 2011г

    http://forums.mbclub.bg/topic/31677-/
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 23 ноември 2011 - 20:08

Ако новия ми Бенц е готов.....да.............ама неразбрах кой петък преди коледа. :)Posted Image
  • 0


Вари го,печи го,бенца си е Бенц!

 

Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени!
 


#7 Lazar V12

Lazar V12

    Напреднал

  • Потребители на форума
  • 334 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Интереси:От всичко по малко !
  • Автомобил:
    Mercedes Benz 600 SEL '1992
    Chrysler Voyager 3.3 AWD '1993
    SAAB 9000 CS '1995
    Fiat Tipo 1.4 '1995
    Fiat 126P '1989
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 23 ноември 2011 - 20:10

Засега идеята е 16,17 и 18 декември да са.
  • 0
Публикувано изображение
България е една от малкото страни в света ,в която докато караш в насрещното движение може някой да те шибне отзад !!!

#8 Вай Басо

Вай Басо

    Бамбашка!

  • Потребители на форума
  • 5604 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124 220E/E220 тотално рециклиран 2011г

    http://forums.mbclub.bg/topic/31677-/
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 23 ноември 2011 - 20:16

Имам шансове Posted Image
  • 0


Вари го,печи го,бенца си е Бенц!

 

Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени!
 


#9 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 24 ноември 2011 - 00:01

Аз ще дойда, но не мога да тръгна в петък рано...
Още не знам как ще е работата на 18 декември - би трябвало вече всичко да сме свършили в офиса, но не се знае - знае ли се!
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле


#10 Gangsta Man

Gangsta Man

    Рапeр

  • Членове на клуба
  • 3671 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:5Rich-California
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W 140 S500 L
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 25 ноември 2011 - 04:34

Такаааа хубаво е, че темата вече е излязла.......туку що се прибирам от дълго пътешествие и сега влизам във форума :)

Начи нещата в Благоевград са засействани с община и медия.Утре демек днес ще задействам и нещата в Петрич с хотела, кафенето и медията.Лазарчо ще получиш отново имей с офертите за спане и медия :) Както ги виждам аз нещата стоят така.....Тръгва се от София......дотук добре....прави се обиколка на Кюстендил и до тук добре.Нощува се в Кюстендил пак отлично.На другия ден в събота се тръгва за Благоевград....там почти всичко съм уредил.Проблема идва в Сандански, че града е прекалено малък и не съществува такова място където хем да сме на кафенце, хем Бенцовете да са пряко до нас и хем мястото да е оживено.В краен случай ако не измисля нещо в Сандански ще направим само обиколката и се потегля за Петрич.В Петрич не че ми е роден град ама там нещата се навързват перфектно.Имам впредвид, че хотела се намира на входа на главния булевард и ще като се паркират късния следобяд Бенцовете ще се наблюдават от целия град.И нали знаете как е в малкия град,,,,,,веднага ще се разчуе за ко иде реч......не че аз няма да се погрижа и преди това да се разчуе мероприятието.В събота следобяд а може и в неделя преди обяд ще се направи обиколката в Петрич и след това отсядаме в кафето.Кафето се намира в ТОП място.....най вървежното кафене е .......с много места и голям паркинг.Аз ще резервирам необходимите места за паркинг и места за нас в кафето.Между другото Вие от УС ще обсъдите вариантите с медиите както за Благоев така и за Петрич. Ако имаме някакви рекламни материали спокойно мога да ги разхвърлям........да ги залепя на необходимите места за да се разчуе.Също така нещо от сорта на някакви брошурки, които могат да бъдат на всяка маса в кафето в Петрич ще свършат перфектната работа.Сега си лягам да поспя малко и утре действам.Само да вметна, че времето наистина е малко но ако сме по организирани ще свършиме работа.Датите са точно това 16, 17, 18.......друго яче просто няма как да е щото предната седмица е студентския празник, който както Ви е ясно.....пропускане няма :) А пък времето след упоменатите дати вече е Коледа и няма как.


