Към съдържанието

•  

Части За W210 Продава

Цена - 100,00 лв

Оставащо време - 289 Дни, 11 Часа

Трябва да сте логнати, за да се свържете с автора

Колеги продавам останали части за W210
2 комплекта оригинални фарове за Мерцедес Е-класа W210 преди фейслифта - ксенонови с окабеляване (без моторчета за реглаж,крушки и баласти) и обикносени за халогенни крушки с окабеляване и моторчета за реглаж. Фаровете са здави с нормални следи от употреда и доста запазени рефлектори. (на левия фар липсва една щипка за закрепване на декоративната лайсна пред фара, но това не пречи да бъде изряден монтажа). Имам също обикновен фар за части, както капачка за фар, рефлектор за фар и рефлектор за мигач,щипки за крушки,щипки за капачка, моторчета за реглаж. Разполагам и с две лайсни за монтаж пред фаровете и гумена лайсна. Също имам и гумената лайсна между предния калник и бронята. Имам и няколко гумени уплътнения около стъклото фара.Разполагам и с други дреболий за този модел Мерцедес като - плафони, лайсни под купето, решетка преден капак, махагонови лайсни, к-т носачи отзад отляво, мигач за калник, огледала странични, казанче течност чистачки, клапани управление турбо, лайсни предни калници, лайсни прагове, лайсни вежди задни калници нови и втора употреба, лайсни дръжки отваряне на вратите отвътре, дръжка отваяне предна лява врата, бърза връзка пръскалка фар нова, управление парно и климатик за части, бутони и др.

Общо

• Място София
  • Условия на доставката Куриер
  • Начин на плащане в брой
  • Контакти 0899 017 335

Автомобил

• Марка Mercedes-Benz
  • Модел Е-класа
  • Сигнатура на модела W210
  • Дата на производство 16.05.1996

Двигател

• Гориво Дизел