Към съдържанието

•  

Продавам E 280 2001Г С Ги Продава

Цена - 6 790,00 лв

Оставащо време - 278 Дни, 8 Часа

Трябва да сте логнати, за да се свържете с автора

Здравейте, карам колата от две години и половина. Като я купувах мисля че беше на 99к км. Визуално е доста запазена, но не съм я карал в Силвърстар да ѝ покажат историята. Карам я сравнително рядко, заради наличието на втори автомобил, и реших че няма смисъл да стои.

Газовата уредба е монтирана от предния собственик през 2016-та, марка Фобос с бутилка на мястото на резервната гума. В момента са изминати около 25к км с нея. Не съм имал никакви проблеми. Разходът на газ е около 13 със 150км/ч на магистралата.
Климатикът е обслужван миналия сезон. Сменил съм обслужващия ремък, всички ролки около него и демпфер.
Като купих колата смених всички 4 филтъра в купето (2 поленови и 2 с активен въглен).
Маслото е на 4к км, сипвал съм само Motul 5W40 x-cess. С него са сменени маслен и въздушен филтър.
Никога не съм доливал масло, колкото сложа толкова източвам. Много здрав и надежден двигател.
Преди 10к км са сменени свещите с NGK (12 броя - 140лв с отстъпката).
Спирачната течност е подменена 2017та.

Има летни гуми Continental 215/55/16 ДОТ 2016 - купувани са 2017 лятото, имам фактура. Навъртяни са не повече от 15к км.
Зимни гуми GT Radial Champiro ДОТ 2016, също с доста голям грайфер.
За резервна гума съм купил патерица от CLK и я държа в багажника, ще дам и оригиналната пълноразмерна гума.

Забележки: Има за смяна предни или задни накладки - скоро светна на таблото датчика за износване и не съм я карал на сервиз да кажат кои точно. Купих колата с одраскване отзад вляво на бронята, но така и не го оправих.

Снимки: в обявата.

Общо

• Място София
  • Контакти Телефон за връзка O883 5две1379

Автомобил

• Марка Mercedes-Benz
  • Модел Е280
  • Сигнатура на модела W210
  • Дата на производство 2001

Двигател

• Гориво Бензин, LPG
  • Обем 2800