Колеги очаква поне 10-15 Бенца да се съберем за да направим ЯКО ШОУ :)


Идеята е много добра с Лазар сме я обсъдили много добре........а и най важното е, че почва да се прави нещо в името на Клуба :)
  • 0
Публикувано изображение

By Batev

#11 Gangsta Man

Gangsta Man

    Рапeр

  • Членове на клуба
  • 3671 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:5Rich-California
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz W 140 S500 L
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 25 ноември 2011 - 04:37

Гангстер..... Бенцове...... полис ескорт..... медий.....шествие.........обиколка на Калифорния..................мм'М'аааааааааааллллллллеееййййййййй !!! Шаш! :)

Ако има представител от ЕК.....да звъня на Тоцата да осигурява охрана.Posted Image


Хаххаххахахххах Бай Васо.....мога да кажа само, че твоето присъствие в моя роден град Петрич, ще допринесе само положителни емоции с начинанието на Клуба :)

А пък и там с Бацанова.......знаеш как е :)

Друго е като от две места се ударят по едно рамо :)
  • 0
Публикувано изображение

By Batev

#12 a_atanasov

a_atanasov

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1713 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:114445

Публикувано 25 ноември 2011 - 09:20

Къде ще нощувате в Кюстендил?
  • 0

#13 Вай Басо

Вай Басо

    Бамбашка!

  • Потребители на форума
  • 5604 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    W124 220E/E220 тотално рециклиран 2011г

    http://forums.mbclub.bg/topic/31677-/
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 25 ноември 2011 - 09:42

А пък и там....


Ааааа, разбрах тъ :).......едната е над 40 и ке свръшиш ралтата на поЛвин дума.Posted Image
Хах' хааа! Posted Image


Там сме без ядове....а и гьоло е със жешка вОда.:)









  • 0


Вари го,печи го,бенца си е Бенц!

 

Мръсните усти на завистниците са като кофи за боклук - вонящи и винаги отворени!
 


#14 Batev

Batev

    Майстор

  • Потребители на форума
  • 1535 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:Vienna , Austria
  • Интереси:Футбол,Музика,Автомобили,Компютри и Други
  • Автомобил:
    Mercedes-Benz ML270 CDI - W163 - 2005
    Mercedes-Benz E290 TD - W210 - 1997
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 25 ноември 2011 - 10:24

Колеги аз мога за Сандански да уредя нещо само кажете какво (хотел,кафе...),а също тук имаме хубав балкан,които се намира на 15 минути от Санднаски,а и там има хотел така,че ако искате може и за там да се обмисли нещо.Проблем,е че нямам интернет и компютър в момента така,че ме търсете на МОБИФОН(ако има нещо) - иначе идеята е много добра :)
  • 0
1886г. - първият двигател с вътрешно горене и първият автомобил с двигател,
1887г. - първата кола със скоростна кутия,
1888г. - първата кола пусната в масово производство,
1901г. - първата кола с вентилатор за охлаждане на двигателя
,саморегулиращ се съединител,
подредба на скоростите, която се използва и до днес, маслен радиатор,
1906г. - първата кола с 6-цилиндров състезателен двигател,
1908г. - подобрява рекорда за максимална скорост по суша,
1921г. - първата кола със спирачки на предните колела, първата туристическа кола с турбо,
1926г. - първата кола със спирачки на четирите колела,
1933г. - първата кола с многоточково окачване,
1934г. - първата "Сребърна стрела", първата аеродинамична кола пусната в масово производство,
1937г. - първата дизелова туристическа кола,
1954г. - първата туристическа кола с инжекционно впръскване на горивото, първото Гранд При Mercedes-Benz,
1957г. - първата безопасна туристическа кола,
1959г. - първата кола със зони за деформация при катастрофа,
1960г. - първата кола със "скрити" чистачки за по-добра аеродинамика,
1965г. - първият креш тест, първата кола с предпазни колани,
1968г. - първата кола с телескопична кормилна колона,
1970г. - първата дизелова кола поставила рекорд за максимална скорост
1974г. - първата кола с триточкови предпазни колани....

... 2011г. - първият камион такси - Mercedes-Benz Actros.

#15 Илия Горанов

Илия Горанов

    Член на УС на МБКБ

  • Управителен съвет
  • 7499 Мнения:
  • Пол:Мъж
  • Град:София
  • Автомобил:
    CLK200 Kompressor
    163hp, 2001, dark blue
ГАРАЖ Виж ГАРАЖА

Публикувано 25 ноември 2011 - 12:00

Къде ще нощувате в Кюстендил?

Ами - ти си по тая част - аз ли да ти кажа къде ще спим баш в Кюстендил?
От това, което ми изпрати, аз съм повече склонен за комплекс Лима - другото нещо не ми хваща окото...
  • 0

Ако си задаваш въпроса "струва ли си да ремонтирам стария Мерцедес", по-добре го продай и си купи чисто ново Пежо, Мерцедес не е твоята марка!
Бабини деветиниclk.babailiica.comнаргиле





0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни