Към съдържанието

•  

Mercedes Benz E200 Avantgarde 97Г. Спешно!! Продава

Цена - 2 500,00 лв

Оставащо време - 134 Дни, 8 Часа

Трябва да сте логнати, за да се свържете с автора

Продава се Mercedes Benz E200 AVANTGARDE 2.0 136к.с. 97г. Спешно! Колата се продава спешно, защото съм многооо притиснат от времето трябваше да бъде продадена до утре включително... Защо пускам в последния момент обявата тукк... Защото може да се каже, че бях подведен. Колата беше качена в всички сайтове за коли и на най-добрия мой приятел братовчед му каза,че има готовност да я закупи, но иска няколко дни да я покара за да усети дали това е неговия автомобил заради приятелството с братовчед му се съгласих и там ми беше грешката :D След като я взе и многократно ме увещаваше, че ще я закупи ми я върна и ми каза това не е мойта кола, голям разход на гориво, няма тая пъргавина за конете си и тем подобни и се оказах в нещо като "Небрано лозе" :D Опитах всички други варианти и този сайт е така последната ми надежда, ако не стане най-вероятно колата ще бъде дадена на заложна къща, както и да е. Колата е закупена Юни месец тази година внос от Италия на 192 хил.км. колко са реални тя си знае :D Има документи, че 2011г. е влизала за ремонт в Мерцес в Италия не знам какво е сменяно не разбирам италиански
тогава е била на 125хил.км. за 7 години 70 хил.км. не знам колко е реално. След закупуването и са сменени: Бензинова помпа,горивен филтър,лагер на кардана, ако не се лъжа точно,маслен филтър, масло Castrol 10w40, виско,ремък, антифриз,2 биалетки и 2 шарнира и предни пружини. Колата е направила километрите за смяна на масло и въпреки това не го пипа за което гарантирам, или и е сложена хубава добавка или просто двигателя си е добър, масло и антифриз както съм ги направил при смяната. Вдигана е на подемник преди няколко дни за оглед какво има за смяна оказа се, че за смяна са само 2 тампона на носачите някакви алуминийеви по 30лв бройката, казаха, че амортесьорите са газови и не са опуснали всичко друго по ходовата част е здраво, няма наличие на ръжди никъде по купето и отдолу. Колата е за 4бр. гуми. По салона няма скъсано и захабено, всички екстри по колата работят
безпроблемно.Колата е с оригинален ксенон.Продава се с 3 броя ключа,CD ресийвър ALPINE който е само с флашка и оригиналния касетофон на Мерцедес и книжка към него има с кодове и тем подобни. Колата няма газ.Ако колата не отговаря на това което е написано, не бих си позволил да качвам обявата тук! Ако някой има повече въпроси или интерес да ми пише на Вайбър на посочения телефон.

ЗАБЕЛЕЖКИ: Задна броня за смяна така е закупена ще се вижда на снимките, леки драскотини по боята явно при транспорта нямам представа.
Счупен десен халоген,закупен е чисто нов просто не е слаган,защото ми казаха,че се сваля цялата броня и така седи в багажника в кашона...
Скъсан маншон на скоростния лост, поръчан беше чисто нов,но явно доставчика беше като братовчеда на приятеля така и не дойде :D

Общо

• Място Кнежа
  • Контакти 0896852740

Автомобил

• Марка Mercedes-Benz
  • Модел Е200
  • Сигнатура на модела W210
  • Дата на производство 97г.
  • Пробег 204000

Двигател

• Гориво Бензин
  • Обем 2,0
  • Мощност 136

Други

• Цвят Тъмно син металик
  • Екстри Двуозонов климатик,Централно,пръскалки на фаровете,ксенон.
Няма публични въпроси по тази обява

Информация за автора